Sizce nasıl?

• Süper <3

Votes: 25 50,0%
  • Eh işte...

Votes: 10 20,0%
  • Böggkk iyi değil

Votes: 15 30,0%

• Total voters
    50
Sniker demiş ki:
Sanal ortamda birbirimizi anlamakta bile güçlük çekerken bir kişiyi kendimize bağlayabileceğimize inanmıyorum.Bağlanmamak da gerek bence,çünkü hiçbirşey beklentilerini karşılamaz,örneğin böyle olduğun için seni seven birine böyle davranamassın ömrün boyunca,bu da riyakarlık olur, onu kendine bağlamaktansa kopararırsın.Ömrüm boyunca kendin ol.Emin ol; sevdiğin kadar sevilirsin.
Kesinlikle yanlış.Sevdiğim kadar sevilseydim şu anda bu halde olmazdım. :coffee:

Absence

Quensis demiş ki:
Sniker demiş ki:
Sanal ortamda birbirimizi anlamakta bile güçlük çekerken bir kişiyi kendimize bağlayabileceğimize inanmıyorum.Bağlanmamak da gerek bence,çünkü hiçbirşey beklentilerini karşılamaz,örneğin böyle olduğun için seni seven birine böyle davranamassın ömrün boyunca,bu da riyakarlık olur, onu kendine bağlamaktansa kopararırsın.Ömrüm boyunca kendin ol.Emin ol; sevdiğin kadar sevilirsin.
Kesinlikle yanlış.Sevdiğim kadar sevilseydim şu anda bu halde olmazdım. :coffee:
:headbang: Sevdiğim kadar değil birazcık sevse kafi

Hayır sonuna kadar doğru fakat anlamak istediğin gibi anlıyorsun :coffee: Bu senin sevdiğin herkesin seni sevmesi anlamına gelmiyor, biliyorsun ama yine de açıklayayım.Bazı şeyleri uzaktan sevmesini öğrenmelisin.Çünkü senin hiç ummadığın biri birgün seni aynı duruma düşürebilir.

Quensis demiş ki:
Sniker demiş ki:
Bende.

Yukarı Alt