bu hysteria ve darkborn un laf dalaşından acayip derecede sıkıldım yaw bukadarda olmaz ama yok sen küfür ettin yok ben bunu yok bigboss hercules in kralı aaaaaaaa yeter be,sizin bu muhabbetlerinizden gına geldi artık adam gibi oynasanıza şu oyunu,bi oyun için bukadar tartışmada olmazki ya 12-13 yaşında çocuklar gibisiniz.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
KaraKedicik demiş ki:
EXC123 demiş ki:
__AwRiL_ demiş ki:
walla cok ii fikir ama HYSTRERiA ve tartısma kelimeleri birbirine cok uzak :lol: tartısma=darkBORN
2 guildinde birbirini cekemedigi acik bi biriniz bi digeriniz birbirinize laf atmaktan baska sey yapmiyosunuz

topici izliyorum bakalim sonunda nolcak
izle yani sen nesin ki? lol. :lol: :lol:
dün boktun bugün koktun.
1 gün banlandın.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
L3th4L demiş ki:
__AwRiL_ demiş ki:
gelelim sana L3tH4L ben o guıldden atılsaydım geri cagırılmazdım jijim hem sanane yaaa istedigimi derimmm HYSTERiAAAAAAAAAAAAAAAA :lol:

Tek Bişey Başkasının S... Gerdeğe Girme Wink Kendin İcraat Yap Kendin SöyLe Wink
1 gün banlandın.

oy oy oy oy oy nasıl da yıyorsunuz bırbırınızı oy oy oy oy oy polemıkler havada ucusuo suanda kadar hysteriadan kımse atısmaya gırmemıstır avrılda eskı hysterılıdır vede dogru olanı savunuor yanı cekemeslık laf dalası yok o bır ıkı darkborn playerı tartısıo bırbırlerınle bende kedı kopek gıbı bırbırlerını ymeelerı ıcın konu actım masalahha ne guzelde yıyorlar onlar hala anlamadı ama ben onlarla suanda dalga gecıorum 13 yasındakı bebelerle ama hala anlamadılar yıyın bırbırını zı hadı gırın bırbırınıze laflar havada ucussusn bır gun alıcaksınız ama cok gec bak onlarca mesaj atmıssın demekkı hala bebeklıgını gecemedın neyse modlar bu konuyu kılıtlesınler ben aşlıcagımı aldım :lol:

Yukarı Alt