Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
A

Anonymous

Guest
! King BigBoss !

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
hp cok dusuk hicbi iteminde str yok heralde :lol: ben bladeyim 19522 hp war 79 um sen 79 sun pasifden 1500 hp aliyosun we hp 18654 bence itemlerine blue basman lasm bayyaaaaaaaaaaaaa bi

yanlis anlamayin ama neden buyutuyosunuz en buyuk biziz die anlamiyorum gormemisler gibi ki zaten +3 glavieyle we 0 blue itemlerle nasil en guclu olunuyo anlamadim pasif bufu olmasa benden 2500 hp eksigi war ki ben bladeyim 79 um :lol: yani 2 adam kesip en buyuk biziz die hawa atmaniz manasiz komik kaciyo biraz :lol:

A

Anonymous

Guest
EXC123 demiş ki:
yanlis anlamayin ama neden buyutuyosunuz en buyuk biziz die anlamiyorum gormemisler gibi ki zaten +3 glavieyle we 0 blue itemlerle nasil en guclu olunuyo anlamadim pasif bufu olmasa benden 2500 hp eksigi war ki ben bladeyim 79 um :lol: yani 2 adam kesip en buyuk biziz die hawa atmaniz manasiz komik kaciyo biraz :lol:

Sen Bizim Bu Ss'Leri Neden Buraya Attığımızı biLiyormusun ? :) biLmiyorsan Bence Boşuna Yorum Yapma.. Es Geç Wink

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
EXC123 demiş ki:
şimdi bi nebze haklısın ama biraz da haksızsın adamlar herkesi kesiyorsa unique lere istedikleri zaman doluyorlarsa ve serverda tanınıyorlarsa tabiki gelecek ss lerini koyup aslanlar gibi reklamını yapacak bkz. NWO üyelerine Cool

Ps: büyüklük tanınmışlıkla olur bizi tanımayan varmı acep ihihihii :lolmuch:

ArkadasLar Serwer Yeni Bi Serwer O yuzden Str dir İnt dir Tablet yapmak la Ugrasan Az We İtem Bulmak da Bi Hayli Zor Arkadas Npc İtemleriyle Dagıtıyo Dier Charlarıı

NASIL KONUSTUM AMA :?!!!

StarkDrache

Bilgiliyim
sanırım serverdeki en yüksek adam o ayrıca str glavie yani serverin en iyisi
benim bildigim kadarıyla en iyisi nonameydi ama onuda yatırmışsın. başarıların devamıını dilerim kolay gele :lolmuch:

Yüksek level olmak, en iyisi olmak anlamına gelmiyor. Her zaman pure int, pure str'den daha kötüdür. Yani BigBoss'un pure int'leri yatırması çok çok normal bir şey. Ayrıca pure str glaive en iyisi değil, pure int bow en iyisi bana göre. Yeni skillleri görmediniz galiba. Her neyse hünerlerinizi pvp'de değil, war'da göstermenizi isterim. xP

StarkDrache

Bilgiliyim
Piglet demiş ki:
Yüksek level olmak, en iyisi olmak anlamına gelmiyor. Her zaman pure int, pure str'den daha kötüdür. Yani BigBoss'un pure int'leri yatırması çok çok normal bir şey. Ayrıca pure str glaive en iyisi değil, pure int bow en iyisi bana göre. Yeni skillleri görmediniz galiba. Her neyse hünerlerinizi pvp'de değil, war'da göstermenizi isterim. xP
şu an için serverdeki en yüksek str o buda serverin en iyisi olduğu anlamına gelir Wink

StarkDrache demiş ki:
Piglet demiş ki:
şu an için serverdeki en yüksek str o buda serverin en iyisi olduğu anlamına gelir Wink
Hıı çok biliyorsun ya farm yapılıp yapılmadığını ya da itemlarını falan... Sana göre öyle anca.

StarkDrache

Bilgiliyim
Piglet demiş ki:
StarkDrache demiş ki:
Piglet demiş ki:
Hıı çok biliyorsun ya farm yapılıp yapılmadığını ya da itemlarını falan... Sana göre öyle anca.
o karakteri çok iyi biliyorum farm tam olark yapılmış değil ama onları sp ticketi felan tammladı
yanlız bence kesinlikle serverdeki en iyi adam odur
varsa itirazın çık önüne yatır onu ve bana ss sini at extraokk

StarkDrache demiş ki:
Piglet demiş ki:
o karakteri çok iyi biliyorum farm tam olark yapılmış değil ama onları sp ticketi felan tammladı
yanlız bence kesinlikle serverdeki en iyi adam odur
varsa itirazın çık önüne yatır onu ve bana ss sini at extraokk
War'da folloş oldu folloş. :mrgreen:
Sp Ticket neymiş, günde 3 saat 2 kat sp... Ne yani bu. Sp ticket tamamlamış onları. Bırak bu işleri. Bilmiyorsan da sus. kahvekeyfi

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
imzaya bak he heyttt babalar gibi bir de purolu olanı yokmu Rolling Eyes

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt