Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Server
Assos
Takımı
Besiktas
Bunlar da yalama oldular her hafta başı saldırıyorlar mallar da bi işe yaramıyor :mrgreen:

Bizler inci sözlük olarak aptak, geri kafalı, geri zekalı, beyinsiz vs insanlarız. Ayrıca hepimiz liseli ergenleriz. Hayatta küfür etmek ve oraya buraya saldırmaktan başka amacımız yok.Hepimiz sabah kalkar kalkmaz pc başına geçer ve kendimizi bu yollarla tatmin ederiz. Hepimiz klavye delikanlısıyız. Yüzyüze bunları yapamayız. Bizi zaten hepiniz döversiniz.

Toxicated demiş ki:
İnci kadar saçma bir sözlük daha görmedim. Çoğu ünivli ama papağanımın aklı kadar akıl yok o çoğunda. Yaptıklarının ne olduğunun farkında olmayan kimisinin ben neden burdayım diye düşündüğü salakça bir ortam.
adam haklı beyler, verdim şukunu..

Siz hepiniz öyle sanın.

sizler için gereksiz olsada bizler için birçok şeyi ifade eden okan saldırısı amacına ulaştı.
http://gelgidersin.blogspot.com/2010/06/okan-bayulgenden-inci-sozluk-acklamalas.html
yukarıdaki linkten özellikle 2. videoyu izleyebilirsiniz.

imza : ccc :oldie: ler ccc

extraloob demiş ki:
3-5 zekasızın küfürleri yazması gereksiz eylemler yapması açısından hiç beğenmiyorum girmem de gireni de sevmem gidin kitap okuyun ekşisözlük yazarı olun ama nedir len bu ccc inci öper ccc yazılı bir ortamda yer almak, yazık.
Ne yalan söyliyim bende arasıra girer gülerim ama haklısın okan abi :coffee:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt