muratko193

Öğretiyorum
Beyler Eger İşiniz Yoksa Bi Rapid Den Upload Edebilirmisiniz Resmi Sitesi Acılmıyorda Hem Arkadaslarda Yararlanır..

‡¯○SeLametle•¯‡

tan

rank8
arkadaslar bende bı sorun var bot ıksırı bıtınce return cekıyo ama hıc bır yere ugramadan mujıgilere gıden kapıya cıkıyo ve return cekım yenıden gelıyo sehre v bu sefer hotanın ortasında bı saga bı sola gıdıyo neden yapabılır botu ve oyunu sılsem yenıden yuklese duzelırmı sızce ?

tan demiş ki:
arkadaslar bende bı sorun var bot ıksırı bıtınce return cekıyo ama hıc bır yere ugramadan mujıgilere gıden kapıya cıkıyo ve return cekım yenıden gelıyo sehre v bu sefer hotanın ortasında bı saga bı sola gıdıyo neden yapabılır botu ve oyunu sılsem yenıden yuklese duzelırmı sızce ?
ayarları tekrar gözden geçir ve ingilizcen yoksa bu sitede türkçe hali var.

mod abiler biriniz bana normal şu an ki oyunun kendi clientini rapidlermisiniz. çünkü bot clientinde sorun var benim yeni bot clientinin de sitede hasar var sanırım.

ya biri isrobotun en son verisyonu rapıdleyemez mi nodlar nerdesiniz offfffffffffff ya 360 dakıka tıcket var ama botun kendısı yok

verdiğin linklerden birşey olmuyor, sayfa görüntülenemiyor....

Ronin demiş ki:
Linkler kırık 10 gündemi rapidleniyo bu bot?
ben şu an tbot kullanıyorum.. srobot pcmde yüklü deil :?!!! ... ayrıca linkin kırık olmasının sebebi sitenin bakımda veya kapanmış olmasıdır...

1.123 client geldimi acil !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yukarı Alt