İlk banlandığım zaman;
Siteye SlowFlake in mı ne kız arkadaşı gelmişti. Hoş geldin yazdım 15 gün banlandım :mrgreen: sebep ise Düzgün konuşmamammış neyse geçti artık :D bence o sebep başka ama neys...

SoFiST demiş ki:
İlk banlandığım zaman;
Siteye SlowFlake in mı ne kız arkadaşı gelmişti. Hoş geldin yazdım 15 gün banlandım :mrgreen: sebep ise Düzgün konuşmamammış neyse geçti artık :D bence o sebep başka ama neys...
O kadar basit birşey değildi gayet güzel hatırlıyorum sözlerini hiç açmaya gerek yok o konuyu şimdi

Ben sroda bağımlıyken paralı bot kullanıyordum.just_life ve arkadaşlarım agbot dedi.Ne olduğunu mera kettim bana da yollayın dedim.Onlar burayı söyledi.Bende buraya baktım üye oldum.Sonra sroda bağımlı olduğum gibi sroyu bırakıp buraya bağımlı oldum. Artık Bilgisayar'da iki bağımlı isteğim var 1.si gerçek oldu sıra 2.sinde onuda gerçekleştirmek için 2009 hazırlıkları yapıyorum zorda olsa oda kabul olur inşallah.

1) İsteğim Cs extraloob serverinde admin olmaktı. Oldum. Şuan adminim ve çok mutluyum.
2) İsteğim extraloob da bir yetkili yada Sözlük Yazarı olmak zorda olsa bu elbet bir gün olucak '' belki yarın belki yarından da yakın'' .

Hayatımın temelini hep mantığım oluşturdu. 2007 Mart ayının başları Silkroad Online isimli oyuna başladım.Sanırım bir gencin mantık değil hayallerinin peşinden koşması gerekiyordu.Ben bu olayı sevmiştim.O güne kadar online oyun nedir onu bile bilmezken..
O zamanlar derslerim silkroad'dan önce gelirdi..Bu nedenle çok yavaş kasardım hatta ilk oyuna başladığımda 3 level char yapıp bıraktım nedeni ise ; "Bu oyunda büyü falan var ben oynıyamam bu oyunu -.-" :mrgreen:
Okullar kapandı , önümde bomboş 3 ay vardı."İşte Silkroad zamanı" dedim kasmaya başladım tabi o zamanlar bot nedir haberim yok.Hazirandan Ağustos'a kadar elle kastım sonunda pes dedim.Bu böyle olmaz aylardır kasıyorum sonuç : 37 Level !
Mercury'ye geçtim ilk açıldığı günlerdi kardeşim diyebileceğim bir arkadaşımla 12 saat ben 12 saat o kastı ve 2-3 gün içinde 22 level olduk serverdaki en yüksek playerlar ise 32-33 civarındaydı.Düşündüm taşındım 3 günde 24 saat elle kasarak 22 level oluyorsak 80 level olmaz bu adam...Bunu guildden bir arkadaşıma sordum.Tbot diye bir şey var kuruyorsun programı bilgisayar kendi kasıyor!
extraloob.com/tbot araştır araştır Dark_Lord isimli bir üyenin sabit başlığından kurdum botu.
ve sonrasında her yeni bot vers. geldiğinde siteye girmeye başladım.Neyse sanırım biraz uzun oldu :)
1 ay içerisinde siteye daha çok uğrar olmuştum artık giriş nedenim sadece tbot değil siteye göz gezdirmekti.Ben birşeylere yaklaşırken hep tedirgin olurum,alıştıklarımdan vazgeçmek istemem sanırım bu sebepten siteye üyeliğimden yaklaşık 10 ay sonra aktif bir üye haline geldim ve hala aktifim hergün sitede en az 2-3 saatimi geçiriyorum..
ps:Hayatımın birden bire kötüye gitmesi beni hep bilgisayara yönlendirdi.Ancak bu durumdan hiçte rahatsız değilim.Tam aksine artık benim yuvam;
Mozilla Firefox / http://www.extraloob.com

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
SnapJR demiş ki:
Hayatımın temelini hep mantığım oluşturdu. 2007 Mart ayının başları Silkroad Online isimli oyuna başladım.Sanırım bir gencin mantık değil hayallerinin peşinden koşması gerekiyordu.Ben bu olayı sevmiştim.O güne kadar online oyun nedir onu bile bilmezken..
O zamanlar derslerim silkroad'dan önce gelirdi..Bu nedenle çok yavaş kasardım hatta ilk oyuna başladığımda 3 level char yapıp bıraktım nedeni ise ; "Bu oyunda büyü falan var ben oynıyamam bu oyunu -.-" :mrgreen:
Okullar kapandı , önümde bomboş 3 ay vardı."İşte Silkroad zamanı" dedim kasmaya başladım tabi o zamanlar bot nedir haberim yok.Hazirandan Ağustos'a kadar elle kastım sonunda pes dedim.Bu böyle olmaz aylardır kasıyorum sonuç : 37 Level !
Mercury'ye geçtim ilk açıldığı günlerdi kardeşim diyebileceğim bir arkadaşımla 12 saat ben 12 saat o kastı ve 2-3 gün içinde 22 level olduk serverdaki en yüksek playerlar ise 32-33 civarındaydı.Düşündüm taşındım 3 günde 24 saat elle kasarak 22 level oluyorsak 80 level olmaz bu adam...Bunu guildden bir arkadaşıma sordum.Tbot diye bir şey var kuruyorsun programı bilgisayar kendi kasıyor!
extraloob.com/tbot araştır araştır Dark_Lord isimli bir üyenin sabit başlığından kurdum botu.
ve sonrasında her yeni bot vers. geldiğinde siteye girmeye başladım.Neyse sanırım biraz uzun oldu :)
1 ay içerisinde siteye daha çok uğrar olmuştum artık giriş nedenim sadece tbot değil siteye göz gezdirmekti.Ben birşeylere yaklaşırken hep tedirgin olurum,alıştıklarımdan vazgeçmek istemem sanırım bu sebepten siteye üyeliğimden yaklaşık 10 ay sonra aktif bir üye haline geldim ve hala aktifim hergün sitede en az 2-3 saatimi geçiriyorum..
ps:Hayatımın birden bire kötüye gitmesi beni hep bilgisayara yönlendirdi.Ancak bu durumdan hiçte rahatsız değilim.Tam aksine artık benim yuvam;
Mozilla Firefox / http://www.extraloob.com

DuyguLandım Desem
:| [Benım Hıkayeme Cok Benzıyor ] :popcorn:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bencede çok tatlı yazmışsın güzelim hemen mod başvuru formunu hem bana hem asıl kişiye yolla alta not düş extra istedi diye capişş canımcım ^^

Bende Silkroada başladığım günler kasardım. Ama herkez bottu ve hiç arkadaşım yoktu. Hep mahalleden arkadaşlarım vardı. Sonta bot kullanmak için tavsiye ettiler. Burayı önerdiler girdim üye oldum. agbot arastırdım buldum. Sonra Silkroadı defalarca bırakıp başladım. Ama nafile her bırakışımda bi yere gitiğim zaman Silkroad görüyorum dayanamıyorum. Tekrar başladım. Buraya girdiğimde paylaşımlara mesajlara Modlara üyelere bakarak bir anda buranında bağımlısı olu verdim. :D

Ben bu siteye girmemi sro ya borçluyum.Eve interneti çektikten sonra botumu alıp yeni bi çar açıp deli gibi kasmaya başladım.Bi arkadaşım link verdi bana bakmam için site extraloob tu.Girdim siteye üye olmam gerekiyordu üye oldum.Linke baktıktan sonra çıktım siteden ve uzun süre girmedim.Daha sonra tesadüfen yine girdim öyle bakındım sadece screen shot bölümüne baktım başka hiç bi bölüme girmedim.Yazın geceleri hergün düzenli olarak girip screen shot bölümüne bakıyordum.Daha sonra geyik muhabbetler bölümü komik görseller bölümü derken her şeye göz atmaya başladım ve gördümki bu sitede çok iyi bi ortam muhabbet var.Bende hemen imzamı avatarımı düzenleyip bu ortamın içine akmaya başladım.Şimdide hala burdayım :D

Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
Siteye sadece bir char yapılandırması araştırmak için üye oldum. Tanıdıkça içine çekti bu site beni silkroad gibi. Aynı zamanda ben imla kurallarına dikkat etmeyi burada alışkanlık olarak kazandım. Eskiden hep "eed,ii,nbr" gibi kullandığım kelime diyemeyeceğim söz gruplarını attım lugatımdan. Bu site çok hoş. Herkesi seviyorum.

Demin global topic e yazarken aklıma geldi de yazayım dedim , kanımca doğru konu bu olsa gerek yazmak için.
Yönetici olmak bu kadar mı yarar bir insana? Bir adam bu kadar mı düzene girer yahu :) Hacım hatırlar mısın , Fun Club günlerini ne kadar düzensiz ve Türkçe'den uzak yazılar yazardık. Şimdi ise imzana koymuşun ne güzel. Kimden bahsediyorum tabi onu söylemedim ^^ O bir tıfıl basketbolcu WW xD
:kalp: WW & kuzucuk_TR xD

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
hmzsnmz demiş ki:
Demin global topic e yazarken aklıma geldi de yazayım dedim , kanımca doğru konu bu olsa gerek yazmak için.
Yönetici olmak bu kadar mı yarar bir insana? Bir adam bu kadar mı düzene girer yahu :) Hacım hatırlar mısın , Fun Club günlerini ne kadar düzensiz ve Türkçe'den uzak yazılar yazardık. Şimdi ise imzana koymuşun ne güzel. Kimden bahsediyorum tabi onu söylemedim ^^ O bir tıfıl basketbolcu WW xD
:kalp: WW & kuzucuk_TR xD
Aynen hacım ne günlerdi var ya. Fun clubda sen ben Titus üçümüz varız :D Salak salak yorumlar yazıp duruyoruz :P Bi de yetkileri kullanmak için son topicleri kilitleyip açardım :lol:
Aghhh agh ne muhabetlerimiz vardı. Şimdi sensiz BJK Fun clubın tadı kalmadı. Konuşacak adam yok. Daha fun clubın başkanı yok ki :? :P
Türkçe konusuna gelince, aynen öyle. Şu anda q,w kullananlara kızarken eskien biz de böyle konuşuyorduk vahh :D
Artık bitsin şu öss de dön aramıza be hacım^^ Ne olurusa olsun o günleri hiç unutamam...
Ps:Basketbol işini ne karıştırıyorsun ki? :lol:

Wax Whine demiş ki:
Aynen hacım ne günlerdi var ya. Fun clubda sen ben Titus üçümüz varız :D Salak salak yorumlar yazıp duruyoruz :P Bi de yetkileri kullanmak için son topicleri kilitleyip açardım :lol:
Aghhh agh ne muhabetlerimiz vardı. Şimdi sensiz BJK Fun clubın tadı kalmadı. Konuşacak adam yok. Daha fun clubın başkanı yok ki :? :P
Türkçe konusuna gelince, aynen öyle. Şu anda q,w kullananlara kızarken eskien biz de böyle konuşuyorduk vahh :D
Artık bitsin şu öss de dön aramıza be hacım^^ Ne olurusa olsun o günleri hiç unutamam...
Ps:Basketbol işini ne karıştırıyorsun ki? :lol:
Harbi be hacım , bazen hala eski mesajlarıma bakıyorum bende hakketen acaip muhabbet dönüyormuş , gülmekten yıkıldığım anlar çok oluyor ^^. Fun club unutulmaya yüz tuttu , yazın kurtaracağım inşallah ^^ Yazı konusunda ben de katılıyorum hacım sana , tabi benim ilk mesajlara bakarsan ne kadar değiştiğini görürsün ^^ Okan abi direk uyarmıştı beni Fun Club başkanı olduğumda .. Onun birkaç yönlendirmesiyle bugün ki halini aldı yazım :) Öss biter de hacım Allah 2.sini göstermesin :) Ah şu Fizik de olmasa , netlerimi biliyorsun zaten...
Basketbola gelince hacım , basketciyim , BJK de oynuyorum dedin , facebooktan fotolara baktım tıfıl bir insan yavrusu ^^ Hiç basketci sıfatı yoktu yüzünde yani :P Herşeye rağmen insansın :P

herşey 2008in yaz tatilinde başladı aradaşlarım sro oynamamı önerdi bende başlıyım dedim sonra no dc filan bunlar lazım yoksa giremessin oyuna dediler sonra client inerken no dc bakmaya başladım sonra extraloob no dc rumate loader vs. yazısını görüp tıkladım amacım üyeliği açıp programı indirmekti 1-2 hafta geçti yeni patch geldi bi daha giriyim dedim anasayfa da biraz dolaştım ilgimi çeken şeylere baktım ortam çok sıcak ve samimi idi. bende daldım sohbete fakat ben konularımı açtıkça açtım herkez bakıyor fakat yorum yapmıyordu bende kaba bi dille eleştirdim uyarı aldım :S tamam öyle yapmamam lazımdı ama başkalarının hiç mi suçu yok belki bana hala garezi olan vardır ( ki var ) sorun değil kende çaplarında kinlerini beslesinler

Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
Daha önce paylaştım fakat içimi tekrar dökmek istedim.
Herkes biliyor. Bu sitede yetkili olmak birçok kişinin hayali. Herkes yetkili olsak da paylaşımlarımıza yorum yapılsa, adam yerine konsak diye düşünüyor. Çok kişi kızıcak bu söze. Ama bu bir gerçek. Renginiz ne derece koyu ise o derece önemseniyorsunuz. Hiçkimse alınmasın, gücenmesin. Neyse, bir gün benim kafama tak etti birden. Dedim ben bir mod. başvurusu yapayım. Yaptım. 3 gün sonra seçildiniz cevabı geldi. Ama o 3 günde neler oldu herkes bundan bihaber... Bir kişi sorup sorgulamadı bu member niye d.modluğu seçildiği gün bıraktı. Herkes hakkımda "d.modluğu kaldıramadı, korktu" vs. yorumlar yaptı. Ama o 3 gün içinde olanlardan haberleri yoktu bu yorumları yapanların. Şimdi o 3 günü anlatarak duygu sömürüsü yapmayacağım. Sadece eğer o 3 günü bilseydiniz, bana hak verirdiniz diye düşünüyorum. İmzamda yer alan "Nerdesiniz güven abideleri?" sözünün de sebebi bu idi aslında. Extraloob.com da güven herşey. Herkes birbirine güveniyor fakat bana güvenecek, ikinci bir şans verecek bir vatandaş çıkmadı...
Ben yine de banlanmadığım sürece burdayım. Herkese saygım sonsuz her zamanki gibi. :curtain:

Yukarı Alt