Jigsaw demiş ki:
Ghost Spy demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
Tüm dişi cinlere açığım..
Cem abi cinlerden değil cinler cem abiden korkuyor.Aha cem geliyor kaçınnnn. :mrgreen: Yazık be bari onları rahat bırak. :mrgreen:
Fincan yok bizim evde çağıramıyorum. :mrgreen: Cin msni bilen pm atsın. Tüm cinlerin ve tanrı dışındaki gözle görülemeyen canlıların anladınız siz onu.. :twisted:
eehehehehe süpersn ^^

ozan160 demiş ki:
cinler asla yoktur ve gerçek deildir insanın pisikolojisine bağlı bişe cin yoktur ama bi insan gözünün önünde cin varmış gibi canlandırabilir işte pisikoloji böyle bişey adam pisikolojisinden dolayı ölüo hatta :D

KissOfLife demiş ki:
ozan160 demiş ki:
cinler asla yoktur ve gerçek deildir insanın pisikolojisine bağlı bişe cin yoktur ama bi insan gözünün önünde cin varmış gibi canlandırabilir işte pisikoloji böyle bişey adam pisikolojisinden dolayı ölüo hatta :D
Yanılıyorsun CİN diye bişey vardır.. Ama onlar bize görünmüyorlar bazı kişilere görünüyolarmış işte bu arkadaş gibi :sfff:

Hatta Kuran-i Kerimdede var CİNLER in var olduğu :wink1: bilmeden ortaya laf atmayın lütfen

Perimisin Cinmisin Ben Geldim Evdemisin parçasını evde son ses aç bidaha uğramazlar :D

WeAre

Buralıyım
geçenlerde izmire gezmeye gitmiştim bir arkadaşım aracılığı ile biriyle tanıştım arkadaş 3 tane cinin kendine hizmet ettiğini söylüyordu tabi inanmadım ama bana sunduğu kanıtları beni inandırmaya yetti adanaya daha önce gelmemiş bir insan evimi sokağımı yattığım odayı ve hatta sakladığım bazı eşyaların yerini bire bir söyledi bu bilgileri almasının imkanı yok lafın kısası cinler gerçekden var

Yukarı Alt