SisKo demiş ki:
benim halamda küçükken
bana üçgen beyaz at kafalı bişey gördüğünü söylmeişti
şimdi bende korkmaya başladım gerçek mi ya acaba :(
Salladın mı naptın bende bir hikayede okumuştum şeytandı o üçgen beyaz at kafalı şey :mrgreen:

durun ya bi arkadaş rüyalardan bilinçaltından falan bahsetmişken ben de bu gece gördüğüm rüyayı anlatayım ama gerçekten gördüm :) Kurtlar vadisinin içindeydim abi polatın sol kolu mematinin sağ kolu olmuştum sonra gittim Bulutu uziyle vurdum sonra yetmedi hıncımı alamadım satırla falan bişey vardı elimde abi doğramaya başladım bunu kafası kolu heryerini paramparça etmiştim rtük rüyalara ulaşamadığından sansürde yoktu abi çok korktum ya ehüü nalet olsun kurtlar vadisinee lililililii :D:D

bence fazla alay ediyorsunuz yok cin msn i fln inanmıyorsanız bişi diyemem ama bununla ilgili hikayeler çok alaya alınacak bir konu olmadığını düşünüyorum.Ve alay edenlerin inanmayanların başına musallat olurlar diye biliyorum.Yine de siz bilirsiniz söylemek istedim.

bu kadar basit bişidenmi korkuyosun :D

ben o dediklerini hergün yapıyorum hayat tarzım oldu artık :D
nasıl kurtulcagını söliyim

rabbi inni messeniyyeş seytanu bin üsbin ve azab rabbi euzü bikemin hemezatiş şeyatini ve euazü bike rabbi en yahdurum ifzanmin külli şeytanin marid
1 okuyuşda gider canımı sıktıklarında kullanıyorum her gece 1 ker eokusan yeter

bannedddd

Buralıyım
İşiniz gücünüz makara olmuş yav. :?

Gerçekten cin diye bir şey var. Allah kimseye göstermesin de eğer gelirse kafayı bile yiyecek bir durumda olabilirsiniz. Ve neden insanlar bir şey başlarına gelmeden inanmazlar? :roll: Benim ablam yaklaşık 5-6 sene önce evdeyken cin gördü ve ben çok etkilendim. Hemen annem o saatte alıp götürdü karşıdaki hacı teyzeye ve okuttu onu. Diyordu ki başıma gelip etrafımı sardılar falan hatta konuşuyordu ablam ben de şaşırmıştım.. :?

(Zâriyet surêsi ayêt: 56) Diyor ayeti-i Kerimin mealinde. Bu arada cinlerin ilk atasinin CANN isminde bir varlik oldugunu yine Kuran dan ögreniyoruz. ’CANN IDA YALIN BIR ATESTEN YARATTI’ (Rahman suresi ayet: 15)
İnanmak ya da inanmamak size kalmış hala da inanmıyorsanız diyecek bir şey bulamıyorum. :roll:

inanıyoruzda dalgasına vurduk

Elalemin cini neylesin bizi
Biz ki Hakktan başkasından korkmayız
Tonicle alırız cini

:wink1: bende şair oldum ilham geliyo biyerdende

Yukarı Alt