arkadaşlar bende bot atak yapmaya başladığında ilk önce normal skille basıo sonra imbueye basıo haliyle normal skill imbueyle 400 vururken imbuesiz 65 e düşüo ve boşa mp harcıyo bunu nasıl önleyebiliriz şimdiden teşekkürler, Allaha emanet... .)

serostyle demiş ki:
arkadaşlar bende bot atak yapmaya başladığında ilk önce normal skille basıo sonra imbueye basıo haliyle normal skill imbueyle 400 vururken imbuesiz 65 e düşüo ve boşa mp harcıyo bunu nasıl önleyebiliriz şimdiden teşekkürler, Allaha emanet... .)
arkadaşlar yardım lütfen .S

serostyle demiş ki:
serostyle demiş ki:
arkadaşlar yardım lütfen .S
Skillerin ayarlandığı kısımda imbule skillin altında Don't recycle attacking skill işaretlimi.

charın blader olmasıyla alakası olabilirmi?
ilk skill soul cut blade ilk onu atıo sonra imbue basıyor
net bağlantım 20mb uydunet netten olduğunu sanmıorm sorunun

Attack skillerinin en başınada imbue koymayı dene bakalım düzelecekmi?

onu denedim onu yapıncada imbuenin süresi bitene kadar (6sn) sırf imbue vuruo skill basmıo .s

Arkadaşlar lütfen yardım edin sitede kimse böyle bir konu açmadığına göre tek banamı oluyor?
dediklerinizi yaptım komple format attım ama sorun onla alakalı değil botta yanlış bir ayar olabilirmi lütfen yardım edin?

Yukarı Alt