Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Fenerbahçe - Beşiktaş Süper Kupa !!!

işte sezonun ilk kupa mücadelesi, umarım muhteşem FB kolaylıkla kupayı kaldırır diyorum hepimize şimdiden hayırlı olsun...

FORZAAA FENERBAHÇE

Bir fenerbahçeli olarak sunu söyleyebilrm Yeni transferler iki takımdada müthis. Tello_Rüstü_Cisse
Ve FenerBahcede Roberto Carlos-Wederson-Colin Kazım Gibi İyi Oyuncuları Transfer etmis İki takım FB imizn Kazanacıgını Dusunuyorum
Paylasım İÇin saol
İyi forumlar...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
carlos oynasın bana yeter zati bu sene ligi çok rahat götürebileceğimizi bu maç ile hep birlikte göreceğiz rakibe de inceden başarılar dilerim :lolmuch:

beeeşikkktaşşşş layy laa laa lay lay :mrgreen:

takımımıza güveniyorum. kazanacağımızı düşünüyorum. Wink

carlos oynasın bana yeter zati bu sene ligi çok rahat götürebileceğimizi bu maç ile hep birlikte göreceğiz rakibe de inceden başarılar dilerim
Hacım Zaten O kaleye Uzaktan Sut ceksin İçim Gdiyor haklısn Carlos Oynasın Yeter
Rakibede İncede Hakikatende Basarılar Razz

Morwena

Buralıyım
ehhuhahahu hacım extra ztn carlos olmuş kaç yaşında siz adamı aldınız adam uçaktan nerdeyse bastonla inecek : :mrgreen: :mrgreen:

FoR EveR ||| GalayasaraY |||

StarkDrache

Bilgiliyim
Sonuç Belli == Beşiktaş Exclamation
Rakibimize Şans Diliyorum . ( Lazım Olucak :mrgreen: )
-Resim Silinmiş.

Beşiktaş Bir Gerilanın Hayata İtirazıdır,
Susarsa Çatışma , Konuşursa Savaş ,
Yazarsa Destan , Severse Devrim Olur .

SİNCE1903

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Morwena

Buralıyım
görecez bakalım :lol: gerci ben Gs liyim ama maçta BJk li olcam puhahah Cool

A

Anonymous

Guest
rakibin fener olması iyi! GS karşısında zorlanırdık :lolmuch: Fb ile ortada bir kupa oldugunda asla yenilmeyiz! Bizim demirören şimdiden gaz ı vermeye başlamıştır! Akşama sahaya gözlerini kupa hırsı bürümüş BJK li oyuncular çıkacaktır! Bu arada Roberto Carlos un karşısına Türkiye Milli Takımı için gelecekte ki 9-10 yıl hizmet edecek Serdar Kurtuluş geçecek! Bakalım elin süper star brezilyalısı mı ? Yoksa 20 Lik Türk Delikanlısı mı ??? popcorn

Skor tahmin de bulunalım bari: Fenerbahce : 1 - 3 : Beşiktaş

Sadece tahmin hee! Tersi çıakrsa dalga geçmeyin :mrgreen: :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kadro yapısı olarak bakarsak resmen Brezilya Milli Takımı gibiyiz bu durumda TR ne yapabilir ki :lolmuch: :mrgreen:

A

Anonymous

Guest
extraloob demiş ki:
kadro yapısı olarak bakarsak resmen Brezilya Milli Takımı gibiyiz bu durumda TR ne yapabilir ki :lolmuch: :mrgreen:
Brezilya ya en ters gelen takımın Türkiye oldugundan haberin var mı ????

+

Ricardinho

Nobre

Bobo... Bunlar da brezilyalı :) Brezilyalı sayımız sizinkilerden az değil ...

Kadro yapısına bakarsak geçen seneki Fenerbahçe den çok daha güçsüzsünüz...! Tuncay Şanlı ve Ümit özat ın boşlugu nasıl dolacak merak ediyorum! Daha ikinci Lig takımlarını bile yenemediniz çünkü :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
son dünya kupasında brezilya ile 2 kere karşılaştık ve yenildik, yani tr nin brezilya ya ters gelme durumu yok.

rico+nobre+bobo demişsin rico zati ertuğrul tarafından satılacak futbolcular listesinde baş sırada geliyor, nobre ise sakatlığı dolayısıyla forma giyemeyecek son olarak bobo kalıyor ki tek ondan da zarar gelmeyeceğini düşünüyorum onu besleyecek futbolcular 3.sınıf TR'nin futbolcuları :lolmuch:

ümit demişsin boşluk demişsin yahu ümit geçen yıl toplasan 3 maçta forma giymemiştir :mrgreen:
tuncay için söyleyecek sözüm yok cidden büyük kayıp ama olması gerekendi üzülmüyorum neden dersen alternatifi o kanatta carlos ile uğur ikilisi bir tuncay eder herhalde o bölgede Cool

Yukarı Alt