L3th4L demiş ki:
__AwRiL_ demiş ki:
kişi kendinden bilirmişşşşşşş

En Azından Kendi guiLd'mi Savunuyorum.. Kendi Adamımı Kendimi .. Ama Başkasını deiL Wink Çaktın Cunum.. Razz ÖZenti deiLim Ben.. Senin hysteria'da Nesin Union Yada Başka Bişey.. hiç bişeysin Sen orda.. O yüzden Bırakta onLar Konuşsun Sen deiL Bebi :mrgreen:
hıh sen eksiktin :lolmuch: :lol: :lolmuch:

hysteria guıldınde arkadaslarım var aramıza gayer iyi hem darkBORN dan arkadasım olcagına hysteriadan dusmanım olsun daha ii en azından onlar 1 kişiye 8 kişi dalmıolar (biri kapaklandı galiba):D

A

Anonymous

Guest
__AwRiL_ demiş ki:
hysteria guıldınde arkadaslarım var aramıza gayer iyi hem darkBORN dan arkadasım olcagına hysteriadan dusmanım olsun daha ii en azından onlar 1 kişiye 8 kişi dalmıolar (biri kapaklandı galiba):D

Peki Ben Neyim ?? darkBORN'dayım Ve Ben Neyim ??? Oyun Bu Cunum 1 vs 8 de oLur 1 vs 10 da Dün BenLe Sendik 1 vs 1.. Neden Yine Kaçtın :mrgreen: Hee Neden ? :mrgreen:

A

Anonymous

Guest
NERWAGUS demiş ki:
L3th4L demiş ki:
__AwRiL_ demiş ki:
kişi kendinden bilirmişşşşşşş

En Azından Kendi guiLd'mi Savunuyorum.. Kendi Adamımı Kendimi .. Ama Başkasını deiL Wink Çaktın Cunum.. Razz ÖZenti deiLim Ben.. Senin hysteria'da Nesin Union Yada Başka Bişey.. hiç bişeysin Sen orda.. O yüzden Bırakta onLar Konuşsun Sen deiL Bebi :mrgreen:
hıh sen eksiktin :lolmuch: :lol: :lolmuch:

Eyww Eywww Hoj buLduk Janım nasıLsın Sen Bakim Bebi :mrgreen:

bak lethal reklam dıosun nasılda tartısıosun demekkı yaralı bıseymıs dımı bundan sonra guıld hysteria yerıne buraya yazın kapısın ıste :lolmuch:

bigboss 80 lwl olduda noldu daha lord kesemedi garibim _ACID 53 lwlde kesmeye basladı artık bigboss un adını deiştiriom smallboss daha ii cok hoş oldu :lol:

A

Anonymous

Guest
sharky demiş ki:
bak lethal reklam dıosun nasılda tartısıosun demekkı yaralı bıseymıs dımı bundan sonra guıld hysteria yerıne buraya yazın kapısın ıste :lolmuch:
Off 1 vs 3 :mrgreen: Oda güzeL.. Dur Eren Senden BaşLim Razz Yenen Kişi Dedin Demi.. İşte Ben Buna Sadece güLerim.. Bunun yaLan oLduğunu Sen Benden Daha iyi biLiyorsun.. Ama yok iLLa Doğru Diyorsan.. geL Pwp'e YapaLım Ss koYaLım Oke ? Neyse.. Ve Sharky ÇekemezLik DeiL. Canım sıkıLıyordu Forumda doLaşıyordum.. Bi Baktım Boş bi başLık Dedim Biraz İçini doLduruyumda EğLence OLsun :) Eminimki Dünden Beri yazmamı bekLiyordunuz İşte Yazdım işte Burdayım :lol: Hadi bakaLım ...

A

Anonymous

Guest
__AwRiL_ demiş ki:
bigboss 80 lwl olduda noldu daha lord kesemedi garibim _ACID 53 lwlde kesmeye basladı artık bigboss un adını deiştiriom smallboss daha ii cok hoş oldu :lol:

Sana Kestiğine Dair Ss Koysam ? Susucakmısın Canım :)

ne yalanı beee 2-1 yendim hakkımı yeme bu gece yine kapısırız farketmez yenilen pehlıvan gurese doymazmışşşş!

s.s koyarsan sevinirim daha inandırıcı olr ama montaj olmadıgından emin olmam lazım :lol: orda LORD YARKAN KİLLED BİGBOSS YAZIODUR SİZ ONU BİGBOSS KİLLED LORD YARKAN a cavirmissinizdir:D

A

Anonymous

Guest
__AwRiL_ demiş ki:
s.s koyarsan sevinirim daha inandırıcı olr ama montaj olmadıgından emin olmam lazım :lol: orda LORD YARKAN KİLLED BİGBOSS YAZIODUR SİZ ONU BİGBOSS KİLLED LORD YARKAN a cavirmissinizdir:D

:?!!! Saçma Hemde Çok Saçma :?!!! kahvekeyfi

lethal dunden berı beklemıoruz konuyu bugun actım amsallah 35 kısı mesaj atmıs kapısın pakısın bole zevklı oluo sızı ızlemek eger bu mesajların sadece gezmek ıcınse dıerılerını dusunemıorum yandık bu post bır numara olucak en cok mesajı bu alıcak kapısın

A

Anonymous

Guest
Eren aL Canım Bu Senin İçin ...

581417yarkannn.jpg

Umarım YeterLidir.. Artık Burası içinde Yorumum Yoktur. darkBORN daki ArkadaşLardanda Ricam Buraya Yorum YapmasınLar Wink

zuahha ölmüş garibimm yazıkkk bide str glavie die sevinio sen bana serverın en guclu adamı bigboss diodun bunu en guclu adamD:

A

Anonymous

Guest
__AwRiL_ demiş ki:
zuahha ölmüş garibimm yazıkkk bide str glavie die sevinio sen bana serverın en guclu adamı bigboss diodun bunu en guclu adamD:

HaLa Konuşuyormusun :) Evet En güçLü Dedim Ama öLümsüz Demedim Wink Bence Sen Artık Yorum Yapma Yahu .. Zaten Bende Yapmıycam Artık.. Ve haLada Diyorum Serverin En güçLü Adamı BigBoss'tur Aksini İddaa EdenLerin Sonu Ss'LerLe beLLi Oldu Wink Nesye Eyw.. detective

lan sizin gibi intçi olup str glive in arklasına saklanmaktansa str olup lordla karşı karşıya dövüşmyi tercih ederim

Yukarı Alt