Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
!!! En Uzun Süre Oyunda Kalma Zamanlarımız !!!

Ps : laptop ile rekora koşuyorum tam 28 saat olmuş bakalım ne kadar gidecek restart atmadan, makinaya aspirator taktım ısınmıyor artık lakin piller bitince hemen restart'ı atıyor :D
yeni pc ile netim hiç kesilmiyor ve sorunsuzca gidiyorum kendim çıkarsam veya restart atarsam çıkıyorum şu ana kadar iyi gittik halende devam ediyorum kendi rekorum geliyor :beer: :thumbsup:

*halen kasıyor...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Prada demiş ki:
Baba 100 lv FF oynuyor belli oldu sp den :P
ötesi kesmez beni hacım :P

artık kapatıyorum yarın sabah bir salarım bota taa ki bir sonraki salıya kadar ve rekoru alırım 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
manyak ya 18 kere yatmış neden yattığıda meçhul ama rocky'lerde kasıyorum oysaki =.=

extraloob demiş ki:
manyak ya 18 kere yatmış neden yattığıda meçhul ama rocky'lerde kasıyorum oysaki =.=
set kötüyse yatar hocam bu rocky'ler çok kalabalık haalde geliyor birde stun attımı bitiyor iş.. :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
set berbat harbiden, yatsın canım bana SP lazım yemişim exp.'ı :D :P

- Resim Silinmiş.

hatta daha kasıyor rekoru buraya koyacam :D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
benım pc 1 haftadır acıkdı :S res attım pce koyarım bi ara 1 hafta acık duruo 1 gun kapatıorm dınlensın die

Anlamadığım şeyse extraloob o kadar süre kasmışın ama çok az sp ve exp almışın sebebi neki :S

Beyler burası belki yeri degil ama ben isrobot ile 6gün boyunca hiç dc olmadan kastm bu b0t bu kadar kasabilio mu? ona göre alıcam yardımcı olur musunuz?

Yukarı Alt