Gun Powder Bomb Görevi - Bug - 1 koyun 3 kazanın :)

Level 26 - "A Big Win :twisted: "(Making Yeosun Firecracker görevini bitirmeniz gerkiyor)(3 kere tekrarlanabilir)
NPC : Yeosun
1: 200 tane Gun Powder bomb toplayin.
Ödül: 1. 133k exp, 20k sp exp, 34500 Gold
2. 133k exp, 20k sp exp, 34500 Gold
3. 133k exp, 20k sp exp, 34500 Gold

Şimdi öncelikle görevi alıp başlıyoruz gun powder bomb'ları toplamaya, 200 tane olduktan sonra şehre dönüyoruz ve gidiyoruz Storage'ye elimizdeki 200 tane gun powder bomb'un 1 tanesini Shift+sol click ile ayırıp 199 tanesini storage'ye koyuyoruz ( Gitti 1 altın vah vah :mrgreen: :mrgreen: ) daha sonra görevi teslim edip ödülümüzü aldığımızda o storage'deki 199 tane bomb'u geri alıp gidiyoruz 1 tane daha gun powder bomb bulmaya oda çıkınca tekrar 200 tane gun powder bomb toplamış oluyoruz haliyle:)Hadi bakalım...
(Sadece bilmeyenler için açıkladım buda anlatılırmı yok bunu bilmeyenmi var falan gibi saçma şeyler yazmayın herşeyi bilenin forumda ne işi var!!)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yok guzel bu başlığı sabitliyorum, görev hileleri yapıyorum başlığınıda Wink

ooo Teşekkür ederim sayın adminim beraber nice nice sabit başlıklara inşallah :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Hocam walla bilmiyodum o görevi yapmıcaktım 200tane toplanırmı die bu yazını okur okumaz görevi aldım simdi 3.cü görevide verdim ee bi teşekkür için geri geldim paylaşımın için teşekkürler :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

güzel sölemişsinizde görev i ayırdıktan sonra kasa atılmıyo

Keşke Önceden Okusaydım 30 Oldum Ahh Keşke Önce Okusaaydım Nese O TAOİST GÖREWİ ile ilgili bişe bilem pm atabilir ama:)

inventory görevide konulabiliyo ama malesef tek seferlik.bende sonradan öğrendim bobm görevini Mad Mad

ben böyle bir hile olduğunu biliyordum bile bile hilesiz kastım size de tavsiyem hilesiz kasmanızdır neden diye sorucak olursanız quest ödülüünü 3 kere aldığınızda 350000 exp alıcaksınız sadece o sizi sizin lvlınızda maximum %40 atlatır ama questlerde asıl exp canavar kesmekten geliyo canavar keserek yaparsanız o questle 2 lvl idare edersiniz... hemen işin kolayına kaçmayalım detective

şahsen ben görevin bugini bildiğim halde görevi yaptım bunun yerine nadir charm görevini yapmadım çok sıkıcı bir görev Smile

arkadaslar öncelikle sunu söyliyim eger bu görevi tam yapmazsanız taoistlerde zorlanırsınız bu görevin tamamı9 size 2yada 3lvl atlatacak ve bu görevden sonraki taoistleri rahatlıkla kesebileceksiniz tabii ben sadece düşüncemi söyledim uygulamak size kalır

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sancaklibado demiş ki:
arkadaslar öncelikle sunu söyliyim eger bu görevi tam yapmazsanız taoistlerde zorlanırsınız bu görevin tamamı9 size 2yada 3lvl atlatacak ve bu görevden sonraki taoistleri rahatlıkla kesebileceksiniz tabii ben sadece düşüncemi söyledim uygulamak size kalır
aynen katılıyorum Wink

Yukarı Alt