bak aslanım oyunda problem nedir suanda bilmiyorum...Hysterianın kurucularından birisi olarak silkroad online serverlerinin çoğunda isim yapmıs Türk ü ve Türkiyeyi temsil etmiş bir guild hakkında yazı yazdığını öncelikle bil ve haddini aşma...
ikinci olarak böyle bir durum söz konusu ise (aftermath Allah hakkında yazdıkları vs) senin kalkıp bunu Hysteria adı altında sanki sözleri sarfeden hysteriaymıs gibi anlatman artislik ve karalamadan baska birsey değildir...
Aftermath Allaha küfür etmiş o ona unu demiş bilmem neymiş sende kalkıp adamlara gavur diye hitap etmişsin bu ayrıca komik bu oyunu neredeyse 2.5-3 senedir oynuyorum ve senin gibi tonlarcası çıktı oyunu amacından saptırıp saçma sapan yerlere çeken...Aftermath in union unda olmak Hysteria nın Allaha küfür etmesi demek değildir...OYUNU AMACINDAN SAPTIRMA HYSTERİA ADINIDA KİRLETME ki bunu basaramazsın oyunu bilen herkes kurduğumuz guildin nasıl bir guild olduğunu bilir

(bu arada herkese selamlar)

KONUYU HİÇ OKUMADAN YAŞINA YAKIŞMAYAN BİR TARZDA CEVAP VERMİŞSİN YAZIK!!!

Konu içinde defalarca söyledim! Amacım HYSTERIA yı karalamak filan değildir. HYSTERIA ile hiçbir sorunum olmamıştır. Hala orada bulunan arkadaşlarım olması bunun bir ıspatıdır. HYSTERIA yı karalama amaçlı değil ELEŞTİRİ!!! - Bu kelimenin anlamını mı bilmiyorsunuz? - amaçlı açtıgım bir konu. Defalarca yazdım ki , Bir Türk Guildi İle yabancı guild war yapacaksa HYSTERIA nın "Türklerin en güçlü guildi " olarak bilinmesinin verdiği ağırlıkla davranıp o guild war a girilmemeliydi. Çünkü adamları galip getiren oradaki bir kaç tane kendini bilmez GAVUR degildi. HYSTERIA nın etkisi daha fazla olmakla beraber Lag sayesinde de yenildik. Lag ın da etkisi yohk değil di. Ama birinci neden HYSTERIA nın onlara katılmasıydı.

Bu düşüncenin neresi yalnış ? Sen Türk guildlerine önderlik etmek için bir konu açıyorsun! Sonra da kalkıp AfterMath ile birleşip kimi yeniyorsun ? TURKIYE guildini... Bunun neresi doğru ?

Hiçbirimiz sütten çıkma ak kaşık değiliz. Eleştiriye kapalıyız derseniz uzatmam artık! Ben hala o guild war a HYSTERIA nın girmesini yalnış buluyorum. Kahramanlık değil ders veriyorum. ALMAK İSTEYENE!!!!

Eleştirim bozucu değil yapıcıdır.

Kıssadan hisse şunun anlayacan şu kadar yazıdan: " HYSTERIA TURK GUİLDLERINE ÖNCÜLÜK EDECEKSE GÜÇLÜ BİR UNİON KURSUN VE İÇERİSİNDE SADECE TÜRK GUİLDLERİ OLSUN" ( Şu laf ta da bir karalama görebiliyor musun ? )

Selametle!...

Zamanında yapmadık mı sanıyorsun bunları.Güçlü bir Türk birliği yapalım dedik.Daha 3x lvl de bot kullanmayı bizim öğrettiğimiz adam eline 8 dg aldı ve biz bi yerleri kalktı.Türkiye guildine gittik hadi union olalım dedik bize verdikleri cevap union başı biz oluruz.Bize göre en güçlü Türk guildi biziz bu yüzden sizin union başı olmanız doğru değil.Daha düne kadar ACID abi 10 k pls diyen adamları bize karşı savundular.Sen sanıyormusun ki biz durduk yere aftermath e geçtik.Ben arkadaşlarımı topladım o gün war için Türkiye guildine geçtim ve asıl war AY_YILDIZ guildiyle idi.Bunu aklınızdan çıkarmayın.Karşı tarafta Türk peki neden Türkiye guildi gitti nerdeyse serverın tüm Türk 80 lerini topladı.Bende bunu yediremedim karşıdakinin de Türk olduğunu hatırlattım ve çıktım.Bundan sonra olanlar:Pm den gelen yüzlerce küfür delikanlılık dersleri adamlık dersleri.Adamlık Türkiye guidlinin yaptığı mı oluyordu yani.Bunca şeyden sonrada Türkiye guildide çıkıp aftermath le war yapınca hadiyin dedim geçiyoruz oraya.Ama ilk baştaki amacım AY_YILDIZ guildine geçmekti.İnşallah bu söylediklerim biraz olsun neden böle bişi yaptığımızı açıklamıştır.O yüzden hiç kimseyi bilmeden karalayamazsın.Senin yaptığın eleştirmek değil KARALAMAKTIR. HYSTERIA guidli başlığı altında kendine ortam yaratmaktır. HYSTERIA guildine karşı olanları bir arada toplamaya çalışmaktır ve bize karşı cephe oluşturmaktır.Bu konuyu okuyunca aramızda olmayan kişiler bizi yanlış tanıyor.Çünkü sen ve senin gibiler bizi yanlış tanıtıyor.Ben çok şahit oldum "yaa beyler siz forumda anlatılan gibi değilmişsiniz" diyenleri. Bu yüzden bırakın artık kendi işinize bakın.Biz öyle kolay yıkılabilecek guild değiliz.

bannedddd

Buralıyım
Ya harbiden yeter. Ne alıp veremediğiniz var ki birbirinizden? Forumun huzuru bozuluyor. Rolling Eyes Kozlarınızı oyunda gösterin bence.

PegasusS demiş ki:
Zamanında yapmadık mı sanıyorsun bunları.Güçlü bir Türk birliği yapalım dedik.Daha 3x lvl de bot kullanmayı bizim öğrettiğimiz adam eline 8 dg aldı ve biz bi yerleri kalktı.Türkiye guildine gittik hadi union olalım dedik bize verdikleri cevap union başı biz oluruz.Bize göre en güçlü Türk guildi biziz bu yüzden sizin union başı olmanız doğru değil.Daha düne kadar ACID abi 10 k pls diyen adamları bize karşı savundular.Sen sanıyormusun ki biz durduk yere aftermath e geçtik.Ben arkadaşlarımı topladım o gün war için Türkiye guildine geçtim ve asıl war AY_YILDIZ guildiyle idi.Bunu aklınızdan çıkarmayın.Karşı tarafta Türk peki neden Türkiye guildi gitti nerdeyse serverın tüm Türk 80 lerini topladı.Bende bunu yediremedim karşıdakinin de Türk olduğunu hatırlattım ve çıktım.Bundan sonra olanlar:Pm den gelen yüzlerce küfür delikanlılık dersleri adamlık dersleri.Adamlık Türkiye guidlinin yaptığı mı oluyordu yani.Bunca şeyden sonrada Türkiye guildide çıkıp aftermath le war yapınca hadiyin dedim geçiyoruz oraya.Ama ilk baştaki amacım AY_YILDIZ guildine geçmekti.İnşallah bu söylediklerim biraz olsun neden böle bişi yaptığımızı açıklamıştır.O yüzden hiç kimseyi bilmeden karalayamazsın.Senin yaptığın eleştirmek değil KARALAMAKTIR. HYSTERIA guidli başlığı altında kendine ortam yaratmaktır. HYSTERIA guildine karşı olanları bir arada toplamaya çalışmaktır ve bize karşı cephe oluşturmaktır.Bu konuyu okuyunca aramızda olmayan kişiler bizi yanlış tanıyor.Çünkü sen ve senin gibiler bizi yanlış tanıtıyor.Ben çok şahit oldum "yaa beyler siz forumda anlatılan gibi değilmişsiniz" diyenleri. Bu yüzden bırakın artık kendi işinize bakın.Biz öyle kolay yıkılabilecek guild değiliz.
HYSTERIA yı karalamak istesem bunu çok kolay yapabilirim! Örnek: Server da HYSTERIA ya girip çıkan kaç kişi var ? Bunların hepsi haklı yere mi atıldı guildden? Ya haklımıydılar çıkarken ?

Sen daha ekmeğe pepe derken ben o guildde kasıyordum tamam mı ? O yüzden bilip bilmeden konuşmaması gereken kişi sensin!

Hala o guildde çok sevdigim bir iki arkadaşım var! Sorun HYSTERIA olsaydı o bi iki kişiyle de aynı sorunu yaşardım!

Ama defalarca dedim ama bazı kafalar KASKAFA oldugu için girmiyo. Başka yerlerinden anlıyorlar lafları! HYSTERIA dan değil ama HYSTERIA da ki bir kaç kişiden gıcığım vardır! Bunun öyle olmasını da hiçbirşey değiştiremez. HYSTERIA da ki iyi adamların içinde olması , onu da iyi bir adam yapmaz!

+

War ile ilgili: AY_YILDIZ ve TURKIYE kendi aralarında war yapar. Biri digerine tarihi fark yapar. Ama dostça olur! 80 lvl lerin hepsi oraya toplanmış ve bu sizin zorunuza gitmiş demek! ULAN BENİ KONUŞTURMAYIN! HANGİ GUİLD WAR A SADECE HYSTERIA OLARAK KATILDINIZ????

diger guildlerden , sağdan soldan adam toplayıp guild war yapan HYSTERIA mı yohksa başkası mı ? Önce bi iğne batırın kendinize sonra çuvaldız mı sokacan başka bişey mi başkasına orası beni kasmaz!

Ben turkiye guildini haklı mı görüyorum sanki? TURKIYE guildi bir yalnış yapmış, bu senin yalnışını kapatmaz. O NE KADAR YALNIŞ YAPMIŞSA SENDE O KADAR YALNIŞ YAPMIŞSIN...

Şunu Anlıyorum ki : HYSTERIA KABULLENMEYİ ÖGRENEMEMİŞ BİR SÜRÜ İNSANLA DOLU!!!!

( İŞTE KARALAMA BÖYLE OLUR...! )

+

Sizi forumdaki gibi bilmezlermiş demek! Forumda diger serverlardan gelip şu yazılanların hepsini bi okusunlar bakalım! Sadece kullandıgımız uslüptan bile kimin ne halt oldugu anlaşılır! Kimin ne yazdıgından ne b.k oldugu anlaşılıyor...

Selametle!...

Son mesajımdır: HYSTERIA BU MU ?

DEĞİL BENCE

OLMAMALI...

Selametle!...

siz serverin butun 80 lerini turkiyeye toplamıstınız hysteriadan 6 yada 7 kisi ay_yıldıza gecti sen o gun size atılan farkı gordun mu orda hysteriadan 7 ay yıldızdan 1 kisi 75+ dı. ayrıca dostca deil siz globalden onlarla alay ediordunuz ama o guiltten fark yediniz...
bu son msjm dır lol.

NERWAGUS

Yaw bırak Allah aşkına yok ben ekmeğe pepe derken o bu guilddeymişte.Eee sonuç sen mi sevilion bu guildde ben mi?Bu guildin ilk başlarında olan mı saygı görüyor yoksa guilde en çok değeri veren mi?Kim tükürdüğünü yalıyor? sen mi ben mi? İlk önce bunlara dikkat et.Eee noldu cevap ne?İyice bi düşün bakalım cevap neymiş. Bi de demişsin guild wara kaç kişi gidionuz sizin guildden olmayan kaç kişi var. Hadi çıkabiliosa bi guild çıksın karşımıza kendi elemanlarıyla çıksında görelim sonuç ne olacak. İstiyolarsa 10 kişi geliriz tüm guilde karşı. Yok tüm HYSTERIA gelmişte AY_YILDIZ la yaparken yok şölemiş bölemiş.Ondan yenilmişler pehh!!! Bi 8 li pt yi doldurmayacak kadar kişi geldi HYSTERIADAN o gün o gördükleriniz anca 6 da 1i.
Siz onlara tüm HYSTERIA diosanız.Hadi gelin bakalım karşımıza çıkabiliomusunuz.

Tamam konuyu kapatın artık adamın amacı bile belli değil Hysteriayı karalamıyorum diyo ağzından Hysteria lafı düşmüyo yok öyle yok böyle biri fazla basmış kuyruğuna acısını çıkarmaya çalısıyo bitti lol

SLM BEYLER BEN AY_YILDIZ DAN Ataturk_eri
GÖRÜYORUMKİ KİMİLERİ AY_YILDIZ GUİLDİNİ KONUŞMALIRINDA AŞAGILAMIŞ,HOR GÖRMÜŞ.O GÜNLERDE BİZİM GUILDDE 5-6 TANE WAR A KATILABİLECEK ADAM VARDI YANİ ANİDEN ALININ Bİ WAR KARARI.BU YÜZDEN FAZLA GÜÇLÜ DEGİLDİK.BİZZAT KARŞI TARAFA DEMİŞTİM BİZDE KAÇ LWL NE KADAR ADAM VARSA SİZDE O LWLDE O KADAR ADAM ÇIKARIN DİYE.AMA ADI GEÇEN GUİLD NE YAPTI OLMADIK ADAMLARI TOPLADI.ŞİMDİ SORUYORUM SİZE 10 TANE 80 LWL ADAMA KARŞI 3 TANE 80 LWL NE YAPABİLİR.UNUTMAYINKİ BİZ ACİDLE VE GUİLDİYLE SÜREKLİ BİR YARDIMLAŞMA İÇİNDEYDİK.SİZ TOPLAMIŞINIZ ADAMLARI BİZ TOPLAYINCA OOO SİZ EZİKSİZİNİZ ACİD_ VE ADAMLARI GELMİŞ .SİZENE ? ÖNCE ADAM OLUN OLAN GÜCÜNÜZLE ÇIKIN.NEYSE ZAMANI GELİYOR YAVAŞ YAVAŞ NETLERİ GİDEN ARKADAŞLAR YAVAS YAVAS OYUNA DÖNMEYE BAŞLADI.......intikamımız çok pis olacak

muratko193

Öğretiyorum
Haklısın Erdi :mrgreen:
Grev Bugun Bitti 1 Hafta İçinde Geliyorum Nakit 600$ para birikti astral pet vs. alcam geliyorum kendinize iyi bakın Kolay Gelsin Bu Arada Guilddekilere Selam Solersin..

Hosgeldin kardesim sefalar getirdin. Gelde artık guildimiz şenlensin. Şimdi şunu anlamıyorum beyler neyi tartışıyorsunuz. AY_YILDIZ ı mı TURKIYE guildini mi Yoksa HYSTRIA yımı.

Benim tek gördüğüm kıskançlık yüzünden birbirini yiyen insanlar. Bu gördüğünüz 3 guild nerdeyse serverin 3 tane en iyi guildi .

Eminimki daha iyi olacaklar ama önemli olan insanın kendisi degilmi. Ben isterdimki iyi kasıp güçlenip bu guildlerden birini devirmeniz. Hystria sunu yapmış bunu yapmış AY_YILDIZ guildi TURKIYE Guildini böyle yenmiş. Bırakın bu işleri Allah aşkına.

Madem tartışıyorsunuz Kimsenin hakkını yemeden adamlar iyi kasmış helal olsun diyebilirsiniz. Unutmayınki aynı serverdeyiz ve birbirimizin yüzüne bakacagız. Belki aynı guildde olacagız zamanı gelince. Bu tür spekilasyonlara girmeden bu konuları konussak cok iyi olacak.

Herkese Saygılar...

bahazenbil demiş ki:
Hosgeldin kardesim sefalar getirdin. Gelde artık guildimiz şenlensin. Şimdi şunu anlamıyorum beyler neyi tartışıyorsunuz. AY_YILDIZ ı mı TURKIYE guildini mi Yoksa HYSTRIA yımı.

Benim tek gördüğüm kıskançlık yüzünden birbirini yiyen insanlar. Bu gördüğünüz 3 guild nerdeyse serverin 3 tane en iyi guildi .

Eminimki daha iyi olacaklar ama önemli olan insanın kendisi degilmi. Ben isterdimki iyi kasıp güçlenip bu guildlerden birini devirmeniz. Hystria sunu yapmış bunu yapmış AY_YILDIZ guildi TURKIYE Guildini böyle yenmiş. Bırakın bu işleri Allah aşkına.

Madem tartışıyorsunuz Kimsenin hakkını yemeden adamlar iyi kasmış helal olsun diyebilirsiniz. Unutmayınki aynı serverdeyiz ve birbirimizin yüzüne bakacagız. Belki aynı guildde olacagız zamanı gelince. Bu tür spekilasyonlara girmeden bu konuları konussak cok iyi olacak.

Herkese Saygılar...
Sayın arkadaşhıma aynen katılıyorum:)

TiM

rank8
Beyler kendınıze gelin saçmalamayın lütfen birbirinizi Küçük düşürmeye çalışmaktan zevk alıyorsunuz sadece tek büyük ben olmalıyım diye coğu kişinin kalbini çoğu kişinin onurunu kırıyorsunuz yapmayın allah aşkına YETER Bırakın Bunları evet bu bi Oyun ama sadece Bir araya Glirseniz Güçlü Olursunuz!

HYSTERIA pacificte pegasus neyse bende oyum guıld!ne sahip çık! extraokk

amma Tartışma var be
Şahsen ben herculeste oynamıyom ancak yanı sorun bizim serverde de var bazı türklere karşı benden yardım isteseler SEVE SEVE giderim çünkü Türk yabancı ayrımı yapmam oyundan keyf almaya bakarım
Ancak Allaha ve Peygamberimize ve kendimede küfrettirmem
Ama bilinki kimse durup dururken ona buna küfretmiyo belki eden var ama o kişilerde kendilerine bi yandaş bulamıyolar

Neyse tek temenmin inş. oradaki ortam Düzelir
Ayrıca Bence Türklerin her Serverde birleşmesi gerektiğine inanıyom yoksa kendi kendileri yemekten başka bişi yaptıkları yok yada ona buna laf atmaktan başka Örnek olarak Greece şu anki halini verebilirim bi gun globalde Fu.ck all Turks gormesem kurban kesecem Bi kaç kendini bilmez 80 oldum adam oldum psikolojisindeki kişiler adamlara küfrediyo sonra adamlarda bütün Türklere küfrediyo bizde adama dert yaznıyoz ndn herpsine ediyon git sana kim ediyosa ona et bizim ne sucumuz var

Yukarı Alt