20191001-2-38502372-48073281,o5YKzIzk3ESvV0NCLDqJyA.jpg

2014 - 2020 da normalde şartlarda ₺70.000 birikirdi. Onunda mevduat geliri şuan yaklaşık ₺577 - ₺747
₺93.000 kredi çeksen 48 ayda aylık ₺2.700 ödemesi var.
ne türlü hesaplarsan hesapla çok fazla zam gelmiş.

bir 6 yıl daha mevduata koyarsın 2026 ya kadar kazanacağın para 2026 da satacağın araçtan değerli.
Neticede altında araba olacak ama her yıl belli bir masrafı da olacak. Arada kullanmak için köşede bekletsen taksi kullanmak daha iyi..

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
gözükmüyor, yeni yükleme yaparken de yüklemiyor. kodlar arızalı.
Şu anki imzana bakarak şunu söyleyebilirim, yüklemeye çalıştığın link yanlış.

Bu link sayfayı gösteriyor resmi değil, ekşiup resmin url adresini vermiyor, imgyukle.com gibi bir siteye yükleyip, resmin url adresini alırsan sıkıntı çözülür.

(Linkin sonunda .jpg, .png falan olması gerekiyor yani)

Takımı
Besiktas
Şu anki imzana bakarak şunu söyleyebilirim, yüklemeye çalıştığın link yanlış.

Bu link sayfayı gösteriyor resmi değil, ekşiup resmin url adresini vermiyor, imgyukle.com gibi bir siteye yükleyip, resmin url adresini alırsan sıkıntı çözülür.

(Linkin sonunda .jpg, .png falan olması gerekiyor yani)
teşekkürler hocam, eskiden öyleydi ben eskilerde yaşıyorum sanırım hala :)

Açıkcası Riot Games den daha iyi işler beklerken klasik oyun çıkarma mantığı ile iş yapıyorlar nitekim son yayınladıkları fantasy fps oyunu o kadar çöp ki.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Selam, 3000-3500₺ arasında 4K Smart Tv önerisi olan var mı?
Vestel 55" düşünüyordum fakat uygulama desteği vermiyormuş. LG 49" düşünüyorum şu an o da 3500₺.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Selam, 3000-3500₺ arasında 4K Smart Tv önerisi olan var mı?
Vestel 55" düşünüyordum fakat uygulama desteği vermiyormuş. LG 49" düşünüyorum şu an o da 3500₺.
N11'de şu an tık hızında indirimler var, kupon dağıtıyor. Bu kuponları topluyorsun 11.11 (11 kasım) de kullanıyorsun. Eğer acelen yoksa burayı takip et güzel kuponlar veriyor.
Uygulama desteği olarak televizyonunda IP TV,Youtube ve Netflix olsun yeterli, başka bir şey kullanacağını zannetmiyorum. LG TV'ler şu anda smart tv olarak önde götürüyorlar diye biliyorum.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
N11'de şu an tık hızında indirimler var, kupon dağıtıyor. Bu kuponları topluyorsun 11.11 (11 kasım) de kullanıyorsun. Eğer acelen yoksa burayı takip et güzel kuponlar veriyor.
Uygulama desteği olarak televizyonunda IP TV,Youtube ve Netflix olsun yeterli, başka bir şey kullanacağını zannetmiyorum. LG TV'ler şu anda smart tv olarak önde götürüyorlar diye biliyorum.
N11 kuponları güzelmiş de o zamana kadar bekler miyiz bilmiyorum. Ben yine kapmaya çalışırım sağ ol :D Disney+ çıkacak ya dedim belki kullanırım ilerde falan Vestel'e gelmiyormuş onlar sonradan sordum. Şu Philips arka aydınlatması olanlar çok hoş ama çok tuzlu :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
N11 kuponları güzelmiş de o zamana kadar bekler miyiz bilmiyorum. Ben yine kapmaya çalışırım sağ ol :D Disney+ çıkacak ya dedim belki kullanırım ilerde falan Vestel'e gelmiyormuş onlar sonradan sordum. Şu Philips arka aydınlatması olanlar çok hoş ama çok tuzlu :D
Disney+ çıkacakta, Türkiye'ye gelecekte, güzel içerik sunacakta, ölme eşşeğim ölme ^^
Aslında televizyonun kendi smart tv'si yerine, xiaomi mi box gibi bir alet daha mantıklı. Hem yeni uygulamaları yükleyebiliyorsun hemde daha hızlı bir deneyim sunuyor. Benim TV'de LG, yeni model çıkartınca direk benim smart tv'yi öldürdü mesela.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Disney+ çıkacakta, Türkiye'ye gelecekte, güzel içerik sunacakta, ölme eşşeğim ölme ^^
Aslında televizyonun kendi smart tv'si yerine, xiaomi mi box gibi bir alet daha mantıklı. Hem yeni uygulamaları yükleyebiliyorsun hemde daha hızlı bir deneyim sunuyor. Benim TV'de LG, yeni model çıkartınca direk benim smart tv'yi öldürdü mesela.
Ben de hep diyordum televizyonda zaten smart var neden böyle kutu alıyor insanlar diye :D 2016'da almıştık biz de smart LG memnunuz hala ama en iyi modeli değildi 32".
Disney+'ta haklısın sanırım.

Yukarı Alt