Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
ya bu sro bot nubot suz atack yapmıyo skilleri unknow olarak yazıyo ama atack yaparken sadece r vuruşu yapıyo normal atack yapmıyo onu nasıl yaptıracaz???????????????? Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

birde çok yavaş atack yapıyo nubotla kullanırkne görev torbalarını fln toplamıyo nubotsuz kesinlikle işe yaramıyo bende onu nasıl düzeltecez??

mumya307 demiş ki:
birde çok yavaş atack yapıyo nubotla kullanırkne görev torbalarını fln toplamıyo nubotsuz kesinlikle işe yaramıyo bende onu nasıl düzeltecez??

filtre ayarlarını ve attack yaparken 15sn beklemeyi ayarla kardeş skilleri göstermediğini bizde biliyoruz o yüzden nubot helper kullanıyoruz.arkadaşlar tekrar söylüyorum burda bedava olanı yapıyoruz 4 4lük olmaz olamaz çok isteyenler paralısını alabilir Exclamation Cool

deukalion demiş ki:
mumya307 demiş ki:

filtre ayarlarını ve attack yaparken 15sn beklemeyi ayarla kardeş skilleri göstermediğini bizde biliyoruz o yüzden nubot helper kullanıyoruz.arkadaşlar tekrar söylüyorum burda bedava olanı yapıyoruz 4 4lük olmaz olamaz çok isteyenler paralısını alabilir Exclamation Cool

filtre ayarına giriyorum fkt orda görev torbası gibi bişi yazmıyo bide atack ayarını nasıl 15sn ye düşürcez onuda resimli koysan

bende herşey doğru gitti çalıştı da ama hiç bir skill gözükmüyo unknown değil ne yapabilrim ??

mumya307 demiş ki:
deukalion demiş ki:
mumya307 demiş ki:

filtre ayarına giriyorum fkt orda görev torbası gibi bişi yazmıyo bide atack ayarını nasıl 15sn ye düşürcez onuda resimli koysan
bu arkadaşın üslubundan dolayı yardımcı olmuyorum Exclamation

whitewolf demiş ki:
bende herşey doğru gitti çalıştı da ama hiç bir skill gözükmüyo unknown değil ne yapabilrim ??

arkadaşım konuyu okursan zaten skiller çıkmıyo 2 mesaj önce yazdım lütfen okuyun herşeyin cevabı var topicte :?!!!

bu botla bi türlü charı kasamadım 3-4 tane kesiyo sonra duruyo oturuyo yere :lolmuch: bi ara biri ''CHESMOD çıkar yakında biraz daha sabredin'' demişti ne zmn çıkackkk bu botla sırf zarar :lol:

ilker_uA demiş ki:
bu botla bi türlü charı kasamadım 3-4 tane kesiyo sonra duruyo oturuyo yere :lolmuch: bi ara biri ''CHESMOD çıkar yakında biraz daha sabredin'' demişti ne zmn çıkackkk bu botla sırf zarar :lol:
ben demiştim ama daha çıkmadı sanırım bot ayarlarında bi sorun var hp veya mp olmayınca yere oturuyo sanırım o ayarlarda bi sorun var Question

deukalion demiş ki:
mumya307 demiş ki:
deukalion demiş ki:

bu arkadaşın üslubundan dolayı yardımcı olmuyorum Exclamation

:lolmuch: ay yesinler sana kalmıştım..çok yardım ettinde yardım etmiyorum diyosun..başka forumlardan kopyala yapıştırla bu iş nereye kdr gider boşa ugraşma nerden aldıgınıda ben çok iyi biliyorum ama reklam yapmak istemiyorum.........................

:lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

istediğin forumu ara bu tamamen kendi denemelerimle buluğum bişey ama sen şimdi bunada inanmıcaksın o yüzden hiç uzatmıcam .

ay yesinler sana kalmıştım..çok yardım ettinde yardım etmiyorum diyosun..başka forumlardan kopyala yapıştırla bu iş nereye kdr gider boşa ugraşma nerden aldıgınıda ben çok iyi biliyorum ama reklam yapmak istemiyorum.........................
bu tür bir düsünceye sahipseniz neden buradasınız o c/p olayını siz buradan yapıyor olmayasınız Exclamation

biz alıntı yaptıkmı alıntı diye yazarız Exclamation

sizin gibi kişilerin bu tür yargılamalar yapmasına karsıyım Mad Evil or Very Mad

tweety kardeş hiç tartışma kardeş bu arkadaş o kadar sabırsız ki ö.m. lardan bana yazdıklarından dolayı bu şekilde karar aldım hiç bulaşma o kendini süpermen sanıyor uçmuş gitmiş :mrgreen:

deukalion demiş ki:
tweety kardeş hiç tartışma kardeş bu arkadaş o kadar sabırsız ki ö.m. lardan bana yazdıklarından dolayı bu şekilde karar aldım hiç bulaşma o kendini süpermen sanıyor uçmuş gitmiş :mrgreen:
pelerini takılmıs bilgisayarının fanına ucamazki böyle

ihihihiihiiihiii
:lolmuch: :lolmuch:

EXp

rank8
ya kanka bu tmm dır çalışıo her şey tmm dır ama görev itemlerini toplatamıyorum filter den de bulamadım buna bi çözüm lazım

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt