Xplosive

Bilgiliyim
Girdiği 5 pozisyondan 10'u ölü.
Yollanıp adam gibi bir forvet alınmalı veya semih'e daha çok şans verilmeli.

Prada

ISpanya forması giydiğinde Superman fener formasını giydiğinde clark kente dönüşen anlam veremediğim oyuncu :lol:

Absence

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Fre3sTyLe demiş ki:

- Resim Silinmiş.Fikrini söyle!- Resim Silinmiş.​

Bu başlık altında Fenerbahçe ile , herhangi bir futbolcusu ile,basında çıkan bir haber ile kısacası Fenerbahçeyi ilgilendiren herşey ile ilgili fikirlerimizi söyleyeceğiz,yorumlarımızı sunacağız.Herkesin yorumu kendine aittir lütfen tartışma ortamı olmasın gerçi hepimiz Fenerbahçeliyiz neyi tartışalım

- Resim Silinmiş.Daum'a güveniyor musunuz?- Resim Silinmiş.​

Takımı
Galatasaray
Güvenmiyorum , Her an taktik değiştiren , işler yolunda gitmeyince evlat acısı çeker gibi üzülen Coach :P

Takımı
Galatasaray
Fre3sTyLe demiş ki:
Maybe demiş ki:
Güvenmiyorum , Her an taktik değiştiren , işler yolunda gitmeyince evlat acısı çeker gibi üzülen Coach :P
Yok be hacı adamın umrunda değil.Sadece Kasımpaşa maçında takım o kadar ezildi ki baktım dokunsalar ağlayacak Daum efendi. ^_^
hani selde çocuklarını kaybeden adamlar bir panik yapmışlardı ya daum'da maçta aynı o şekildi valla kendine zarar verecek diye korktum ahahha :P

Maybe demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
Maybe demiş ki:
Yok be hacı adamın umrunda değil.Sadece Kasımpaşa maçında takım o kadar ezildi ki baktım dokunsalar ağlayacak Daum efendi. ^_^
hani selde çocuklarını kaybeden adamlar bir panik yapmışlardı ya daum'da maçta aynı o şekildi valla kendine zarar verecek diye korktum ahahha :P
Ona maç bile demiyorum ben bro. :twisted:

Fre3sTyLe demiş ki:

- Resim Silinmiş.Fikrini söyle!- Resim Silinmiş.​

Bu başlık altında Fenerbahçe ile , herhangi bir futbolcusu ile,basında çıkan bir haber ile kısacası Fenerbahçeyi ilgilendiren herşey ile ilgili fikirlerimizi söyleyeceğiz,yorumlarımızı sunacağız.Herkesin yorumu kendine aittir lütfen tartışma ortamı olmasın gerçi hepimiz Fenerbahçeliyiz neyi tartışalım

- Resim Silinmiş.Özer hakkında gelecekten umutlumusunuz ?- Resim Silinmiş.​

Prada

C.ronaldo ile kıyaslayabileceğim tek adam.. Dribling yeteneğini biraz daha geliştirse ve şutlarınıda geliştirirse yerli C.Ronaldo olmaya tek aday.. Pasları OLAĞANÜSTÜ Daum harcamazsa 2 sene sonra Real Madridde oynar

Şimdi bu ezik 6S liler damlar yine.. Onlara kapak olsun diye bir kaç video koyayım..

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Prada demiş ki:
C.ronaldo ile kıyaslayabileceğim tek adam.. Dribling yeteneğini biraz daha geliştirse ve şutlarınıda geliştirirse yerli C.Ronaldo olmaya tek aday.. Pasları OLAĞANÜSTÜ Daum harcamazsa 2 sene sonra Real Madridde oynar

Şimdi bu ezik 6S liler damlar yine.. Onlara kapak olsun diye bir kaç video koyayım..

Ronaldo halt etmiş özer varken oynatılmıyorsa sorun daumdadır gerçekten fenerbahçe adına mütiş bir yetenek damlıycak galatasaylılarada kapak video.

Yukarı Alt