paylaşalım burda arkadaşlar bnim olmuştu bi tane.. babam asker olduğu için sürekli tayinimiz çıkıodu neyse bi gün şırnağa çıktı.. orda haraç kesmeye çalışıolardı.. sonra ben gökhan abi die biri vardı onu çağırdım hepsinin ağzına mıçtı ardından o haraç kesenler beni korumaya başladı :lol:

A

Anonymous

Guest
Çarımın Hacklendigi Gün O internet cafeye gitmemek ve o gün T Bot crack i kulllanmamaktı

Simdi 80 lv mis gibi adamım vardı

oldu olmazmı ailemden soğudum ve sürekli tartışmaların başladığı andan itibaren yaşamak istemiyorm hayatımda sadece kankalarım bide sro var sroya forumda dahil

benim 1dene daa war :lol:
bi tane çocuk var bizim okulda ama çocuk resmen pskopat haraç kesio kız dıtıo ( erkekde dıtıo ) bi gün bedava kalem almış uçlu bendede 10 milyon var zorla aldırdı ( içimden bişi demek gelio ama küfür yasak )
ala ala 5 ytL kalmıştı onu da o tekrar kalem almaq için giderken ben kaçmıştım

hiç unutmam günlerden salı askere gitmeden 2 sene önce falan sıfır bi araba almıştık araba daha 15 günlüktü can sıkıntısı biraz gezmeye çikim dedim çıtırdan müzik çalıyor ben arbada mayışmışım o sırada yanımda bitane zibidi bitti hareket çekti bende gençlik tabi hemen gaza geldim gelmez olaydım istanbuldakiler bilir sefaköy E-5 ten şirin evlerekadar kapıştık neyse verdim eline :mrgreen: (arabasını) baktım hala peşimden geliyor biraz daha bastık makaslar birbiri arkasına ve olan oldu gözüme kestirdim 2 araba arasını tam giricem öndeki araba fren yaptı bende yaptım ama durmadı :mrgreen: arkadan salam bi şekilde koydum buna, benim far kaput çamurluk pert,sanki başımdan kaynar sular döküldü aradık polisi tutanak falan tuttu çektim arabayı servise münübüsle döndüm eve,içeri girdim baba kaza yaptım arabayı servise bıraktım dedim işte hayatımın en kötü günlerinden biri :mrgreen:ama helal olsun pedere hiç bir şey demedi yüzüme ama içinden kim bilir neler demiştir hiç bu kadar mahcup olmamıştım allah herkezi kazadan beladan korusun size tavsiyem kesinlikle gaza gelip hız yapmayın arkanızda bırakıcaklarınızı düşünün bu size bir abi yada arkadaş tavsiyesi

evilcemre demiş ki:
oldu olmazmı ailemden soğudum ve sürekli tartışmaların başladığı andan itibaren yaşamak istemiyorm hayatımda sadece kankalarım bide sro var sroya forumda dahil
cok yanlıssın kanımca hayatta hiç bir sey aileden öne gecemez
benımde hayatımda keske yapmasaydım dedıgım bı sürtük yüzünden aileme karsı gelıp onların kalbini kırmaktı ama buyuk ders oldu bana

eFe

rank8
BOSPHORUS demiş ki:
hiç unutmam günlerden salı askere gitmeden 2 sene önce falan sıfır bi araba almıştık araba daha 15 günlüktü can sıkıntısı biraz gezmeye çikim dedim çıtırdan müzik çalıyor ben arbada mayışmışım o sırada yanımda bitane zibidi bitti hareket çekti bende gençlik tabi hemen gaza geldim gelmez olaydım istanbuldakiler bilir sefaköy E-5 ten şirin evlerekadar kapıştık neyse verdim eline :mrgreen: (arabasını) baktım hala peşimden geliyor biraz daha bastık makaslar birbiri arkasına ve olan oldu gözüme kestirdim 2 araba arasını tam giricem öndeki araba fren yaptı bende yaptım ama durmadı :mrgreen: arkadan salam bi şekilde koydum buna, benim far kaput çamurluk pert,sanki başımdan kaynar sular döküldü aradık polisi tutanak falan tuttu çektim arabayı servise münübüsle döndüm eve,içeri girdim baba kaza yaptım arabayı servise bıraktım dedim işte hayatımın en kötü günlerinden biri :mrgreen:ama helal olsun pedere hiç bir şey demedi yüzüme ama içinden kim bilir neler demiştir hiç bu kadar mahcup olmamıştım allah herkezi kazadan beladan korusun size tavsiyem kesinlikle gaza gelip hız yapmayın arkanızda bırakıcaklarınızı düşünün bu size bir abi yada arkadaş tavsiyesi
tam action yapmışın sen :mrgreen:

sonuda güzel bitseydi iyi olucaktı :mrgreen:
PeG4SuS demiş ki:
BOSPHORUS demiş ki:
tam action yapmışın sen :mrgreen:

tan

rank8
arkadaslarla oturuyoduk bı arkadasım bana laf attı en cok sınır oldugum bı laftı ben cok sınırlendım ıs yerındede kavga etmıstım o gun moralde bozuk arkadaısma cok kotu bı kufur ettım 2.hafta oldu ama aramız ıyı duzelmedı bırbırımıze slm verıyoz ama oturup konusmuyoz ettıgım kufur cok kotuydu bunu bılıyom ama o gun delı olmustum zaten o arkadasımda benım ole bırı olmadıgımı bıldıgı ıcın bana bısey demdı ve sustu o gunu yasamak ıstemezdım ıste keske basıma kotu bı olay gelsydıde o gunu yasamsaydım Sad

bunu anlatması zor ama anlatacagım konuya saygı duydugum için ben 4 sene bir kızla cıktım kızla bir tartıstım kız 1 hafta sonra gözlerimin önünde evlendi hiç yasamak aklıma gelmemişti Evil or Very Mad Evil or Very Mad

keskin demiş ki:
bunu anlatması zor ama anlatacagım konuya saygı duydugum için ben 4 sene bir kızla cıktım kızla bir tartıstım kız 1 hafta sonra gözlerimin önünde evlendi hiç yasamak aklıma gelmemişti Evil or Very Mad Evil or Very Mad
tüh be.. ama bi laf vardır ; eğer ayrıldıysan onu serbest bırak sana dönerse senindir dönmezse zaten hiç senin olmamıştır böleydi galiba

bu daha bu sene oldu ben 16;%50 dı yaash :bı gun okuldan eve gelıoduk arkdslar falan 10 ksı falan ıste mersındede hcı kar yagmaz dolu ara srıa dolu bı yagmıstıkı kar gıbı tabı bızdede akıl bırbırımıze atıoz yre dustum herkes bana attı ::)::):::))))bende 2 avuc aldım tam arkdasa atacam agacın arkdasından bı kro cıktı kafaya aboooo bı tırstım adam kro resmen adam :gel bakem yegen bısı yapmıcem ..:lol: tabı ben orada wın turuzım:D :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:
arkadaslarda baya dalgagectıler:D
ama gercekten adamın kafasında dolular dagıldı ya adam gozunu bı actı ben tabı kalabalık okul cıkısı::) orada xtumden kaynarsular bosaldı :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed :lolmuch: :mrgreen: :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
geçmişime bakıp hiç yaşamak istemediğim anım olmadı hepsini saygı ile öpüyorum tanga rulezzz :lolmuch:

Yukarı Alt