Doma$no

İçi temiz denemez. Açılıyor fan 1 saniye dönüyor işlemcinin sonra geri kapanıyor. Sonra hiç düğme ellemiyorum kendi kendine aynı şekilde açılmaya çalışıyor. 1 2 saniye fan sesi gelip tekrar sönüyor.

İçi temiz denemez. Açılıyor fan 1 saniye dönüyor işlemcinin sonra geri kapanıyor. Sonra hiç düğme ellemiyorum kendi kendine aynı şekilde açılmaya çalışıyor. 1 2 saniye fan sesi gelip tekrar sönüyor.
en son bu tarz bir şey yaşamıştım o zaman sanırım anakart yanmıştı, umarım senin ki onunla alakalı değildir

Bende de benzer problem vardı. Ama benim pc bipliyordu. Ekran kartını çıkarınca açılıyordu mesela. Meğer sorun powersupply deymiş nasıl oldu bilmiyorum ama eskiden yeten cihaz artık yetmiyordu değiştirince düzeldi pc.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Ramlerde sorun olabilir tam takılı olmayabilir iyice yerine oturtmak bı kontrol et istersen.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ekrem ve Binalinin tartışma moderatörü İsmail Küçükkaya olacakmış. Binali gemileri yakmış :lolmuch:

"Cahil insanlarla tartışmayın, önce sizi kendi seviyesine çeker sonrada tecrübesiyle yener" diye bir söz var bunun uygulamalı örneğini izleyeceğiz bence.

ilk seçenek olarak kasayı başlat düğmesiyle açma onun yerine tornavida al başlat ve reset düğmlerini çıkar başlat düğmesinin oraya tornavida ile dokun.
olmaz ise HDD nin kablolarını yerleri değiştir yada Ramlerinkini değiştir. Güç kablolarını tek tek söküp tak (güç kaynağının içini açma oksiklenme yaparsa şartel atar güç kaynağınında kafası dumanlı olur).

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
"Cahil insanlarla tartışmayın, önce sizi kendi seviyesine çeker sonrada tecrübesiyle yener" diye bir söz var bunun uygulamalı örneğini izleyeceğiz bence.
Hayır adam tartışabilecek zekada bir adamda değil ki, akp kitlesi bile düşük profilli olarak tanıyor adamı. Gazetecilerin her sorduğu soruya saçma sapan cevap veriyor. Erdoğan olsa hadi neyse de, bu adam ne yapacak hiç anlamış değilim.

Binali yıldırımın kimseyi etkilemesine gerek yok AKP'nin sabit seçmeni var. Onlar Cumhurbaşkanı'na oy veriyor. Benim düşüncem Meclisteki vekilleri de Bakanları mal, mülk, makam sahibi yapan hatta toplumun belirli bir kesimi tarafından saygı kazanmalarının tek faktörü şuan ki AKP başkanı olan Cumhurbaşkanı. Şuan ki Beyoğlu belediye başkanının "Dönüşümden bir iki bina kalsa yeter" sözüne rağmen seçildiyse tek etken faktör hükümet seçmenlerinin şuan Cumhurbaşkanı'na olan bağlılıkları. Bu yüzden her iki tarafın oyuda %40 larda olacak tahminim

AKP seçmeninin yarısından fazlası ne sebeple neye oy verdiğini bilmiyor. O yüzden "dönüşümden bana iki bina kalsa " yerine "vatandaşın cebinden parayı nasıl alsam" dese yine fark etmez. Bahsettiğim kesimin çoğu evinde bütün gün a haber izlediğinden dünyadan pek haberi yok. Neden oy kullanıyorsun dediğinde yok istikrar, yok fatih, osmanlı, yol, tayyip... başka bir argüman yoktu zaten. Çoğunun ağızında tutturmuşlar cehape zihniyeti vsvs. Bir tane tutarlı laf söyleyemezler.
Sorsan bu gün doların 6 olmasının sebebi de cehape, şundan 2 sene öncesine kadar patlayan bütün bombaların sebebi de cehape. Açılım süreci yüzünden doğunun her bir tarafına hendek kazıp yüzlerce binlerce askerimizi şehit eden zinaların sebebi de cehape. Hatta ne istedinizde vermedik diyen de cehape...
Şu ülkenin başına yunan geçse daha fazla zarar veremezdi 10 senede ... Neyse yine sinirlendim susuyom.

Benim babam bundan 1 sene öncesine kadar AKP ye oy verirken tartıştığımızda bana çatır çutur şundan bundan verebiliyorum diyebiliyordu en azından, artık onu bile diyemiyor. Kendisi bile oy verecek parti bulamıyor şuan.

Son düzenleme:
bu seçimler böyle hayatında bir takım zorluklar varsa muhalefeti seversin. Atıyorum memursun borcun yok işin stresli değil, aşıksın oda seni seviyor bu sefer diyorsun ki hükümete basacam. Tabi bu herkes geçerli değil doğuştan varlıklı cumhuriyetçi bir bakış açısıyla doğmuş, büyümüş insanlar için geçerli değil.
AKP nin şu yönünü seviyorum üniversite yapılanmasına ve öğrencilere destek veriyor. Üniversite okuyan yada okumuş insan daha modern yani modern düşünceye ve kültüre sahip bir kimlik kazanıyor. Buda demagoji ile satını zayıf kılıyor. Tabi şu aralar bakıldığı zaman üniversitelerde ülkücü yapılanma ağırlık basıyor. Bazı cemaat evleri de vardır fetö den sonra azalmıştır belki de.
Netice de sağlıklı ve yetişkin bireylerin oyları etkii oluyor ne gibi işte; üniversite öğrencileri, sözleşmeli askerler, memurlar bunun gibi bir arada kalabalık duran bireyler. (İşçiden sınıfından bahsetmiyorum ayrı bir topluluk olarak , onlar artık bitti toprak atıldı üzerlerine geçim zorlukları , çalışma şartları vssss. yat - kalk - iş onlar.)
Şununda değiştiğini düşünüyorum hâlâ babanızın yok işte dedenizin partisine mi oy veriyorsunuz artık böyle olmadığını seziyorum hatta çocukların yaşamı ailelerinin seçiminde etkili oluyor. Bunun yanı sıra çocuklar artık büyüklerini ikna ediyor.
yine bu seçimin %1 farkla biteceğini düşünüyorum. ama içimden bir seste %2-3-4 farkla bir parti üstün gelecek diyor, çünkü ilk seçimde hükümet seçmenlerinin bir kısmı oylarını muhalefete bastı evet bu doğru ve sonuç getirmediği görüp oylarını tekrar hükümete yöneltebilirler.

Yine her zaman dediğim gibi bir sonuca varabilmek için "eğer" etkenini kullanarak analiz yani çözümleme yapmak gerekiyor. Her vaad veren kişiler için

Son düzenleme:
Yukarı Alt