emc

rank8
Runtime Error "6" Overflow hatası
Runtime Error "7" Out of memory hatası
Durmadan bu hatayı alıyorum özellikle 10 adetten fazla clientless bot açtığımda 3 GB Ram var fakat Programcı bence daha fazla clientless açamasınlar diye sınırlama getirmiş olmalı. Her Clientless Bot bilgisayarın hafızasından 20 - 25 mb kadar götürüyor. 2 GB boş hafızalı sisteminde 10 adetten fazla açamıyorum.

Eyvallah bot cok güzel herseyi anlasılır ve basit ama 3-5 yaratık kestikten sonra bot duruyor ne yapmalıyım..

Canavar Saldırmadan Saldırmıyor :S ??? Canavarın Saldırmasını Bekliyor...Canavar Saldırınca Saldırıyor :S

beyler oyuna giriyorum ama bot char ı gör müyor bunun için versiyon dosyasındaki versiyonu degiştirmem lazımmış ama ibot un içinde versiyon dosyası yok :S bu sorunu nasıl çözebilirim bilen varsa yazsın lütfen...

Herseyi Yükledim Ancaak HAla 1. Hatayı Alıyorum. Yardım LÜtfen

Bu hatayı alıyorum..Loader da launch deyince..Sonra loader yine geliyor ve port numarasını yazıp start diyorum bu kez yine bi hata ve açılmıyor.
Bilgisayarımda NFrameWork 3.5 ve x86 kurulu

HATA
- Resim Silinmiş.

Client açılıyor ve Server Signature Eror diye bi hata geliyor sonradan da

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Mc_Shadow demiş ki:
Canavar Saldırmadan Saldırmıyor :S ??? Canavarın Saldırmasını Bekliyor...Canavar Saldırınca Saldırıyor :S
training area kısmını ayarla sorunun duzelecektir cool2:

JoKe demiş ki:
Herseyi Yükledim Ancaak HAla 1. Hatayı Alıyorum. Yardım LÜtfen
Aynen bende Ocx. hatasını alıyorum. (Library Files yüklendi.)

M.Yilmaz demiş ki:
beyler oyuna giriyorum ama bot char ı gör müyor bunun için versiyon dosyasındaki versiyonu degiştirmem lazımmış ama ibot un içinde versiyon dosyası yok :S bu sorunu nasıl çözebilirim bilen varsa yazsın lütfen...
Yeni sürüm iBot ve sro client yüklemen lazım...

arkadaşlar ben 2 client açınca bottan tam çalışmıyor char biri kasar ama yerdekileri toplamaz diğeri 1 canavar vurur durur bunun için ne yapmam lazım arkadaşlar yardım pls. acilllllllll

Takımı
Besiktas
AFF__ETMEZ demiş ki:
arkadaşlar ben 2 client açınca bottan tam çalışmıyor char biri kasar ama yerdekileri toplamaz diğeri 1 canavar vurur durur bunun için ne yapmam lazım arkadaşlar yardım pls. acilllllllll
Büyük ihtimal ayarları karıstırdın.En temizi sen ibotun klasöründe carlarının nickinde 2şer dosya goreceksin.Hangi çarlarda sorun yasşıyorsan o dosyaları sil ve oyuna yeniden gir ayarları yaptıktan sonra save settings'e tıkla bide oyle dene bakalım .

öylede yapim bi bakayım ama sanmıyorum ondandır şimdi 1 tanede sorun yok ama 2 tane i bottan girince kasıyor biri ama itemleri paraları hiç birşeyi toplamıyor diyeride 1 tane vuruyor duruyor starta basıyorum bitane daha vurup tekrar duruyor yani stop moduna geçiyor bunun sorununu arıyrum ama senin dediğinide yapacam.

- Resim Silinmiş.
sadece kastıgım chara girince bu hatayı veriyor,yan charlara girince sorun yok bilen var mı bu sorunu?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

silkroadlife

Bilgiliyim
Runtime Hataları (Karakter Seçildikten Sonra Direk Gelen Hata)
Runtime 13 ve 53 Hatası
-Charda meslek itemi,zerk tüpü,mask,stone vb itemler olabilir bunları botsuz oyuna girip storage koymanız gerekmektedir

arkadaşlar ben rumatayı başka bir yerden indirdim clientide ayrı i bottan girince 10 dk sonra ekran kayboluyor ne bir hata ne bir şey sonra ibot kasıyor ama oda 10 sonra disconnected diyor bunun çözümü nedir arkadaşlar.

Çarrrda sun ring var ondan dolayı Runtime verior :D Sun ringimi, çıkarıcam yoksa vamrıdır başka yolu. (Dendeim her itemi çıkardım bi tek ringi çıakrınca hatayı almadım :) )

Yukarı Alt