Cidden ha güzelmiş, normalde ödetirlerdi internet yokken.

@Flexi abi var mıdır mekan önerisi kadıköy civarlarında. Gördüğüm kadarıyla baya marjinal tipler var. Bu gittiğim arkadaşlar gezici tayfaydı, bir daha ki gidişime fırlama tayfayla gidecem :D

@K0mpedan haklısın vallahi, bildiğin arabistana dönmüş. Ankara'da suriyelilerden şikayet ederdik, İstanbul'u gördükten sonra şükrettim.
Fenerbahçe marina falan oraları gez hala bok kokuyor mu bir bak.
Caddebostan taraflarında bira çekirdek yap güzel oluyor.
Bağdat caddesine git caddebostana gitmişken.
Vallahi pek öneri gelmiyor aklıma istanbul tamamen para...

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Superonline bunu şöyle yapıyor. Apartmanın altına bir tane fiber kutusu yerleştiriyor. Fiber kablolarını apartmandan her daireye dağıtıyor. Fiber kablosunu alıp bir cihaza bağlıyor. O cihazıda ethernetle modeme bağlıyor. Apartmana kadar fiber diye bir saçmalık var, bu öyle değil gerçek fiber dairene kadar. Bunun farklı bir versiyonu da var, apartmanın altına koyulan cihazdan direk ethernetlerle interneti dağıtıyor dairelere. Etherneti alıp modeme takıyorsun arada ikinci bir cihaz olmuyor.
Bence paket artmadığı sürece pek bir hızlanma olmayacak göreceğiz :D

Takımı
Fenerbahce
RTÜK
Radyo, Televizyon ve İsteğe Bağlı Yayınların internet ortamından sunumuna ilişkin NETFLIX, BLU TV, PUHU TV, TURKCELL, VODAFONE, DIGITURK, TİVİBU gibi sektörde etkili yayıncıların da aralarında bulunduğu 600’ün üzerinde kuruluştan lisans ve izin başvurusu aldık.

Migren ağrısıyla süslenen geceden selamlar
Elma kokla biraz baş ağrını yatıştırır

@CezaAlp kandilli parkına gitmeden uğra derim rumeli hisarına doğru güzel bir manzarası var
Kaldığın yer sıkıntılı ise seni misafir edecek birine yollayayım ??

Son düzenleme:
Niye birine yollayacan, sende kalırız reis, bi döşek atacan altı üstü.
İstanbul'da oturmuyorum alper
10 yıl önce Anadolu -ya göç ettim.
Arada seyahate gidiyorum arkadaşlarım oradalar

Son düzenleme:
Youtube Premium'un; internetsiz video izleyebilme özelliği diye reklamını gördüm az önce.
Ama videoyu download etmek gerekiyormuş 8)

Benim telefonda kamerayı kullanmadan video çekebiliyorum

Son düzenleme:
Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Şu Facebook'a nereden girersem gireyim yavaş ya bi saat sürüyor sayfaların yüklenmesi. Herkeste mi böyle?

Takımı
Fenerbahce
Geceleri bazende gündüz haxball oynayan varsa haxball club odalarında takılıyorum.Oynayan varsa denk gelir nick newlife :D

Yukarı Alt