joysro

Avasin

 
Kayıt
12 Ocak 2009
Mesajlar
6.445
Beğeniler
5
Şehir
Santa Clara/Küba
geym


- Resim Silinmiş.Fikrini söyle!- Resim Silinmiş.​

Bu başlık altında Fenerbahçe ile , herhangi bir futbolcusu ile,basında çıkan bir haber ile kısacası Fenerbahçeyi ilgilendiren herşey ile ilgili fikirlerimizi söyleyeceğiz,yorumlarımızı sunacağız.Herkesin yorumu kendine aittir lütfen tartışma ortamı olmasın gerçi hepimiz Fenerbahçeliyiz neyi tartışalım

- Resim Silinmiş.Mamadou Niang'ın Fenerbahçeye Katkıları Ne Olacak?- Resim Silinmiş.​
 
Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Kayıt
13 Temmuz 2009
Mesajlar
3.506
Beğeniler
0
Çok güzel topic olmuş, futbolla fazla ilgilenmem, hiç ilgilenmem de diyebilirim. Ama Fenerbahçe destekçisiyimdir. Takımın maçlarını izlerim. Ayrıntıya girmeden yorumumu yaparım.

- Resim Silinmiş.
 
Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

V.I.P

Buralıyım
Kayıt
27 Ağustos 2007
Mesajlar
4.563
Beğeniler
0
Şehir
FB
Fenerbahçe hakkında olmasada ilk konuyu fenerbahçelilerin görüşüne sunıyım sizce beşiktaş-galatasaray derbisi ertelenmelimi federasyon ertelememe kararı vermiş bende doğru buluyorum.
 

Absence

 
Kayıt
29 Aralık 2007
Mesajlar
8.304
Beğeniler
1
Türk futbolcuların değerinin kalmıyacağı düşünüldüğünden ki şu durumda öyle anlaşılmıyor yabancı kısıtlaması ülkemizde mevcut lakin kaldırılırsa yabancılara ödenen yüksek fiyatlar kalkacak,başarılar 100% artacaktır bunun sonucunda alt yapıya önem verilir ve Türk cevherleride ortaya çıkar.Avrupada pekçok başarılı takımın 11 de kendi ülkesinden 1-2 tane yada hiç oyuncu oynatmadığını görüyoruz.
 
Kayıt
22 Temmuz 2009
Mesajlar
108
Beğeniler
0
arkadaşlar özür dilerim silkroada giremiyorum , can sıkıntısından yazıyorum böyle :cry:
 

V.I.P

Buralıyım
Kayıt
27 Ağustos 2007
Mesajlar
4.563
Beğeniler
0
Şehir
FB
Zaten bu olay yerli futbolcuların oynayabilmesi için yapılmıştır sanki kısıtlama kaldırılınca oynamıycakmıyız?Hayır tabikide saçmalık siz sınırı kaldırın zaten türk futbolcularada oyunca ihtiyacımız var federasyonun düşüncesi heralde artık türk futbolcularının kadrodaki yeri yabancıyla değişir havası var ama yanılıyorlar mesela gökhan gönülün yerini hangi yabancı doldurur bu misal neyse çok uzatmışım :mrgreen:
 
Yukarı Alt