parmak işaretinden start deyince oyun açılmıyor Mad yeni client gelince düzelir mi ?

Ben olsam çıkmazdım :lol: Pc ye formattım herşeyi 0dan kurdum bot çalışmıo şu an parmağa çift tıklıyorum işlem yapmıyo Cool

Takımı
Besiktas
Beyler Oyuna Bot iLe GiriyoRuM.20 Snye içersinde Dc YiyoRum.En az 20 KeRe DeNeDim.20'sindeDe Dc YeDiM.iLk bASTA STaRT DiyoRum.Sonra Oyuna acılıyoR,SRO LogoSu GeLiYor "NETERROR".DİSCONNECT TO FROM SERVER" DiyoR.5-6 keRe Bunu Dedikten Sonra 7 Cide DemiyoR.oyuna Giriyorum Oyunda 20 snye SoNRa DC Crying or Very sad

D34ThGu4Rd demiş ki:
Beyler Oyuna Bot iLe GiriyoRuM.20 Snye içersinde Dc YiyoRum.En az 20 KeRe DeNeDim.20'sindeDe Dc YeDiM.iLk bASTA STaRT DiyoRum.Sonra Oyuna acılıyoR,SRO LogoSu GeLiYor "NETERROR".DİSCONNECT TO FROM SERVER" DiyoR.5-6 keRe Bunu Dedikten Sonra 7 Cide DemiyoR.oyuna Giriyorum Oyunda 20 snye SoNRa DC Crying or Very sad
loopback olunca bazen öle oluyo
loopback varsa kaldır Wink

Sağ altta parmak işaretine tıklıyorum. Oyuna girmiyor. Yardım lütfen.
Botu bir türlü çalıştıramadım Evil or Very Mad

asian demiş ki:
Sağ altta parmak işaretine tıklıyorum. Oyuna girmiyor. Yardım lütfen.
Botu bir türlü çalıştıramadım Evil or Very Mad
İsimsizVelet demiş ki:
bende çalıştıramıyorum ele tıklıyorum ama bi işe yaramıyor

mod arkadaşlar tıpkı bu 2 arkadaşda oldugu gibi aynı sorun bendede var clienti açmıyor yardım edebilirmisinz ?

bendede soket hatası veriyo ... client hasarlı gibi bişe yaziyo anlamadım ki
3 kere indirdim 3 ündede ayni hata tekrar etti

s.a arkadaşlar uzun süredir bende bot kullanıyorum fakat bu sefer nedense botu yeni versionu indirdim kurdum fakat bi türlü çalışmıyorum ancak yaratık ona vurursa oda vuruyo diğer şekilde herhangi bi tepki vermiyo silkroadı kaldırdım herşeyi sil baştan kurdum hala aynı sorun devam ediyo yardım edebilirmisiniz........

1.Ya ben botla normal kasarken birden auto training yazısı kayboldu.
2.Bir de şimdi botumda kaç kredi kaldığını öğrenemiyorum. (yani login success yazısı gelmiyor)Bot ile alakalı birşey olabilir mi?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Jason, başlıkta güncel olduğunu tarih ile belirt ayrıca ilk mesajda da belirt Wink

Yukarı Alt