Aylardır takip ediyorum her olayı elite sro ile ilgili hakikaten en komik olanı bu yalnız komik duruma düşen sen olmuşsun burada hocam.Dikkatli bakmamışsın cümleye.
"sucks like a hell" deseydi verdiğin cevap oturacaktı.Çünkü o zaman hava atmış olurdu.
Adamın kurduğu cümlede anlam kargaşası var. Kötümü iyimi belli değil.Sanırım ingilizcesi pek iyi değil "Kami" adlı elemanın.
Bu arada Elitesro2 yi beklemekte olan varsa benimle irtibata geçsin büyük bir göç yapacağız o servera . İyi forumlar .

Edit "sucks as hell" "sucks like a hell" anlamları aynı vurguları farklı bu cümlelerin.

susuvekuku demiş ki:
Aylardır takip ediyorum her olayı elite sro ile ilgili hakikaten en komik olanı bu yalnız komik duruma düşen sen olmuşsun burada hocam.Dikkatli bakmamışsın cümleye.
"sucks like a hell" deseydi verdiğin cevap oturacaktı.Çünkü o zaman hava atmış olurdu.
Adamın kurduğu cümlede anlam kargaşası var. Kötümü iyimi belli değil.Sanırım ingilizcesi pek iyi değil "Kami" adlı elemanın.
Bu arada Elitesro2 yi beklemekte olan varsa benimle irtibata geçsin büyük bir göç yapacağız o servera . İyi forumlar .

Edit "sucks as hell" "sucks like a hell" anlamları aynı vurguları farklı bu cümlelerin.
"sucks like a hell" diye birşey ilk kez duyuyorum, hatta duymamam gerekiyor, çünkü ölümüne yanlış :mrgreen:

Anlamları aynı cümleler.
Vurgu olarak değişiyor.Nasıl anlatsam.. Mesela;Türkçe derslerinde görmüşsünüzdür Türkçe de Fiil cümlesiyse fiilden önceki kelime vurgudur.İsim cümlesiyse isim olan yüklem vurgudur.
Bunun benzeri bi kullanım ingilizcede de var.
Ben bu konunun üzerine tonla ödev verdim arkadaşlar. :)
Anlatmak istediği şey yok adamın ortada. Ne anlattığı belli deil.
Bakınız ingilizcede "as" anlam kargaşası.
İngilizce hocası varsa tanıdığınız sorun ona.

Biri bana türkçe olarak nasıl laf soktuğunu anlatabilir mi :P İngilizcem o kadar iyi değil de :lol:

Ben size daha komiğini anlatayım.

Başlığı GF olarak değil GDF olarak gördüm. Bir ümit konuya girdim ve tıss epic fail from me :D :D

susuvekuku demiş ki:
Anlamları aynı cümleler.
Vurgu olarak değişiyor.Nasıl anlatsam.. Mesela;Türkçe derslerinde görmüşsünüzdür Türkçe de Fiil cümlesiyse fiilden önceki kelime vurgudur.İsim cümlesiyse isim olan yüklem vurgudur.
Bunun benzeri bi kullanım ingilizcede de var.
Ben bu konunun üzerine tonla ödev verdim arkadaşlar. :)
Anlatmak istediği şey yok adamın ortada. Ne anlattığı belli deil.
Bakınız ingilizcede "as" anlam kargaşası.
İngilizce hocası varsa tanıdığınız sorun ona.
bende bu konunun üstüne tonla ders verdim, bilmem anlatabiliyor muyum :P

Yukarı Alt