Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
bir hercules pasificten sonra acıldı bu benim nickim 6 7 aydır var sen benden sonra actın ve benim bu nicki ozenti haline getiren senin gibi her serverda var nerdeyse ki benim yuzumden nie basın yansın cok sukur pasificte nam salmış efendi biriyimdir buyuk ihtimal senin bi yanlışın olduki sana kotu davranıyorlar adama bak yaw benim yuzumden bası yanmısmıs

arkadasım sitede kimseyi terslemeye hakkım yok mod deilim ne deilim eger bana yanlış bişi yaparlarsa ben de cevabımı veririm ha bu arada mantıktan soz ewtmişken asıl mantıksızlıgı sen yapmısın ozentilik edip avril nickini koymasaydın bu olaylar basına gelmezdi beni bilen bilir cok sukur alnım ak sırtım pek bu arada BiG_THieF e cok uzuldum banlandı die hehralde senin chardı o inş bu banlanmaz :lolmuch:

Piglet demiş ki:
DarKKinG demiş ki:
HeHeHe bnde hiç lag yoktu :mrgreen: detective xD biras net inizi hızlanmdırın :mrgreen:
Dikkat ettim de bayağı bir bilmişlik taslıyorsun. Tüm Türkler'de vardı lag -ki sen nerden bileceksin netimizin yavaş olduğunu-.

Bir de rica ediyorum lütfen büyük yazma. Göz zevkim acayip bozuluyor.

Seni Oyunda Bi yakalıyım Göz Zevki Felan Kalmıcak
Dünya Mosmor olucak Senin için
Adam erkeksen oyundaki Nick ini Ver Dio Sen Karı Gibi Kıwırtıyon hala !! kahvekeyfi

tek dediğim bırak buyuk punto yu büyük harf bile kullanamıcaksınız direk msj ınız edit yada delete

dua edinde modluk yetkisi almıyım dolıcam büyük puntoya.com Evil or Very Mad

Only4You Hala Benim Le Ugrasıyosuun

Bu oyuna Benden Önce Başlamış Ve Çözmuş Olabilirsin Ama Su an Senden Daha iiyim Bu Oyunda İstersen Forum Deil de PvP ye Gel Benim lede ugrasıp durma Su Forumda !!!

ahuhuauh zuhuahuau muhauhua

ulan dangalak siz değil oyunu forumu bile ii kullanamıyonuz forumda büyük harf bile kullanmak yasaktır. bu bir

2. botumdaki sorun + 15-20 gün gecikmeli baslamama rağmen su anda aramızda 1-2 lv fark var senmi bana kafa tutuyorsun

bu arada son bi not : bot dün geceki bot update den sonra düzel

görüsecez bakam oyun daha ynei baslıyor kafa nasıl tutulur alayınız görecek

,
wtb lv64 sun weapon (glavie-bow or blade ) real money or gold

Unutmakii Ben Bu Charıı Senden Cok Cok Sonra Başladıım Ben

Bu oyunda Senden Kat KAt Başarılıyım

Bundan Sonra da Seni PvP DE her Yakaladıgım da Bam işini bitiricem Takii Bana Yalwarana Kadar !!!!!!!!

haha sadece nooblar pvp yapar

oyuna basladıgım dan beri sadece gecen gün pvp ye indim ondada zaten darkborn le guild war olabilir dedikleri içindi ama yemedi tabi

dediğim gibi benim botum su anda yeni basladı düzgün calısmaya

7/24 ü yapan kazanır

Only4yOu demiş ki:
darkking bekle olm sen modluk yetkisini alıyım sana bırak büyük punto büyük harf kullandırtanın sülalesini diyorum

bir tane harfin BÜYÜK olamayacak

AL NE YAPARSAN YAAP SEN SNDENMİ KORKACAM OLMM..!!! TEHTİTMİ ETMEYE CALISIYON .. İSTEDİGİMİ YAZARIM ALL BUYUK HARF ALLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!! :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

Only4yOu demiş ki:

oyuna basladıgım dan beri sadece gecen gün pvp ye indim ondada zaten darkborn le guild war olabilir dedikleri içindi ama yemedi tabi

7/24 ü yapan kazanır
7/24 YAPIYOZ ZATEN COSTUK Bİ KAÇ HAFTAYA BİZİ BASKA Bİ SEKİLDE GÖRECEEN BNDE BİDEFA GİTTİM PVP YE ONDADA SNLE KAPISTIM TBR TE ETTİM AMA SNLE GÖRÜŞECEZ BU İŞ BURADA BİTMES !!

Piglet demiş ki:
DarKKinG demiş ki:
HeHeHe bnde hiç lag yoktu :mrgreen: detective xD biras net inizi hızlanmdırın :mrgreen:
Dikkat ettim de bayağı bir bilmişlik taslıyorsun. Tüm Türkler'de vardı lag -ki sen nerden bileceksin netimizin yavaş olduğunu-.

Bir de rica ediyorum lütfen büyük yazma. Göz zevkim acayip bozuluyor.
GÖZ ZEVKİN BOZULUYOSA İLK ÖNCE KENDİ İMZANI KÜÇÜLT ONDAN SONRA KONUŞ

_AvRiL_ demiş ki:
sw1ss demiş ki:
Hercules te oynayıp bu foruma gelenlerin %70i gerzek Mad
rep olsa 1000 verirdim adamlar sırf tatmin olmak için geliorlar yaw gidin orda konusun ne konuscaksanız
Şikayet ettik bakalım.Adamlar kaliteli besili salaklar yaws.Forummu tartışma programı ım belli deil

Only4yOu demiş ki:
darkking bekle olm sen modluk yetkisini alıyım sana bırak büyük punto büyük harf kullandırtanın sülalesini diyorum

bir tane harfin BÜYÜK olamayacak
OKADAR GÖZ ZEVKİNİZ ÖNEMLİYSE İLK KENDİ İMZANIZDAKİ HARFLERİ KÜÇÜLTÜN SEN MODLUK YETKİSİNİ AL BEN YİNE BÖLE YAZCAM

Only4yOu demiş ki:

7/24 ü yapan kazanır

Ben Seni Bi Kaç Kez Gördum Birinde 52 idin Ben 47 idim
Şimdi ben 58 Sen Bilmiyom ama mutlaka yurunuyosundur :mrgreen: :mrgreen:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt