Forma hakkında ne düşünüyorsunuz ?

• Yakışır.

Votes: 22 46,8%
  • Süper olmuş,üzerinde düşünsünler

Votes: 9 19,1%
  • İdare eder

Votes: 0 0,0%
  • Olmamış

Votes: 7 14,9%
  • Bedavaysa giyebilirler xD

Votes: 9 19,1%

• Total voters
    47

Absence

Wax Whine demiş ki:
Bok, çiş, kaka, i*ne..
Ne güzel tartışma ortamı, ne güzel cümleler sarf ediliyo karşılıklı. :?
Gs'lilere söylüyorum:
Burası FB Fan club ve Fenerbahçe'lilere ait. İstediği konuyu açar ve hiç birinizin sözü geçmez. İster çekemediği için ister dalga geçmek için açmışsa bile açar yani sana ne ?
Fb'lilere söylüyorum:
Karşındaki bişey demişse sende aynısını demek zorunda değilsin.

Ağzınızıı toplayın biraz. :wink1:
:muck:

Wax Whine demiş ki:
Bok, çiş, kaka, i*ne..
Gs'lilere söylüyorum:
Burası FB Fan club ve Fenerbahçe'lilere ait. İstediği konuyu açar ve hiç birinizin sözü geçmez. İster çekemediği için ister dalga geçmek için açmışsa bile açar yani sana ne ?
Fb'lilere söylüyorum:

Bulunduğu yer tamam ama içerik gs ile alakalı,tek taraflı yorum olmamalı,burada gs üzerinden geyik yapılıyorsa bizimde ufak cevaplarımız olmalı.

Formanızla değil, futbolunuzla oynayın.

Bundan sonra da gereksiz tartışmalara girmeyin.

Bu söylediğim her iki taraf için de geçerli. :coffee:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Caprice demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Bok, çiş, kaka, i*ne..
Gs'lilere söylüyorum:
Fb'lilere söylüyorum:

Bulunduğu yer tamam ama içerik gs ile alakalı,tek taraflı yorum olmamalı,burada gs üzerinden geyik yapılıyorsa bizimde ufak cevaplarımız olmalı.
Cevabın olmasın demiyorum. Zaten konunun açılış amacı eğlence. Ama içine etmeden şakalaşmayı devam ettirin. Yok bu sene moruz hepinize koruz yok seneye pembeyiz hepinizi.. fln nasıl bi konuşma tarzıdır bu ? Ben terbiyenizi takının dedim. Zaten üstüne alınması gereken alınmış ki bişey yazmamışlar.

Xplosive

Bilgiliyim
Wax Whine demiş ki:
Watershed demiş ki:
Spor dostluk kardeşlik diyorduk hani. :?
Bırak ya görüyoruz işte dostluğu kardeşliği
Çok da karamsar olmamak lazım. Kimse kimseyi tahrik etmediği sürece hayalini kurduğumuz ortama kavuşabiliriz. Tabi aramızdan holygun'lar çıkmazsa. :?

Watershed demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Watershed demiş ki:
Spor dostluk kardeşlik diyorduk hani. :?
Bırak ya görüyoruz işte dostluğu kardeşliği
Çok da karamsar olmamak lazım. Kimse kimseyi tahrik etmediği sürece hayalini kurduğumuz ortama kavuşabiliriz. Tabi aramızdan holygun'lar çıkmazsa. :?
:muck: :rolleyes1:

Futbol dostluk kardeşilik diyen arkadaşlar çok inandırıcı oldu bu konuyla beraber yaptıklarınız :P Burada geyik değilde Gslıları tahrik etmekden başka bişey yok.Geyik edilecek konuda nedense Gs olmuş.Buna benzer bir sürü Fbliler ile ilgili geyik muhabbetii yapılacak konu var.İlla bizdemi açalım bu tür konuları :?:

IronyOfFate demiş ki:
Futbol dostluk kardeşilik diyen arkadaşlar çok inandırıcı oldu bu konuyla beraber yaptıklarınız :P Burada geyik değilde Gslıları tahrik etmekden başka bişey yok.Geyik edilecek konuda nedense Gs olmuş.Buna benzer bir sürü Fbliler ile ilgili geyik muhabbetii yapılacak konu var.İlla bizdemi açalım bu tür konuları :?:
Maksat eğlence :beer:

ImmorTaLGoD demiş ki:
IronyOfFate demiş ki:
Ben ne yazmışım sen ne yazıyorsun ya :? Yorumu iyice bi oku sonra yorum yazarsın.Nedense bu konular neden Gs ile ilgili oluyor demişim.Sen maksat eğlence diyorsun :lol:

IronyOfFate demiş ki:
ImmorTaLGoD demiş ki:
IronyOfFate demiş ki:
Ben ne yazmışım sen ne yazıyorsun ya :? Yorumu iyice bi oku sonra yorum yazarsın.Nedense bu konular neden Gs ile ilgili oluyor demişim.Sen maksat eğlence diyorsun :lol:
lool.Maksat eğlence olunca bu tür konular olur.Sizde açın.Biz her zaman sizden üstünüz 8)

eÇok güzel söylemişsin Oğuz.Ayrıca Irony senin bu forumda işin ne sizin orda düzgün konu olmayınca buraya geldin anlaşılan :D

@ImmorTaLGoD
Ne ile üstünsünüz 27 senedir alamadığınız Türkiye Kupasıylamı?Gs'ın Fb den herşekilde daha üstün olduğunu bildiğiniz için bu tür konulara gereksinim duyorsunuz :P Böyle bi kanıya varmamın sebebide nedense hep Gs ile ilgili konuların açılması.Bu arada ImmorTaLGoD senin hiç bir yorumunuda fazla dikkate almıyorum gülerek geçiştiriyorum :mrgreen: bu seferlik son kez bi yorum yazayım dedim

Platini: Büyük takımlar aldıkları kupayla övünür,küçük takımlar ise büyük takımları yendikleri zaman övünürler :wink1:

ImmorTaLGoD demiş ki:
lool.Maksat eğlence olunca bu tür konular olur.Sizde açın.Biz her zaman sizden üstünüz 8)
Neye bakarak üstünsünüz?Bana somut şeyler söyle yok paramız var oyuncularımız iyi falan değil yaptığın icraatları göster bana?

Yukarı Alt