Çok iyi bir kaynak olmuş arkadaşım. Eline gözüne sağlık....

Kafama takıldıda şu terimler kısmında Takıların Absorption kısmı sanırım yanlış olmuş bu abs.. olayı bildiğim kadarıyla heal ve magic dolmasını sağlıyor şöyle deneyebilirsin bunu...
Leveli biraz yükselmiş bi karakterine çıplakken mp harcat üstündeki kıyafetleri çıkar sadece takıların kalsın oldugun yerde bekle takılarla ne kadar sürede dolduguna bak bir de üzerinde takıların yokken mp dolma süresine bak...

Eğer yanlış biliyorsam söyleyin...

pfffffff

Aileden
Ben o olayı yenilen stun ve fire olsun cold olsun yani takıların defanslara bir katkısı yok bu sebepten de +3 +4 +5 fark etmiyor
tek işe yaradıgı kalkan defansını açtıgınız sürece bastıgınız stoneler sayesinde donmaz,elekro shok olmaz,zombie olmaz,fire vs olmazsınız veya masterylerin size yedirdigi stunların daha çabuk geçmesini sağlıyor.
ama defansa hiçbir katkısı yok.

fsm

rank8
ellerine emegine saglık dostum yannız bende hotan yaratık haritası acılmadı diyer resimler acılıyor o acılmıyor bi kontrol ederseniz hotan yaratık haritası bilen varsa linkini koysun lütfen ben baktım ama bulamadım aslında flash da hazırlanmış vardı bitane yaratık dusen metaryal lvl saldırgan vs yazıyordu ama onuda bulamadım :)

Yukarı Alt