Takımı
Fenerbahce
Ortalıkta dolaşan ücretsiz oyunlar şuan olmadı. Epic games ilk gün ücretsiz oyunu Cities-Skylines oldu. :D

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce

Tüm Extraloob ailesine mutlu yıllar diliyorum, tüm güzellikler sizinle olsun. :santa:
Umarım virüsten de kurtuluruz tabii.

Cilginca gelebilir fakat, eski xxx bolumunu getirme fikrine ne dersiniz? Reddit vb sitelerde de var sonucta, malum rtuk yoktur heralde burda, ozgur bir platformuz bildigim kadariyla. @Chorus
Herkes gunluk birkac sey paylasir falan lol
Ps: Sadece bir oneri, bence forum yesillenirdi baya canlanabilir [horny21

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Cilginca gelebilir fakat, eski xxx bolumunu getirme fikrine ne dersiniz? Reddit vb sitelerde de var sonucta, malum rtuk yoktur heralde burda, ozgur bir platformuz bildigim kadariyla. @Chorus
Herkes gunluk birkac sey paylasir falan lol
Ps: Sadece bir oneri, bence forum yesillenirdi baya canlanabilir [horny21
Rtük yok ama TİB var, direk erişim engeli yeriz. Gizli yapsak bile birisi şikayet eder yine yeriz.

Rtük yok ama TİB var, direk erişim engeli yeriz. Gizli yapsak bile birisi şikayet eder yine yeriz.
Yani Trde o tur icerikli herturlu paylasim yasak mi oluyor? Baya seriat devletiymisiz o zaman zaten :D Bir de madem oyle eskiden nasil vardi peki o bolum, yoksa o zaman tib karismiyor muydu?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Yani Trde o tur icerikli herturlu paylasim yasak mi oluyor? Baya seriat devletiymisiz o zaman zaten :D Bir de madem oyle eskiden nasil vardi peki o bolum, yoksa o zaman tib karismiyor muydu?
Sadece üst kademe yöneticilere açıktı, birde o zamanlar leblebi gibi siteler kapatılmıyordu ^^

Sadece üst kademe yöneticilere açıktı, birde o zamanlar leblebi gibi siteler kapatılmıyordu ^^
Anladim, Akp sagolsun guzel el atmis o islere o zaman :D Hani acaba boyle siteler acan hapse falan da giriyor mu :D Sanki kendileri izlemiyor gibi sadfadsfsa

Forumda birisi tekirdağ'da oturuyordu kimdi hatırlamıyorum. Eşimin işi dolayısı ile Tekirdağ merkeze taşınıyorum.. Yasaklar sonrası bana şehrin güzel yerlerini gösterin yaa.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Forumda birisi tekirdağ'da oturuyordu kimdi hatırlamıyorum. Eşimin işi dolayısı ile Tekirdağ merkeze taşınıyorum.. Yasaklar sonrası bana şehrin güzel yerlerini gösterin yaa.
Valla güzel yere taşınıyorsun, biz de orada arsa bakıyoruz çiftlik evi tarzı bir şey için, öğren oraları sana soracağım ben de :lolmuch:

Valla güzel yere taşınıyorsun, biz de orada arsa bakıyoruz çiftlik evi tarzı bir şey için, öğren oraları sana soracağım ben de :lolmuch:
Ev ararken üstün körü gezdik şehri, ben normalde her yeri sevmem öyle ama orayı çok sevdim. Özellikle doğası çok güzel, merkezi ufak ama tatlı, evleri nedense ufak (ben geniş ev bulmak için zorladım ve tuttum) Tuttuğum ev mevkisi güzel, sahile 1 dakikada ulaşabiliyorum.

Arsa meselesine gelecek olursak ben daha dün bunu düşünüyordum, ilerde birikim olursa en mantıklı yer tekirdağ dedim. Tabii eşim hemen;Ne övdün yoov. falan dedi, ben sevdim arkadaş ve güzel yer.

Bu konu gündüz kapanır gece açılırdı eskiden. Şimdi herkes çoluk çocuğa karıştı buralar sahipsiz kalmış.

14 Mayıs 2023'de seçim yaptılar başımızda hala onlar var. Moral bozukluğumuz çok fazla, çok fazla şey anlatmak isterdim ama herkes gibi ben de korkuyorum. 28 Mayısda görüşmek üzere.

:beer::muck:

Yukarı Alt