Ya arkadaşlar son botta res için silahı değiştiriyor ancak değiştirdiği silahı saldırırken yeniden takmıyor bunun nedeni nedir ?

Hocam siz yine oyuna girebilmişsiniz. Ben run sro hackshield diyorum. Fakat siyah ekranda "waiting for client" yazısı kalıyor öyle. launcher açılıyor. start diyorum ekran geliyor . İbotu açıyorum Hs server busy or down diyor. Bana birisi yardım etsin bu sorunu nasıl halledeceğim?

superlordice demiş ki:
Hocam siz yine oyuna girebilmişsiniz. Ben run sro hackshield diyorum. Fakat siyah ekranda "waiting for client" yazısı kalıyor öyle. launcher açılıyor. start diyorum ekran geliyor . İbotu açıyorum Hs server busy or down diyor. Bana birisi yardım etsin bu sorunu nasıl halledeceğim?
+1 bunu çözen büyük dua alır

MiKaSa demiş ki:
superlordice demiş ki:
+1 bunu çözen büyük dua alır
Aynen beyler bu sorun bendede var varsa bilen bi el atsın..
not:beyler loader den istedigi ip yi verdim client accepted dedi fakat loader açamayınca disconnected dedi.. bi el atın.

Gerekli olan herşey yüklü olmasına rağmen ( Library files vs.) mswinscn.ocx hatası alıyorum

arkadaslar ibot calısıyomu ? ibotun calısması ıcın botun programları sronun clientinin yanında olması lazım mı ?

Usta bu library files link gitmiş engellenmiş inderemedim yaa :( yardım edebilecek varmı

Yukarı Alt