Tabi okulum bu kadar ağır olmasaydı olabilirdi... daral:

TWEETY demiş ki:
tıp-hukuk-psikoloji-harp okulu filan bunlar okunmaz yahu.Adamı hayattan koparıyolar :mrgreen:
Sınavlarda her dersin 700 sayfa kitabı var bir dönemde. zaten önceden ders çalıştığım yok sınavdan 1 gün önce başlıyorum çalışmaya haliyle yetişmiyor daral: :mrgreen:

İstanbul gerçektende yaşaması çok zor bir şehir. Tavsiye edebileceğim tek şehir Eskişehir.
Tam bir öğrenci şehri. Kiraları ucuz. Yaşaması kolay. Full sosyal toplum. Türkiyede İlk 10'a Girdi Anadolu Üniversitesinin Kampüsü.

Uprising demiş ki:
Bölüme göre değişir, ama ben Antalyadan memnunum baya, istediğin bölüm iyi ise antalyada, gel antalya ya :dance:
Bende antalya'dayım nesini seviyorsunuz buranın ya :D .Üniyi burda okumayı düşünmüyorum :D .Akdeniz Üniversitsi :think:

1.Blok bitti ikinci bloğa başladık...

Toplam 3kitap (konuların özeti) bitirdik... 4sınav olduk... daral:

300 + 350 + 430 sayfa bitirdik toplam... Tabi bunlar hocaların notları ve ders özetleri... Detaylı anlatımları içeren notlara girmiyorum... :P

Ayrıca Ege Tıpta 2dönem değil 3Blok var bir yılda ^^

Caffeine demiş ki:
Uprising demiş ki:
Bölüme göre değişir, ama ben Antalyadan memnunum baya, istediğin bölüm iyi ise antalyada, gel antalya ya :dance:
Bende antalya'dayım nesini seviyorsunuz buranın ya :D .Üniyi burda okumayı düşünmüyorum :D .Akdeniz Üniversitsi :think:
Ben deniz olmayan bir yerde duramam nese: , bir de arkadaş meselesi var burda arkadaşlar var, liseden beraber geldiğimiz arkadaşlar belki o yüzdendir :beer:

Uprising demiş ki:
Caffeine demiş ki:
Uprising demiş ki:
Ben deniz olmayan bir yerde duramam nese: , bir de arkadaş meselesi var burda arkadaşlar var, liseden beraber geldiğimiz arkadaşlar belki o yüzdendir :beer:
Benide buraya bağlayan tek şey arkadaşlarım . Eskişehir'de de artık deniz var :D . Şaka yapmıyorum. :mrgreen: . Yapay mapay :D .

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
İstanbul Hukuk'a gideceğim. İlimi değiştirmeye hiç niyetim yok. Her ne olursa olsun okulun ismi yeter. 8)

Mopneet

Triptonic demiş ki:
ne var istanbulda anlamadım ben oraya gitmek için can atıyorum siz aklın varsa gitme fln diyorsunuz hayat orda yaw [horny21 8) :twisted:

Ps:İstanbul üniversitesine cogu tanıdık iyi diyorlar bence yazacaksan orayı yaz :nod:
Paran varsa gel, hayat burda.

Bir izmirli olarak diyebilirim ki,eve çıkmak hayalin ve free bir hayat ama eğlencesiz,sevgilisiz,gece alemsiz,monoton yaşarım diyorsan izmir tek tercihin olsun. Keza ege tıp türkiyenin en iyi tıp bölümüdür,kadavra sayısı bakımından. Ben mimar sinan sinema tv'deyim,fındıklı da bol şaraplı bol tütünlü günler ve bol deniz havasıyla mesudum azizim,ev de nişantaşında oh ki ne oh. Gel misafir edeyim.

İzmir - Ege Üniversitesi gezisi olmuştu okulda. Açıkçası çok dolaşmadık ama yağmurluydu hava çok da hoşuma gitti diyemiyorum üniiversite. ^^

Takımı
Besiktas
Brocan istanbul bir öğrenci için;

Fazla kalabalık
Fazla pahalı
Fazla puan istiyor.

Eskişehir FTW. :headbang:

NighTwaLkeR demiş ki:
Bir izmirli olarak diyebilirim ki,eve çıkmak hayalin ve free bir hayat ama eğlencesiz,sevgilisiz,gece alemsiz,monoton yaşarım diyorsan izmir tek tercihin olsun. Keza ege tıp türkiyenin en iyi tıp bölümüdür,kadavra sayısı bakımından. Ben mimar sinan sinema tv'deyim,fındıklı da bol şaraplı bol tütünlü günler ve bol deniz havasıyla mesudum azizim,ev de nişantaşında oh ki ne oh. Gel misafir edeyim.
Bir gün senin için kadavraları sayacağım :santa:

Hayta35

Bilgiliyim
Bro İzmire Gelmeni Tavsiye Ederim Cenneten Bi Farkı Yok ^^ Ege Üni. 9 Eylül Hepsi 10 Numara Üniler ..

Yukarı Alt