Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
deukalion demiş ki:
badLuck demiş ki:
üstad Tup nickli arkadaşımızın sitesinde skill sorununu açıklayan bir yazı var bunun için bot klasörlerinde oynama yapmamızı anlatıyo ama ben daha önce paralı bot kullandıgım için ayarlar şu anda var ama hala skilleri görmüyor. şu skill ayarlarına bi göz atarmısınız mod arkadaşlar.siteyi reklam olmasın diye vermiyom ama modlar biliolardır zaten Tup un verdiği programlar içinde yazıo

kardeş o yöntem daha önce sitede verildi ama açıkcası ben becerememiştim ama yapanlarda oldu.Tup un verdiği yöntem bizim sitedede var Unknow skill sorununa çözüm diye Cool
evet geçte olsa farkettim :mrgreen: ama skiller gözükmüyo ve dediğim gibi ben önceden paralı kullandıgım için herşeyim ayarlı ama unknown olarak değil hiç çıkmıyolar :lol: yoksa ne guzel ayarlı zate .

asdfasdf demiş ki:
ee bu isro botun crack versiyonu iyi calısıyor ama skiller gelmiyor
bunun için nubot helper i yuklemen lazım o senin için tuşlara basıyor. Yani 1-2-3-4- e falan Wink birinci sayfada var zaten devamında :lol: detective

Program çalışıyor arkadaşlar ben bu programı aylar öncesinde vermiştim ama forum silinince gitmişti.(Hem nuBot helper hem de HaxCr4x).Yani "program çalışmıyor" diye feryat etmek yerine dikkatlice yapmayı deneyin , ben garantisini veriyorum çalışıyor...

vaybe 1.70b oldu 1.72 :lol: bende programcıyım keyloger yada trojen programı ile birleştirimiş bu program...

74_golge demiş ki:
vaybe 1.70b oldu 1.72 :lol: bende programcıyım keyloger yada trojen programı ile birleştirimiş bu program...
bende programıcıyım sende programcısın o da programcı herkes programcı ne olacak bu fenerin hali detective

74_golge demiş ki:

trojan değil madem programcısın bot programının sroya bilgi göndererek kastığını bilmen gerek bu bilgilerde bi port üstünden gittiğinden bazı virüs programları trojan gibi görebilir.Zaten illegal bişey olan botların tertemiz olmasınız beklemeyiniz. Exclamation

Exy- demiş ki:
74_golge demiş ki:
bende programıcıyım sende programcısın o da programcı herkes programcı ne olacak bu fenerin hali detective

fenerin halin bilmem GS'liyim ama bot şu anda çalışmakta sorun yaşayanlar lütfen çalışmıyo demesin. Cool

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt