Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
hmm baya güzel bi başarı tabi düz ok sallayan bi botu gecmiş olmak

ama sunu bil su anda sana içimden ettiğim küfürleri oyunda gerceklestirmeyen senin gibi bi cocukku olsun

Sen Anca Yuran da Beni Geçersin Kardes Darılma Ama Beni Geçmek için 7/24 den daha fazlasına ihtiyacın war

Şimdiden Bana Abi De istersen NOOB extraokk

eee tabi gecemem

,

,

nedeni: sen 31 saat kasan adamların yanında 52 saat kasmaktan zevk alan birisin sana yaklasılabbilinirmiki hauhauhauz zuh uzhuah amjhpag
sdjg
ap

Uzgunum Ama Belki Bi Aydır Pc m Elektirik Kesilmeleri Hariç Hiç Kapanmadı

Bence Hiç Böle Buyuk Konusma Nasıl olsa Geri yutturucam

Beni geçemessin Şimdiye kadar Gecemeyen Beni Bundan Sonra Asla Gecemez extraokk

1 aydırmı o_O tebrikler
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

la sinasi sustur su komsuları ne war 3 aydır pcde yüksek sesle müzik 24 saattir calıyorsa

özel hayat kardesim kapayın cenenizi :lolmuch:

1 ay diyorum güzel birşey ama yaz boyunca reset atılma süreleri dısında cok az bi süre kapalı kalmıs bi makinadan bunları okuyor olmam duygulandırdı :lolmuch:

A

Anonymous

Guest
LaNCeLoT demiş ki:
Bu oynaadıgım süre boyunca iyi ve ya kötü her kimin kalbini kırıp günahını aldıysam hepsinden özür diliyorum! Hakkımın kaldıklarına hakkım helal olsun! Umarım onlarda hakkını helal eder!
Yukarı da yazdıgımı görmeyip,
LaNCeLoT demiş ki:
yi görenler biraz daha kendilerine özeleştiri yapmalı galiba!

Özür dileyen bir insana verilecek cevap bu kadar adamlık dışı olmamalıydı değil mi ? neyse herkesin kabul etmesini beklemiyordum zaten! Çünkü kimin ne oldugunu biliyorum artık o yüzden de şaşırmıyorum!

Ben kendime yakıştırdıgımı yapıp kimi "HAKLI YA DA HAKSIZ" kırdıysam , üzdüysem hepsinden özrümü diledim! Bana yakışan buydu .. Herkes kendine yakışanı yapmış ne güzel! extraokk extraokk

+

Amma matrakasınız yaw! Tartışma için başka konu bulamadınız mı ? :lol: bi vedanın bile içine edeceksiniz illa değil mi? admin extraloob arkadaşım şu forum kurallarını herkesin ggözlerinin iyi vve hatta çok iyice görebileceği bir yere KOCAMAN harflerle yazdır bence! Konu dışı mesajların tümünün cezalandırılması ya da silinmesi gibi bir kural koyarsan harika olur! Bu kadar mı konu dagıtılır yaw :lol:

+

Arkadaşlar oyun benim için sadece stres atma içindi! Ama baktım ki en yakınımdaki insanı bile bi oyunda ki stresi yüzünden kaybetme tehlikesi yaşıyorum! Bi oyunu onun tırnaklarına kurban ederim! Hiç bir oyun bir dostumun tırnagı kadar kıymetli olamaz! En iyisi bırakmaktı! Bugün çok zorlayan bir yeğenim için şifreyi ona verdim o kendine oynasın artık! LaNCeLoT başkasında artık! Hiçbir guilde üyew değil , hiç kimseyle dargın veya barışık değil! Yeğenime kötü davranmayın sakın :lol:

Cümleten iyi oyunlar...!

LaNCeLoT Bunlar Ne Anlarlar olm Senin gibi Adamın Kıymetini

İşleri Gucleri Kelime Oyunlarıı

Adamlar Bizle Ugraşmak için Dunyaya Gelmişler

popcorn

A

Anonymous

Guest
Turk_Knight demiş ki:

popcorn
Artık kimin ne oldugu ile ilgilenmiyorum! ÜStüme düşen bir görev gibi birşey di bu! Ukde kalmasın içimde dedim, ayırmadım herkesten özrümü diledim! Tabii ki sadece kötü anılarım olmamıştır! Oyunda ki iyi anılarım için de bir teşekkür etmem gerekiyordu galiba! Sağolsun bazı dostlar sayesinde bu oyundan gerçekten zevk aldıgım anlar da olmadı değil! O anıları yaşatanlara da sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum! Bunu ayrı bi başlıkta açsak şimdi şov yapmakla suçlanacas :lol:

herşey klavyedeki 4 tusa basılmasıyla siline bilecek kadar kolaymı sanıyorsunuz siz ya

özür demekle onca hakaret onca tartısma unutuluyormu

bu forumda siz oldugunuz sürece her konunuz darkborn le ilgili herkesin yakasındayım

bıktım bea brothers guildi öle söle cıkın serfsizler onursuzlar die konu acanlşarın kelime oyunlarına bkamadan bunları yazmasoda güzel tabi

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
LaNCeLoT demiş ki:
"Unutmayın!
Siz doğarken herkes gülmüş, sadece siz ağlamıştınız.
Öyle bir hayat yaşayın ki,
Öldüğünüz zaman herkes ağlarken sadece siz gülün!"

Selametle Dünyalılar...
basit ama etkileyici bir dörtlük, ellerine sağlık...

kendin için almış olduğun karara saygım var oyun tarzınızı da seviyordum nice başarılar dilerim başka oyunlarda, biz buradayız.com Cool

A

Anonymous

Guest
Only4yOu demiş ki:
herşey klavyedeki 4 tusa basılmasıyla siline bilecek kadar kolaymı sanıyorsunuz siz ya

özür demekle onca hakaret onca tartısma unutuluyormu

bu forumda siz oldugunuz sürece her konunuz darkborn le ilgili herkesin yakasındayım

bıktım bea brothers guildi öle söle cıkın serfsizler onursuzlar die konu acanlşarın kelime oyunlarına bkamadan bunları yazmasoda güzel tabi
ben üzerime düşeni yaptım! Sen de sana yakışanı yapıyorsun...

İkimizin yaptıklarından kalitwe farkı ortaya çıkıyor! Yeterli mi senin için?

bu güne kadar yaptıklarınızdaki etiket fiyatınızın ne derece düşük oldugunu göstermiş durumda o yüzden şşşşşş

hysteria dan küfür war die cıkıp kacan adamlar önce kavga ettiklerinin küfürbaz guildine girdi sonrada birbirinin küfürünü haklı göstermeye calıstı.

al sana etiket farkı

A

Anonymous

Guest
Only4yOu demiş ki:
bu güne kadar yaptıklarınızdaki etiket fiyatınızın ne derece düşük oldugunu göstermiş durumda o yüzden şşşşşş

hysteria dan küfür war die cıkıp kacan adamlar önce kavga ettiklerinin küfürbaz guildine girdi sonrada birbirinin küfürünü haklı göstermeye calıstı.

al sana etiket farkı
bi etiket fiyatın oldugunu bilmiyordum! Benim etiketim de yok fiyatım da !!! Kalite farkı dediğim İNSANLIK bazında!!! Anlayana...
+

Bu arada etiket fiyatını merak ettim! Perkande ve toptan satış fiyatını söyler misin lütfen? belki alırım extraokk Kampanya seçenekleriniz var mı ? Access kartımızla kaç taksitte alabiliyoruz ??? Bilgilendirme için müşteri temsilcin var mı ?
+
Bu lafların oyunla hiç bir ilgisi yoktur! Artık burada kaşınanı kaşırım !!! 2 yerde özür diledim ama arkadaş insanlıktan anlamıyo! İlla kaşınıyo kapaklanmak istiyo! Şişemisin nesin mübarek! Adam ol azcık...
+
Ectraloob hocam teşekkür ettim! Güzel mesajların için...

Anladın sen onu extraokk

LaNCeLoT demiş ki:
Turk_Knight demiş ki:

popcorn
Artık kimin ne oldugu ile ilgilenmiyorum! ÜStüme düşen bir görev gibi birşey di bu! Ukde kalmasın içimde dedim, ayırmadım herkesten özrümü diledim! Tabii ki sadece kötü anılarım olmamıştır! Oyunda ki iyi anılarım için de bir teşekkür etmem gerekiyordu galiba! Sağolsun bazı dostlar sayesinde bu oyundan gerçekten zevk aldıgım anlar da olmadı değil! O anıları yaşatanlara da sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum! Bunu ayrı bi başlıkta açsak şimdi şov yapmakla suçlanacas :lol:
Vala en iisi yapıyosun :)

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt