Server
Flora
Takımı
Galatasaray
NiNCaSu demiş ki:
bır sorum olucak bu gorevdekı yapotık dıyelım a-b sox ıtemı aldım satabılıyormuyuz yoksa sadece acount ıtem gıbımı kullanabılecegız?

evet satılıyor.

extraloob demiş ki:
NiNCaSu demiş ki:
bır sorum olucak bu gorevdekı yapotık dıyelım a-b sox ıtemı aldım satabılıyormuyuz yoksa sadece acount ıtem gıbımı kullanabılecegız?

evet satılıyor.
bır sorum daha olacak hanı bu gorevlerın hepsını yapmak zorundaymıyız yoksa sadece bu novayı veren gorevı yapmak yeterlımı acaba?

extraloob demiş ki:
shutteam demiş ki:
kurduğum hayaller suya düştü...extraloon gene haklı çıktı... :mrgreen:

orjinal siteden alınmıştır....rezil olduk vesselam...iyiki satmışım novayı... summer5: summer5: summer5:

yaa kuzum işte bak biz fii tarihinde duyurduk ki herkese satın demiştik hatta 21 aralık tarihini bile kafamdan uydurmuştum ve tutmuştu lakin sen çıktın beni bile ikna ettin ama ben seni sakince karşıladım ve sonucu güzelce bulduk yeahhhhhhhhhhhhhhhhh A - B geliyorrrrrrrrrrrrrrrrr extraloob.com haklı çıkıyor :buddha:

ne diyeyim usta....iyice araştırmak lazımmış....önceden uyarıp novaları sattırdıgın için teşekkur ederiz...yoksa stafı 1b ye bile satamıcaktık... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

NiNCaSu demiş ki:
extraloob demiş ki:
NiNCaSu demiş ki:

evet satılıyor.
bır sorum daha olacak hanı bu gorevlerın hepsını yapmak zorundaymıyız yoksa sadece bu novayı veren gorevı yapmak yeterlımı acaba?
hangi itemi almak istiyorsan o görevi yapabilirsin hacım yani neye ihtiyacın varsa :thumbsup:

Ploutos demiş ki:
- Resim Silinmiş.​

Görevin Özellikleri
ÖDÜL :1 ile 9 Degree arası Seal Of Sun weapon verir.

Görevin Özellikleri
ÖDÜL :1 ile 10 Degree arası Seal Of MOON weapon verir.

Görevin Özellikleri
ÖDÜL :1 ile 11 Degree arası Seal Of Nova weapon verir.
[Yazıyor ama büyük ihtimalle A veya B grade Egypt Weapons alacağız Kesin bi bilgim yok ]

KESECEĞİNİZ MOB :Sereness - Treasure Box Monster
- Resim Silinmiş.​
1 ile 10 veya 1 ile 11 arası değil. Bir adet 10 degree ve bir adet 11 degree..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
gözümün önünde stall açtın adam 999m ye + 999m çekti snn stalından adama ß Grade Sox weaponunu vermedin Marsta Kime sorsan snn içn aynı şeyi diyo ztn bide inkar mı ediyosun

zuahah sn kimsin ki seni çağarsınlar. Geçen gün 1 gün boyunca snn hakkında global attılar yine çalmışsın birinden bişeyler

blablablabla... sen kimsin ki benimle muhatap oluyorsun 8) tamam biliyorum çekemiyorsun tahmin ettim seni. daha fazla asılsız konuşma ve konumu kirletme. al bu da senin için.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
arkadaşlar anladığımı yazıyorum yanlışım varsa düzeltin. 101-110 dimension hollerinde 1-4 party ve 1-8 partyler için olanı var bu bunların 1'den 4 ' e kadar seviyeleri var. zannediyorum ki 4. seviyelerindeki uniqlerden B grade nova düşüyor ki topicte gösterilen dark stafın konusunda 4* dan düştüğünü yazıyor. collection talisman görevinden de sanıyorum A grade veya düz nova item verilecek gibi...

şimdi size iki soru ;
1-bu görev tamamlanınca aynı görevi tekrar alabilecekmiyiz?
2-diyelimki 1-4 party 1.seviyeden collection talisman düşüdünüz. 8 kartı tamamlamak için aynı party ve seviden devam mı etmek gerekir yoksa atıyorum 1-8 party 2. seviyeden girsek de o kolleksiyondan düşer mi? net cevap verebilirseniz sevinirim.

Yukarı Alt