Forma hakkında ne düşünüyorsunuz ?

• Yakışır.

Votes: 22 46,8%
  • Süper olmuş,üzerinde düşünsünler

Votes: 9 19,1%
  • İdare eder

Votes: 0 0,0%
  • Olmamış

Votes: 7 14,9%
  • Bedavaysa giyebilirler xD

Votes: 9 19,1%

• Total voters
    47
Hadi biz mor forma giyiyoruzda size ne demeli hakemlerin ellemedik yerleri kalmadı. :lol: Boşuna GFB demiyormuşunuz.. :sfff:

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Caprice demiş ki:
ImmorTaLGoD demiş ki:
lool.Maksat eğlence olunca bu tür konular olur.Sizde açın.Biz her zaman sizden üstünüz 8)
Neye bakarak üstünsünüz?Bana somut şeyler söyle yok paramız var oyuncularımız iyi falan değil yaptığın icraatları göster bana?
Hacım aramızda oynanan maçlarada skorlar ortada :twisted:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Fre3sTyLe demiş ki:
/Konu geyik amacıyla açılmıştı.Gsnin diğer sezonlardaki forması böyle olmayacağına [olabilir mi acaba :roll: :P ] göre.Basit bir PhotoShop çalışmasıydı...
Evet hacım gs fun cluptan çok buralara takıldıkalrıdnan bunu farkedememiş olabilirler mesajlara devam :dance:

Fre3sTyLe demiş ki:
Caprice demiş ki:
ImmorTaLGoD demiş ki:
lool.Maksat eğlence olunca bu tür konular olur.Sizde açın.Biz her zaman sizden üstünüz 8)
Neye bakarak üstünsünüz?Bana somut şeyler söyle yok paramız var oyuncularımız iyi falan değil yaptığın icraatları göster bana?
skorları açacak olursak....
kupa gösterin bana kupa ?

Fre3sTyLe demiş ki:
Caprice demiş ki:
ImmorTaLGoD demiş ki:
Aramızda oynanan maçları kazanınca + bir puan mı alınıyor?Gs ile yaptığın maç ile d.bakır il e yaptığın maç her yönden aynıdır ama sizin için tek teselli bu,ne yaparsın sizinde teselliniz bu olsun bakalım.

Fre3sTyLe demiş ki:
Caprice demiş ki:
Aramızda oynanan maçları kazanınca + bir puan mı alınıyor?Gs ile yaptığın maç ile d.bakır il e yaptığın maç her yönden aynıdır ama sizin için tek teselli bu,ne yaparsın sizinde teselliniz bu olsun bakalım.
:lol: Derbi diye birşey var ? :nod:
İsmen öyle,onun dışında ne farkı var?Üstün olmak için ilk önce Tr'den çıkıp bir dışarı bakmak gerekir herşey Türkiye'den ibaret değil eu da oo gs yi yenmiş büyük takım bu fener mi diyorlar?Neyse yetinmeye devam derbileri aldınızmı sizden kralı yok. :wink1:

Yukarı Alt