benim gozum hiç tutmadı o xzibit denilen zibidiyi nick inde bilem hayıryok yaw :lolmuch: dungece ben konu açıyom birisi siliyo ben açıyorum birisi siliyo demek o şer**** miş :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised

serdarinho demiş ki:
benim gozum hiç tutmadı o xzibit denilen zibidiyi nick inde bilem hayıryok yaw :lolmuch: dungece ben konu açıyom birisi siliyo ben açıyorum birisi siliyo demek o şer**** miş :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised
Öle bakma yafff. Neutral Sad

OrDuCu demiş ki:
bu xzibit mi xzibidimi ne ona kim yetki verdi yaww.
xzibit zamanında extraloob a bikere yardım edipde mod olmak isteyen ve baska bircok sitelerde modluk yapdım diyerek extra mızı kandıran ve mod olan..
daha sonrada iste bizi bu duruma düsüren kisidir..
adam pkk dan daha beter vurdu bize Rolling Eyes

serdarinho demiş ki:
valla bu saatten sora biraz zor her onune gelenlere verirlerse xzibitten beter yapar mıllet :mrgreen:
DNAA demiş ki:
extraloob arkadaşım yeni silkroad geldihine göre mo değşikliği yapcakmısınız ben mod olabilirmyim acba gerekli bilgieri hep veiririm evde oyun oynıyorum modluk verebilirmisniz acaba
sacma sapan,gereksizce,post kasmak icin ,salak gibi SÜREKLİ baslık veya mesaj atma atıyosan adam gibi adabınla mesaj at milletede lan diye konusup durma Question Question Question Question

(serdarinho)

yetki sorumluluk ister başı cekmek iyidir ama yükü biraz ağırdır bi daha düşün bence

bi dk ben soluyo arkadaşlar ya suna mod luk veri ya bak mod luk ıstıyo ohoo her onune verselerdi sitenin halı ni duşune mıyom ztn xzibidi denilen adam kalleşlik yapmış tam zmnında soledın yane kutluyorum seni Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
DNAA demiş ki:
extraloob arkadaşım yeni silkroad geldihine göre mo değşikliği yapcakmısınız ben mod olabilirmyim acba gerekli bilgieri hep veiririm evde oyun oynıyorum modluk verebilirmisniz acaba

Yukarı Alt