extra yaptıgın yapınlandırma cok iyi tüm skillerine katılıyorum yani serverlerde yanlıs yapılandırılmıs o kadar cok glaiveci var ki kesinlikle cok faydalı yanlız d3vil her ne kadar konusma uslubu yanlıs olsada reduce hakında frost nova hakkında söyledikleri dogru mesela ben bu yapılandırmaya 10 k sp daha kasıp fire acın derim. cünkü reduce yapan biri cıkacak abi yapmayan 72 üstü adamı ciddiye almam ki player saymam. yani kusura bakma 72 üstü düzgün bi adamla 4-5 vurusluk pvp yapılmıyo. char yapılanırken en kötü ihtimaller de hesaplanmalı. Birde funing spear serisi bence mag defans icini iyi senin de bu konuda fikrini bilmek isterim.

yani kısaca bu yapılandırmaya birde full fire el yakmayıda acarsanız charınız bu form sayfasında tartısılmaz olur. :lol:

pfffffff

Aileden
Valla ben fire glavieyim ama cold da olur fire açma sebebim moblara çok vurup çabuk kesmek 69 combosuda açıkbende zate bot o hareket sayesinde servetime servet katıyo beni 3 skill den kurtarıyo bu 3 skill demek 3 mp demektir hatta 4 mp yani anlayacağınız glavieci olun isterseniz el yakmanız olmasın gene karşınızda kolay kolay kimse duramayacaktır...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
2 weapon skilli açmışım bende olacak tabiki sp kahvekeyfi

extra hacım pvpde fireye vermen daha iyi nedeni: piller cold effecti aldıı anda bi pill basıyor cold mold kalmıo pvp effectsiz olacağından imbue damagesi en yüksek olan fire seçilmeli bence :?!!!

artık Fog Tablet var. Coldun hiç bir anlamı kalmadı.. Ve Cold ile Fire arasında yaklaşık 1k dmg farkı var.. Bence Str Fire Glaive daha iyi olur Colda göre

bu arada extra! Fun spearsız da glaive olmaz :?!!!
2 vs 1 lerde veya hp 10k nın altına inince çok işe yarıyor..
Max olunca 15 snlik 600 küsür def veriyor.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
wayy wayyy kimler gelmiş hoşgeldin diyeyim öncelikle oasisde ki kardeşlerime Wink

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
teşekkürler olsun hacım kastırıyoruz pacificte, boş vakitlerde burada takılıyoruz işte iyi oldu sizi gördüm walla sevindim Wink

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
abbyy saolsun çok ısrar etmişti gel sende diye bende kafamı toparlamak için biraz ara vereyim demiştim yoksa biliyorum msn de takılıyoruz abyy ile Razz

extra hocam sen benden daha iyi biliyorsundur ben sadece yarım yıldır oynuyorum fakat mantıklı düşünürsek oyun bilgisini at damage+damage mi zaman+savunma mı diye düşünüyoruz eğer bu pvpın içine piller girmesse sonuna kadar haklısın piller olmasa zaten fire lighting falan yalan olur herkes cold açar... ama hunterlik yapıyorsun diyelim karşında thief var ona effectle vurdun diyelim direk tek pillde geçiyor yalan mı?? o yüzden olduğu kadar yüksek damage koymaya çalışıcaksın glaivede ha bladeysen cold en iyisi blade seridir ve uzun süreli pvplerde iyidir yani pvpyi ne kadar uzatırsa o kadar iyidir yavaş yavaş indirir hızlıca indirme özelliği yoktur fakat glaive max 3-4 skillde işi bitirmek üzere hazırlanmıştır (benim fikrime göre) defans az atack yüksek olduğu için bu kanıya vardım o yüzden zaten var olan damageye damage eklemek çok öldürücü olabilir 72+7 weapon meselesine gelelim o weapon sende varsa zaten dier insanlar serveri bıraksınlar Smile yada anlaşın imbuesiz dal yani teknoloji gelişti ve gün geçtikçe oyuncusu artan silkroadı bu konuda merak eden tasarımcılar bi sanal pvp programı geliştirirlerse daha rahat görürüz bana göre 70lik çar hayal olduğu için fazla bişey de diyemiyorum ama bana fire daha mantıklı geldi colda Göre e Artık bu kadar döktürkük inan be hocam Smile))

Yukarı Alt