Lenneth demiş ki:
Brocan istanbul bir öğrenci için;

Fazla kalabalık
Fazla pahalı
Fazla puan istiyor.

Eskişehir FTW. :headbang:
4 ay kaldım eskişehirde. Aklına gelen 3 harfli tabir varya onu yapsan okumam eskişehirde.
Tamam alkol güzel, heryerde mekanın olması güzel, ama 20:00'dan sonra ayık adam yok lan. :mrgreen:

Josephine demiş ki:
Lenneth demiş ki:

Fazla kalabalık
Fazla pahalı
Fazla puan istiyor.

4 ay kaldım eskişehirde. Aklına gelen 3 harfli tabir varya onu yapsan okumam eskişehirde.
Tamam alkol güzel, heryerde mekanın olması güzel, ama 20:00'dan sonra ayık adam yok lan. :mrgreen:
yanlış yerlerde gezmişsin :mrgreen:

TWEETY demiş ki:
Josephine demiş ki:
Lenneth demiş ki:

Fazla kalabalık
Fazla pahalı
Fazla puan istiyor.

yanlış yerlerde gezmişsin :mrgreen:
Hahah aynen katılıyorum Gece 3 te çık :D caddeler tıklım tıklım. Doktorlar caddesi (yanlış hatırlamıyorsam) porsuk çayı vs .

Mopneet demiş ki:
Triptonic demiş ki:
ne var istanbulda anlamadım ben oraya gitmek için can atıyorum siz aklın varsa gitme fln diyorsunuz hayat orda yaw [horny21 8) :twisted:

Ps:İstanbul üniversitesine cogu tanıdık iyi diyorlar bence yazacaksan orayı yaz :nod:
Paran varsa gel, hayat burda.
olmasa işim ne bro sadece şuan okul bağlıyor beni mersin e seneye istanbuldayım zaten maltepe-narcity 8)

Triptonic demiş ki:
Mopneet demiş ki:
Triptonic demiş ki:
ne var istanbulda anlamadım ben oraya gitmek için can atıyorum siz aklın varsa gitme fln diyorsunuz hayat orda yaw [horny21 8) :twisted:

Ps:İstanbul üniversitesine cogu tanıdık iyi diyorlar bence yazacaksan orayı yaz :nod:
olmasa işim ne bro sadece şuan okul bağlıyor beni mersin e seneye istanbuldayım zaten maltepe-narcity 8)
Narcity mi. Geçercen banada uğra Başıbüyük. :lol:

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
Abim ist. üni'de sosyal bilg. öğrt. okuyor, devamsızlık sorunu yok 10 sayfa çalışıp sınava giriyor evden gidip geliyor liseli gibi. Tek avantajı okulun adı bence. Ben sözelciyim iletişimden bir bölüm istiyorum gazeteciliğe sıcak bakıyorum puanım yeterse radyo tv sinemayı öncelikli tutacağım. Hocalarım ist. üni'yi daha iyi görüyor. Marmara iletişimi okulla gezdik diş hekimliği fakültesi yanında sessiz ortam hayat yok binalar kasvetli merdivenden 2 kişi yanyana çıksa rahatsız olur öyle sıkıcı. 2 avantajı var. Nişantaşında olduğu için haberin sanatın iş kollarının merkezinde ve hocalar ülkenin en iyileri, öğrencilerine her zaman destek verebilecek güçte. Ben tercih edeceğim yüzlerce kişide ortam kurmak zor olmaz çevre geniş imkan bol okunası yani. Hiçbir üniversite mükemmel değil illa ki eleştirilir sen girişken olursan çevre yaparsan her yerde başarılı olursun. Puanının yettiği aklına yatan yere git derim. Bir de herkes yaşadığı şehir dışında okumak istiyor bıkkınlık olsa gerek :P Her yoruma güvenme iyi değerlendirme yap kararını öyle ver.

Journalist

Aileden
SnowFlake demiş ki:
Abim ist. üni'de sosyal bilg. öğrt. okuyor, devamsızlık sorunu yok 10 sayfa çalışıp sınava giriyor evden gidip geliyor liseli gibi. Tek avantajı okulun adı bence. Ben sözelciyim iletişimden bir bölüm istiyorum gazeteciliğe sıcak bakıyorum puanım yeterse radyo tv sinemayı öncelikli tutacağım. Hocalarım ist. üni'yi daha iyi görüyor. Marmara iletişimi okulla gezdik diş hekimliği fakültesi yanında sessiz ortam hayat yok binalar kasvetli merdivenden 2 kişi yanyana çıksa rahatsız olur öyle sıkıcı. 2 avantajı var. Nişantaşında olduğu için haberin sanatın iş kollarının merkezinde ve hocalar ülkenin en iyileri, öğrencilerine her zaman destek verebilecek güçte. Ben tercih edeceğim yüzlerce kişide ortam kurmak zor olmaz çevre geniş imkan bol okunası yani. Hiçbir üniversite mükemmel değil illa ki eleştirilir sen girişken olursan çevre yaparsan her yerde başarılı olursun. Puanının yettiği aklına yatan yere git derim. Bir de herkes yaşadığı şehir dışında okumak istiyor bıkkınlık olsa gerek :P Her yoruma güvenme iyi değerlendirme yap kararını öyle ver.
Doğuştan gelen mükemmel bir senaryo yazma yada son derece kusursuz bir kamera kullanma yeteneğiniz yoksa RTV ı-ıh cık kesinlikle tercih etmenizi önermiyorum.

Ev arkadaşım DGS ile gelen ve lisesiyle birlikte 7. senesindede bölümle iç içe olan birisi olduğu için bunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliyorum. [horny21

Triptonic demiş ki:
Mopneet demiş ki:
Triptonic demiş ki:

Narcity mi. Geçercen banada uğra Başıbüyük. :lol:[/quote]

ok ^^

Akdeniz universitesinde okuyorum.Çok memnunum...Haberlere falan bakıyorum allahtan istanbula gitmemişim diyorum içimden :) Ama istanbul gibiside yok :) Şu bi gerçek tabi kendi görüşüm,belkide akdenizde okumasaydım böyle fikir sahibi olmazdım.Akdeniz ünv. gerçektende hem sosyal hemde ekonomik olarak öğrencileri tatmin ediyor.Şahsen çok memnunum.

Tek sorun (Teknik bilimler :) birazdaha uzağa kursalar fena olmucak ^^ )

Yukarı Alt