Gördüğüm nickler karşısında uzuuuuuuunca seneler geriye gittim :) üyeliğimin şifresini unuttuğum için bu üyelikten yazıyorum Selam dostlarım.

Nasılsınız görüşmeyeli iyi misiniz ?

''prisoners''

İyi geceler kızlar. Eskilerden kimler var görmek için geldim. Herkes yakın zamanda uğramış çok mutlu oldum :beer:

Yeni oyunda oynayan varsa bekliyorum. Aspendos pm Liziqi

Kuzenim bana beslediği iki İguna dan bir tanesini vermek istedi, iki hayvanda dişi olduğu için stresli oluyor muş. Satmak istemediği için bir de ara sıra görmek için bana vermek istedi ben de bu tarz hayvanlar hiç beslemediğim için merak ediyordum açıkçası. Ekipmanları biraz pahalı ama olsun. Şimdilik basit bir teraryum kuracağım görselleri buraya atarım. 4-5 Ay sonra şehir değişikliği ile taşınacağım için orada daha büyük bir şey kurmayı planlıyorum hatta içerisine kaplumbağa koymayı da düşünüyorum. :lolmuch:

Takımı
Fenerbahce
Malesef Corona olmuşuz aile karantinada şuan. Hap getirdiler babam kalp hastası diye sadece favicovir verdiler.Bana bir kutu favicovir ve korokin verdiler. Yarın sabah kullanmaya başlıyacagız. iÇİYORUZ HAPLARI ONA GÖRE ilk gün sabah akşam 8er tane :(

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Malesef Corona olmuşuz aile karantinada şuan. Hap getirdiler babam kalp hastası diye sadece favicovir verdiler.Bana bir kutu favicovir ve korokin verdiler. Yarın sabah kullanmaya başlıyacagız. iÇİYORUZ HAPLARI ONA GÖRE ilk gün sabah akşam 8er tane :(
Geçmiş olsun hacım, hem favicovir hem klorokin verilen tek seni gördüm ilginçmiş. Aksatmadan için ilaçları, yoğun bakıma düşenler genelde ilacı içmeyenler ve geç tespit edilenler.

Takımı
Besiktas
Selam herkese, twitch'te yayındayım katılmak isteyenler buyursunlar efenim :) twitch.tv/gogodinc

Takımı
Fenerbahce
Epic Games 17 aralık başlayıp 31 aralık tarihine kadar ücretsiz oyunlar verecek. Ortalıkta dolaşan oyun listesi var ücretsiz vereceği. Acaba gerçekten bunları verir mi ? :popcorn:

dwswsws.jpg

Bonsai ağaç hiç yapan var mı? İnternetten bakıyorum muhteşem gözüküyorlar. Fakat dikimlerin %80 başarısız oluyor.
Ben de bir, iki adet yapmak istiyorum. Bilen bir kişi var ise yardımını isteyebilirim.

Yukarı Alt