Abi sen ve scream ile oynayamadım içimde kaldı ^^
En kısa zamanda bir EXL party'si daha düzenleyelim :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bi briefing salonu lazım bize birisi sabit topic yapıp forum nick game nick yazalım bir de shop nasıl kullanılır rütbe nasıl alınır onları yapalım ^^

extraloob demiş ki:
bi briefing salonu lazım bize birisi sabit topic yapıp forum nick game nick yazalım bir de shop nasıl kullanılır rütbe nasıl alınır onları yapalım ^^
Haftasonuna kadar yapılmazsa hallederim.^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Melik demiş ki:
Spare demiş ki:
SS'lerde Spare'ye bakın oyunun mezarcisi.
Bi silah almayı öğrenseydim gördünüzde :twisted: :twisted:

puahahha bende çok zor öğrendim bro yukarıda modification var oraya gir yeterli paran GP varsa ona göre uygun fiyata alıyorsun birşeyi ama oyunda eşitlik yok adam general olmuş ben bugün başlamışım midesini deliyorum herifin ölmüyor bana bi taş atıyor hopp yerlerdeyim :rolleyes1:

Prada

hohohoho harcamışlar bensiz bromance'ı :P Neyse el alıştıysa yaırn çoşarız birlikte drogba anelka ikilisi gibi 8) :lol:

screamadle demiş ki:
oha hacım Yohoho kim dolamış boynunuza =P
İlk kez oynamana rağmen güzel oynuyorsun bro genel bir oyun kapasitesi var zaten sende bekliyordum böyle birşey

güzel bir akşam oldu süppo vakit geçiyor bu ca ile yapalım akşamları böyle ^^

Macro demiş ki:
O kadar fark yok aslında silahlar arasında. Default silahımız evet çok kötü ama ondan sonrası göğüse ve yukarısına tutabilmeye bakıyor.
ahh ne oynardık değilmi Mustafam =) sen hala gönlümün defansive sniperisin :nod: :muck:

Von Dutch

Öğretiyorum
Peki Mesala 5.000 nx almak istiyoum ne kadara mal olur bi soylermisiniz almak istiyorumda yardım cı olursanız

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Ahhh ahh tam biz geldik hepiniz gittiniz teker teker, bi Ahmet kaldı o da artık nadiren giriyor :!!&%&!

Yukarı Alt