Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Emin olun böyle şeylere bulaşmak istemezdim ama bir yere kadar dimi?Benim guildimi 3-5 gerizekalı karalamak isterse bende bir yerde bunlara dur derim...

İlk önce paladin isimli kişi pvp için globalden küfürler yağdırdı ama yemedi...Adam çağırdı.

-Resim Silinmiş.

Ve sonrasında görülen klasik nooBORN guildi.

-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

Bu adamlar sağda solda delikanlıyım diye post kasıyorlar.Bazı forum arkadaşları da buna kanıyor.Delikanlılık durduk yere başkalarının anasına bacısına sövmekse bırakın ben delikanlı olmayayım ne yazar...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ben simdiye kadar kimseye kufur etmedim ama mezhep ayrımı yapan serefsizlere ana avrat duz giderim onemli olan adam olmak o cocuk alevi olabilir ama siz bir bok deilsiniz muslumanız die dolasıorsunuz ama bir musluman bukadar kufur etmez lethal ne pok oldugunu gosterion burda kurt ayrımı yapanlara kufur ediordun ama burda mezhep ayrımı yapıorsun sen bi pok olmazsın

Böyle bir guild kadar küfürbaz, terbiyesiz, aşağılık, 5 para etmeyen bir guild görmedim. BigBoss mu her kimse bütün saz arkadaşları ona güveniyor ve başlıyor küfürlere. BigBoss'da bir master olarak onlara çok güzel örnek oluyor. Resimlerde ne biçim bir karaktere sahip olduğunuz anlaşılıyor zaten. Sanırsam siz bu hareketleriniz ile ön plana çıkmak istiyorsunuz. Ama server'da kötü bir irtibat oluşturduğunuzun farkında değilsiniz. Böyle bir olay var mı ya ağızlara bakın şu insanların (!). Bu kadar bozuk insan nasıl birbirini bulur anlamıyorum.

Ayrıca tüm HYSTERIA'dan atılanlar oraya gitmiş, kaliteli bir guild'den atılıp seviyesiz bir guild'e gittiğiniz gayet iyi anlaşılıyor. Siz de onlara uymuşsunuz. Daha oyundan çakmıyorlar, botu kuruyorlar 60 level oluyorlar sonra da artistlik taslıyorlar. Bu mu sizin artistliğiniz, yazık.. Hem de çok yazık..

Neyse tüm server ne biçim bir guild olduğunuzun farkında. Herkes sizden rahatsız. Umarım tekrar war'da yenilince bu havanız söner.

lethal bi yerlerini yırtıyor Türk kürt ayrımı yapıosunuz sizin ... diye. Eee ulan senin yaptığın ne şimdi tükür yere bakayım ve gitte onu yala.

sasuke sen rome de oynuy10 demi hocam seni suçlamak isterdiğimden deilde neden peki küfüre başlamışlar bide 10u diebilirmisin sonram sen zaten benim guldimlede uraşmıştın bi ara yane sizin guild neyse zaten geride kaldı bunu uzatacak deilim o adamların durduk yere küfür edeceğini sanmıyorum bişeler olmuştur bide öncelere gidelim bakalmm.... :?!!! :?!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Wink

Hayatımda hiç bir zaman rome de oynamadım.Bu adamalrın ne kadar pislik olduğunu tüm server biliyor. Sende bilip bilmeden laf atma. Yukarıda açıklamayı yaptım. Adam globalden küfür yağdırıp pvp dio. Sonra adamlarını çağırıp küfredio. Sen bu adamları bilmiyorsan konuşma. Durduk yere küfreden 3-5 salaktan fazla birşey değil bunlar. Sende konuştuklarını ölç tart sonra buraya yaz . Bu adam romede oynadımı acaba diye. Ama ne gerek var vur kellesini , yargısız infaz.
Bu adamlar her yerde bişiler yazıyolar işte şöle işte böle.Ama şu anda birisi bile çıkıp bu topiğe bişi yazamadı...

Çok feci yaaa Evil or Very Mad
Sebep her amaa her ne olursa olsun buşekil küfür eden insan adam değildir benim gözümde. kahvekeyfi

Bizim serverda da birara laik-antlaik tartışması olmuştu fakat olay tek bir küfür bile edilmeden çözüldü ve tatlıya bağlandı.
İnsanlar önce adam gibi konuşmayı öğrenmeden hiçbihalt olmaz bu memlekette. Evil or Very Mad

Editlenmesi gerekir diyeceğim ama Editleyince de hiçbirşey anlaşılmaz ki :lolmuch:

yazık walla bu kadar küfür. bi oyun oynuyorsun ve oyunlara bakıs acım yeni dostluklar edinmek içindir. adamlar oyun için kalkıpta ana avrat düz gidebiliyorlarsa , böle düşmanca ordu olarak gelebiliyorlarsa , hepsini tek tek kutluyorum.

lethal in bu forumda oldugunu bilerek söylüyorum , kendi anneni sevmiyormusunki başkalarınınkine küfredebiliyorsun?

o adamı sevmiyo olabilirsin kişiliğin konusuna girmicem bile de bari hiç değilse kendi anneni düşünerek başkalarınkini işin içine katma. klavye delikanlılığı yapan o kadar cok adam varki bu serverda Exclamation

zaten crazy ye de bi başka uyuzum adam kendini tibette kral sanıyor lv70 cap zamanı 1shot (kral dı o zaman) la pvp yaptınmı diyorum yok dio :lolmuch:

nese velhasılı kelam see you in another life brother demeye içim el vermiyor ama ne yapalım söz bu :lolmuch:

extra bizim zamanlar geldi bu arada aklıma hacım

anasını sokaktamı bulmus bu dallama bırakın bu tür bebeleri daha kendı halınde takılsın Evil or Very Mad sronun içine ettıler su botu yapsalar söle yuksek bı rakamda önune gelen kullanıp adam olmasa 8 degree gıyen bı bk sanıyo kendını

Zardock demiş ki:
anasını sokaktamı bulmus bu dallama bırakın bu tür bebeleri daha kendı halınde takılsın Evil or Very Mad sronun içine ettıler su botu yapsalar söle yuksek bı rakamda önune gelen kullanıp adam olmasa 8 degree gıyen bı bk sanıyo kendını
hiç sorma abi ya

tibetten biliyorum lv45 den yukarı charı olmayan adama bot kurmayı öğrettik 2 hafta sonra bize kafa tuttu :lolmuch:

sonuc uzlasmayı secti :lolmuch:

Only4yOu demiş ki:
yazık walla bu kadar küfür. bi oyun oynuyorsun ve oyunlara bakıs acım yeni dostluklar edinmek içindir. adamlar oyun için kalkıpta ana avrat düz gidebiliyorlarsa , böle düşmanca ordu olarak gelebiliyorlarsa , hepsini tek tek kutluyorum.

lethal in bu forumda oldugunu bilerek söylüyorum , kendi anneni sevmiyormusunki başkalarınınkine küfredebiliyorsun?

o adamı sevmiyo olabilirsin kişiliğin konusuna girmicem bile de bari hiç değilse kendi anneni düşünerek başkalarınkini işin içine katma. klavye delikanlılığı yapan o kadar cok adam varki bu serverda Exclamation

zaten crazy ye de bi başka uyuzum adam kendini tibette kral sanıyor lv70 cap zamanı 1shot (kral dı o zaman) la pvp yaptınmı diyorum yok dio :lolmuch:

nese velhasılı kelam see you in another life brother demeye içim el vermiyor ama ne yapalım söz bu :lolmuch:

extra bizim zamanlar geldi bu arada aklıma hacım
see you in anouther life brother,bu lafı çok severim,lost-desmond Wink

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt