Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
3-5 zekasızın küfürleri yazması gereksiz eylemler yapması açısından hiç beğenmiyorum girmem de gireni de sevmem gidin kitap okuyun ekşisözlük yazarı olun ama nedir len bu ccc inci öper ccc yazılı bir ortamda yer almak, yazık.

inci sözlük her 3 kelimeden 2 sinin küfürlü oldugu mahalle kahvesi gibi biryer bırakın şunları summer2:

Tamamen bastırılmış egoları tatmin etme amaçlı kullanılan bir yer. Bence hiçbir sakıncası yok. Günlük hayatta patronunuza acayip küfür etmek istiyorsunuz ama yapamıyorsunuz, kolayı var. İnci var. Gir inciye saydır herkese :P Kimse şimdi "küfür mü? , oda ne la? küfür ne arar lügatımızda?" gibi takılmasın yemezler, herkesin küfretmeye ihtiyacı vardır :D

extraloob demiş ki:
3-5 zekasızın küfürleri yazması gereksiz eylemler yapması açısından hiç beğenmiyorum girmem de gireni de sevmem gidin kitap okuyun ekşisözlük yazarı olun ama nedir len bu ccc inci öper ccc yazılı bir ortamda yer almak, yazık.
Olay sadece küfür etmek değil, topluluk olarak hareket etmektir.İnci sözlüğü açan kişi aynı zamanda ekşidede yazardır.Ayrıca inci sözlükde ''3-5 zekasızdan'' çok daha fazlası var.Neredeyse çoğu üniversiteli insanlardır.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Sehnsucht demiş ki:
extraloob demiş ki:
Olay sadece küfür etmek değil, topluluk olarak hareket etmektir.İnci sözlüğü açan kişi aynı zamanda ekşidede yazardır.Ayrıca inci sözlükde ''3-5 zekasızdan'' çok daha fazlası var.Neredeyse çoğu üniversiteli insanlardır.

ben hiç okan bayülgeni arayıp inciöper diye eylem yapan bir topluluk görmedim bunu rahatlamak adına yapıyorlarsa bu kişinin zekasından endişe ederim siz rahatlamayla sapkınlığı karıştırmışsınız kuzum yemişim incisini sokakta gelsin suratına etsin o küfür bakalım en salak adamdan bir ton dayak yersiniz agh aghh ingilizlerde brasillilerde cayır cayır küfür ediyorlar ama günlük lügatta böyle televizyonu arayıp veya sitelere saldırıp küfür etmiyorlar...

extraloob demiş ki:
Sehnsucht demiş ki:
extraloob demiş ki:

ben hiç okan bayülgeni arayıp inciöper diye eylem yapan bir topluluk görmedim bunu rahatlamak adına yapıyorlarsa bu kişinin zekasından endişe ederim siz rahatlamayla sapkınlığı karıştırmışsınız kuzum yemişim incisini sokakta gelsin suratına etsin o küfür bakalım en salak adamdan bir ton dayak yersiniz agh aghh ingilizlerde brasillilerde cayır cayır küfür ediyorlar ama günlük lügatta böyle televizyonu arayıp veya sitelere saldırıp küfür etmiyorlar...
O da onların eğlencesi.Grup olarak yaptıkları işler harika.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
İnci kadar saçma bir sözlük daha görmedim. Çoğu ünivli ama papağanımın aklı kadar akıl yok o çoğunda. Yaptıklarının ne olduğunun farkında olmayan kimisinin ben neden burdayım diye düşündüğü salakça bir ortam. Sitemize de saldırmışlardı zamanında da o koca gruba 3 kişi yettik. 8)

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt