Hac oyuncakları iyiymiş :D:D

Modern Family Sezon 1 bölüm 8'de adam karısına hediye olarak alıp , içini ikisinin resimleriyle dolduruyor.
Şu an gayet otantik bir hediye gibi geldi :lolmuch:
Baya iyi fikirmiş, bizim ülke de bu tarz şeyler yapan bir yer var mıdır acaba merak konusu :think:

@Chorus
Bende bunu buldum biraz concepti farklı ama olsun, en çok bu benziyordur

Takımı
Fenerbahce
Genelde ne zaman bir akraba hacca gitse, o dediğinden getirirlerdi bakardık ve cidden vr'nin aynısı ama adını hatırlayamadım.

Buna benzer var renk kahverengi.Babam 1980-1990 yılları arasında Arabistan'da çalışırken getirmişti.Hala duruyor bakıyordum bende bir ara bir yerlerde saklı :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bizim burada güneş var ama hava soğuk.
Bu yıl doğalgaza da efsane zam geldi , nasıl ısınacağız bilmiyorum..

Doma$no

Bu bizim gsliler Tudor'a çok sövdü, mafya babası daha beter gidiyor Tudor'a göre laf eden yok köy takımı la bu team.

@Lenneth hoş geldin :muck:

Superonline'da şöyle paket var 84tl , buna geçiyorum ya. Keşke netleşseydi AKK'nin kalkıp kalkmayacağı
24mbps
AKK 150GB
TV+ Giriş paketi

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Superonline'da şöyle paket var 84tl , buna geçiyorum ya. Keşke netleşseydi AKK'nin kalkıp kalkmayacağı
24mbps
AKK 150GB
TV+ Giriş paketi
Bende buna benzer bir pakete geçtim. Deli gibi AKK'nin kalkmasını bekliyorum , hız 8mbit'e düşünce , 4 kişi kullandığımız için internet rezil hale geliyor eğer akk kalkmazsa zorunlu olarak sınırsıza yükselteceğim.

Bende buna benzer bir pakete geçtim. Deli gibi AKK'nin kalkmasını bekliyorum , hız 8mbit'e düşünce , 4 kişi kullandığımız için internet rezil hale geliyor eğer akk kalkmazsa zorunlu olarak sınırsıza yükselteceğim.
Baktım aylık 200gb internet harcıyoruz , o yüzden 150AKK geçtim.
Yoksa aynı paraya 50gb AKK'li , Aile paketi olan bir tarife vardı.
Ah keşke belli olsaydı..

Yukarı Alt