Beyler İmzamdaki Beyaz yerlere Resimleri Tam Yerlestiremiyorum Confused Varmı Bi yolu ?

ya suanki imzamda Üye ol yazan yerin üstü beyaz kaldı Üye Ol resmini tam oraya koyamıyorum birde ortasıda oyle üye ol la anasayfa nın arası Sad

taşıma imleciyle yerleştirirken klavyedeki yön oklarını kullan Wink

nuk3r_tr demiş ki:
taşıma imleciyle yerleştirirken klavyedeki yön oklarını kullan Wink
nuk3r saolda oyle dedil anlatamadım PS de yerlerine geliyor ok ama İmza ya koycunca resimleri Sad Boyle oluyor Evil or Very Mad

o zaman o kısmı keserken beyaz yerleri de alıyosun (sorunu pek anlayamadım kusura bakma yardım etmeye çalışıyorum yinede =) )

nuk3r_tr demiş ki:
o zaman o kısmı keserken beyaz yerleri de alıyosun (sorunu pek anlayamadım kusura bakma yardım etmeye çalışıyorum yinede =) )
Eyw saol Wink olmassa eskisini koyarız sorun deil extraokk

TheMyth_ demiş ki:
ben anladım sorunu galiba ps oto yerleştiriyor onu mu demek istiyorsun oynatırken yerlerine kendi kendine yerleştiriyor o demi Rolling Eyes
PS OTO YERLESTİRİYO OK ama imza OTO yerlestirmioo :mrgreen:

nuk3r_tr demiş ki:
imzandaki vers. yazısını da silsene komik durmuş :mrgreen:
:lol: silinmiyo ki Razz silinse bu foto yuda start gelirken 1-2 saniye kasıyo launcher klasor u ustunde gezdirdim bombos oluyodu cektim hemen foto o silinmemiş :lol:

Valla ben EL'den Extraloob'u çıkaramadım , EXL yazsaydın bari :lol:
Hadi onu geçtim resme neden üye ol linki koydun ki Razz Üye olmayan kişi zaten forumu göremez dolayısıyla imzanı da göremez.Sadece forum üyeleri görebilir , e onlar da zaten bi daha üye olmaz Razz
İmzana bi daha el at derim ben :mrgreen: Ama yüzeysel olarak güzel olmuş extraokk

Dark_Lord_ demiş ki:
Valla ben EL'den Extraloob'u çıkaramadım , EXL yazsaydın bari :lol:
Hadi onu geçtim resme neden üye ol linki koydun ki Razz Üye olmayan kişi zaten forumu göremez dolayısıyla imzanı da göremez.Sadece forum üyeleri görebilir , e onlar da zaten bi daha üye olmaz Razz
İmzana bi daha el at derim ben :mrgreen: Ama yüzeysel olarak güzel olmuş extraokk
Hmm gorebildigini bilmiyodum Neutral Yeni imza lara dewam o zmm :lol: ayarlarım bişiler yarın extraokk

Yukarı Alt