Server
Flora
Takımı
Galatasaray
GAIA'da bir Fakir :P

bu şahsiyetle aynı yerde kasıyoruz ama gerçekten utanıyorum olacak iş değil adamla aynı anda return çektik cave 3.ncü kaç bilmem kaçıncı odadan alışverişi yaptık dönüşe geçtik herif koşmaya başladı ulen zati 16 oda sadece b2'de koşacaksın bir de jangandan koşmaya başlarsan wayy senin haline at parasımı yok stable'de zaman mı harcamak istemiyor yoksa FAKİR'mi ahahaaa :twisted: :mrgreen: :lol: :D :santa: :P

Prada

Ahahahahahahaha :D Pol koşarak mı geliyo arkadan vahhhhhhh :P

P.S : Pol 1 yıllık at paranı ben vericem jinjinde bulusalim kıyamam tosunuma :P ahaha

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
@Prada,

hacım sen at parasını hallet bende at yemlerini halledeceğim söz vatan saolasun puahhaha :D

@Braunx,

hacım adam fakir yahu ne drug alması leblebi alamaz o baksana şu hale kağnı gibi abi halen inanamıyorum bu adam benimle aynı mekana gelecek koşarak hemde zuhahahaa süre tutacağım lenn harbiden bakalım ne kadar sürede gelecek :D :D :D

*ben her turda 10 %100 drug alıyorum 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
WindTalker demiş ki:
yahu hacım görmüyormusunuz? adam grant name e koymuş cevabı :D Acelemiz yok :D :mrgreen:
hasss s... harbiden o da var ahahahaa tamam ya fakir değil bu acelesi yokmuş olay şimdi çözüldü EHA (extraloob haber ajansı) Bildirdi :P

:lol:
Şu fakirliğimin belgesi :

Şu da Fortress War'da sana division , weaken çekip 11-13k arası vurup yatırdığımın belgesi :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Polgara demiş ki:
:lol:
Şu fakirliğimin belgesi :

Şu da Fortress War'da sana division , weaken çekip 11-13k arası vurup yatırdığımın belgesi :D

tospaya bak olm deli para dökmüşsün chara helal olsun walla oyuncu dedğin böyle olur bir numaralı adamım sagopakajmer iki numaralı adamın pol hacım gelsene bizim guilde makara yaparız hatunda var :P

bu arada ne tospa adamsın sen yaa ahahah :D 1v1 kaldık parçalıyordum seni yanından sizin ekipten bir adam çgeçiyordu yalvardın gelsin diye elemanda geldi 2v1 oldu olay ikinizide pataklıyordum pata küte sonrasında bi crt attın şansa işte yattım ulen harbi magazin gibisin ahahahhahaa extra yıkıldı buyur ss ulen durun yarım o ss orada bir adam daha vardı dememe fırsat verilmemiş dar ağacına konulmuşum hemen :D

Ps : gel 50m golduna pvp yapalım bro 8)

Prada

Oooo Pol orda 1vs1 gibi bi imaj sergilemişsin :P Demek 2vs1 miş ^^

Bencede bu olay çözüme kavuşmalı.. Hemen kurun ringi videosunu cekelim youtube da sergileyelim..

Prada demiş ki:

Bencede bu olay çözüme kavuşmalı.. Hemen kurun ringi videosunu cekelim youtube da sergileyelim..
Şöyle bir şey var ki arkamdaki nuker nuke atamadan Okan abi toprağına kavuştu :twisted:
Fre3sTyLe demiş ki:
Extranında İnventory'sini görmek istiyoruz :headbang:
Dimi :D Oyunda birilerine pm atıp gold istemeden inventory ss pls :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Polgara demiş ki:
Prada demiş ki:

Şöyle bir şey var ki arkamdaki nuker nuke atamadan Okan abi toprağına kavuştu :twisted:
Fre3sTyLe demiş ki:
Extranında İnventory'sini görmek istiyoruz :headbang:
Dimi :D Oyunda birilerine pm atıp gold istemeden inventory ss pls :lol:

lvl 90 xbow crt 15 düştü gittim +3 bastım anında 90m'ye okuttum :mrgreen: :lol:

Ps : 22de doladım hacım boynuna 2 tur bittin sen bittin %20 damage scroll falan açıyorum ben yok onu neden açtın gibi geyiklere girmeyeceksin umarım peşinen belirteyeyim ne verilmişse satın alır kullanırım 8)

Yukarı Alt