extraloob demiş ki:
Polgara demiş ki:
Prada demiş ki:
Oooo Pol orda 1vs1 gibi bi imaj sergilemişsin :P Demek 2vs1 miş ^^

Bencede bu olay çözüme kavuşmalı.. Hemen kurun ringi videosunu cekelim youtube da sergileyelim..
Şöyle bir şey var ki arkamdaki nuker nuke atamadan Okan abi toprağına kavuştu :twisted:
Fre3sTyLe demiş ki:
Extranında İnventory'sini görmek istiyoruz :headbang:
Dimi :D Oyunda birilerine pm atıp gold istemeden inventory ss pls :lol:

lvl 90 xbow crt 15 düştü gittim +3 bastım anında 90m'ye okuttum :mrgreen: :lol:

Ps : 22de doladım hacım boynuna 2 tur bittin sen bittin %20 damage scroll falan açıyorum ben yok onu neden açtın gibi geyiklere girmeyeceksin umarım peşinen belirteyeyim ne verilmişse satın alır kullanırım 8)

okan abi çok kesin ve emin konuşuyo :D

Prada

Pvp alanında meydan okuma varsa tam teçhizat ringe çıkılmalı.. Bencede scrollar sorun değil olması en normali.. Polda buna sessiz kalmaz silke biraz kıymak lazım ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Polgara demiş ki:
Silkten bol ne var 8)
Ama önemli olan şu ki ; İhtiyacım olacak mı :wink1:

ahahahaa gebereceğim yaa harbiden bittin bro sen stun çakacağım sana devamlı stun :P

Windy

yaptığım pvplerde genellikle teklifim 2mizde npc olacağız,bufflar sadece normal bufflar,gel bakalım kim daha iyi,kimin itemi daha iyi değil 8)

çok çekişmeli geçicek bir pvp olur .. tarafsız konuşmak gerekirse alacak kişi hiç belli değil ..

Polgara'nın alma şansı : Eğer force skillerini atıp attığında crit tutturursa kesin alır..

extraloob'un alma şansı : Eğer polgaradan crit yemezse .. stun verip coldla dondurup crit çakarsa alır ..

yani bence kesinlikle video alın ve koyun çok güzel bir pvp olur..

Windy

ohoho olmaz böyle ringe çıkmadan yarım saat önce yanında olacaksın ringin ^^ rakibi tanıyacaksın,gözlerinle süzeceksin,olmaz ı-ı cık :D

Prada

Ben daha davosa falan gelmem :)))))))))) hani abi 2 dakika kaldi ortama nerde challengers ^^

Yukarı Alt