en büyük fenerbehçe sarının yanına lacivert koydum ben gönlümü ona kaptırdım biricik aşkım fenerbahce merhabalar yeni fan clubümüz hayırlı olsun arkadaşlar herkesi üye olmaya davet ediyorum bende olucam sevgilerle oneofx

LvL:66
Posodion
oneofx

adam akıllı yasına gore davranan memberları alalım! we fb fun clup olması super olmus :lol:
we fenerliler sayıyor topicindeki post sayısına bakarakta alınabilir guselde olur :lol:
logoda gusel olmus Wink fb her zaman heryerde hehe extrabeer

yaa aranızda hiç anadoluda olan mod yokmu varsa oda ANADOLU Fun Club ı kursunda bari ayrım olmasın extraokk

yaa aranızda hiç anadoluda olan mod yokmu varsa oda ANADOLU Fun Club ı kursunda bari ayrım olmasın extraokk

GodOfWar demiş ki:
Fenerbahçe Clup daha iyi olurdu..:lol:

hem öyle daha uzun olur

su ana kadar saydıgım 18 tane mesajın var , herseye muhalefet olmussun , post mu kasıyorsun nedir , diger modlardan birini gördüm o da Ronin , ne güzel fikrini belirtmis ayrılmıs topicten , senin masallahın var , kac yasındasın sen 15 mi ? yok eger 20 lerin üstündeysen ysına göre davran agır ol örnek alsınlar seni , yok eger 15 lerdeysen keyfine bak ...

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
off_side demiş ki:
GodOfWar demiş ki:

hem öyle daha uzun olur

su ana kadar saydıgım 18 tane mesajın var , herseye muhalefet olmussun , post mu kasıyorsun nedir , diger modlardan birini gördüm o da Ronin , ne güzel fikrini belirtmis ayrılmıs topicten , senin masallahın var , kac yasındasın sen 15 mi ? yok eger 20 lerin üstündeysen ysına göre davran agır ol örnek alsınlar seni , yok eger 15 lerdeysen keyfine bak ...
güzel demişsinde hacımonun keyfi o istedigi gibi takılır dimi Wink Cool

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
off_side demiş ki:
GodOfWar demiş ki:

hem öyle daha uzun olur

bana mı diyorsun sen onu?Ronin tabi bir mesaj yazıp ayrılır burdan...GS'li çünkü ben bir fenerbahçeliyim...ve sitede böyle bir Clup açılıyor ve yetkide verilecek..takip etmezsem...cevap vermezsem ben suçluyum tamam mı şimdi..sus diycem olmıycam..şimdi devam et.. Cool

GodOfWar demiş ki:
off_side demiş ki:
GodOfWar demiş ki:

hem öyle daha uzun olur

bana mı diyorsun sen onu?Ronin tabi bir mesaj yazıp ayrılır burdan...GS'li çünkü ben bir fenerbahçeliyim...ve sitede böyle bir Clup açılıyor ve yetkide verilecek..takip etmezsem...cevap vermezsem ben suçluyum tamam mı şimdi..sus diycem olmıycam..şimdi devam et.. Cool
15 yasında falan oldugun aleni ...

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Benle uğraşmayın yaa bugün sabahtan beri sinir ettiniz yaa..hadi herkese iyi akşamlar kapatıyorum pcyi... Evil or Very Mad

Başkan ne zan seçiyoruz benide alırsanız sevinirim bende fb liyim Wink

O sadece kendi bölümünde kilitde bence güzel ayrıcalık Wink

Yukarı Alt