Hayırlı olsun hacım , kaça anlaştın?
Uğur abi çok sağol , cesaret ettim sonunda :lolmuch: .
Tel 6bin tutacakmış , ameliyatta 4-6bin arasında tutacak. Ameliyat taa 1 - 1.5 sene sonra olacak , dolar üstünden hesaplanıyormuş, maaş aldıkça dolar alıp kenara atacam artık.
Hacettepe'de yaptırıyorum , ortodontist doçent , cerrah prof.

edit: Fotoşop yaptım , baya hoş oldu çene ileri alınınca , o yüzden yaptırma kararı aldım :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Uğur abi çok sağol , cesaret ettim sonunda :lolmuch: .
Tel 6bin tutacakmış , ameliyatta 4-6bin arasında tutacak. Ameliyat taa 1 - 1.5 sene sonra olacak , dolar üstünden hesaplanıyormuş, maaş aldıkça dolar alıp kenara atacam artık.
Hacettepe'de yaptırıyorum , ortodontist doçent , cerrah prof.

edit: Fotoşop yaptım , baya hoş oldu çene ileri alınınca , o yüzden yaptırma kararı aldım :mrgreen:
Fiyat çok iyi bence , bana yıllar önce 15 bin liradan başlar demişlerdi , şimdi 30 olmuştur o diye düşünüyordum.

Ara ara paylaşırsın hacım gidişatı ^^

Fiyat çok iyi bence , bana yıllar önce 15 bin liradan başlar demişlerdi , şimdi 30 olmuştur o diye düşünüyordum.

Ara ara paylaşırsın hacım gidişatı ^^
Bana da çok uygun geldi. Doktorun birisi arkadaşa , evine mobilya alırken bile 30bin veriyorsun , bu sana yatırım diye düşün demiş.
Şükür bu doktoru buldukta , fiyat çok iyi oldu.

Bu akşama konu açmayı düşünüyorum :headbang:

Takımı
Fenerbahce
Bende dişçiye gitmiştim.

20'lik dişler vardı.2 veya 3 tanesi çıkamamış içerde kalmış.1 tanesi çıktı görünüyor.Dişçi eliyle ugraşırken aşırı midem bulanıyor duramıyorum.Bu sebeple uyutarak yapalım demişti.Bir de diger düzeltmeler felan hepsi 3000-3500 tl civarı tutar demişti.Uyutma işlemi var diye gidemiyorum.Bana çok sakat geliyor nedense.Ne yapacagım bilmiyorum...

Bende dişçiye gitmiştim.

20'lik dişler vardı.2 veya 3 tanesi çıkamamış içerde kalmış.1 tanesi çıktı görünüyor.Dişçi eliyle ugraşırken aşırı midem bulanıyor duramıyorum.Bu sebeple uyutarak yapalım demişti.Bir de diger düzeltmeler felan hepsi 3000-3500 tl civarı tutar demişti.Uyutma işlemi var diye gidemiyorum.Bana çok sakat geliyor nedense.Ne yapacagım bilmiyorum...
Ya çok fazla değil mi?

Ben yine hacettepe'de çektirdim. Benim çene çok dar , 20'liklerin hepsi gömülüydü.
İlk başta baya korktum , yorumlara baktım netten , şerefsizler yazmışlar da yazmışlar , insanları boşuna korkutuyorlar.
Gittim , 2sini çektirdim , dikişler alındı 1 hafta sonra , 2 hafta sonra diğer 2sini de çektirdim.
Bayıltmadan olursa baya fark eder fiyat diye düşünüyorum.

Yukarı Alt