arkadaşlar filehosting den indirirken hata verdi 650 mb. da kaldı.ok deyincebağlantı gitti .kaldığım yerden nasıl devam ederim .bi bilen varsa acil lütfen yardımcı olun.

ben herşeyi indirdim please wait diyor bir süre sonra bu hatayı veriyor "client up reinstall again " bunu çözümü nedir yardımm :!!&%&! :!!&%&! :!!&%&!

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
client'ı indirin rar'dan masaüstüne çıkartın ve üzerine çift tıklatın sorun kalmayacaktır.

yaaa arkadaşlar daha demin update yaptırdım oyuna girdim auto logindeydi elektrikler kesildi sonra tekrar açim oyunu ddedim gene aynısı ::(( connection the server ended ne bu ya artık sıkıldımmmmmmm oyuna girmek bir dert indirmek bi dert update yaptırmak bi derttttt offff :?????

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sisteme ve modeme reset atın sonra silkroadonline.net sitesini açın ardından oyuna girin açılacaktır.

extraloob demiş ki:
client'ı indirin rar'dan masaüstüne çıkartın ve üzerine çift tıklatın sorun kalmayacaktır.
şimdi ben silkroadonline.net ten indirdim ama please wait diyor sonra bi hata veriyor işte dediğim gibi bir türlü çözülmedi dediğini yaptım ama yine aynı hata "client file is damaged please reinstall client" nedir bu

okan abi lütfen bana yardım edermisin? :(:( dün senin dediğin gibi update yaptırdım bilgisayara bilgisayarı açıp kapayınca yine aynı yazı çıkıor ama ben update'i yaptım neden gnee connection the server ended yazısı geliorrr anlayamadım artık kafayı yicem lütfen yardım edermisin? :(:(:(

Bir sorum var 25 Aralıkta Yeni bir Update olucakmı yada olursa yeni download linklerimi gelecek çünkü 5 gün için Download yapmak istemiyorum..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Creepy demiş ki:
Bir sorum var 25 Aralıkta Yeni bir Update olucakmı yada olursa yeni download linklerimi gelecek çünkü 5 gün için Download yapmak istemiyorum..

hayır artık 3-5 ay client indirmeyeceğiz sadece salı günü klişe update'ler olacaktır :muck:

En Sonda Olan Tek link bozuk indirdim masaüstüne çıkartırken hata veriyor onu düzeltin ama bana giren girdi...

Yukarı Alt