En Guzeli Hangisi?

• Neji

Votes: 2 8,7%
  • Mysterio

Votes: 3 13,0%
  • Tramullo

• Peterson

Votes: 0 0,0%
  • Drague

• Kintao

Votes: 8 34,8%
  • Diger [ Lutfen Belirtin.. ]

Votes: 4 17,4%

• Total voters
    23
Majestic demiş ki:
Majestic
Fikirler görecelidir kuzum.Bana göre en iyi nick Majestic ona göre Mahmut diğerine göre Osman işte dediğim gibi bizimle alakalı değil bunun cevabı sen neyi istersen onu komalısın.Çünkü o charla biz değil sen oynayacaksın. :wink1:
Abi o konuda ustune laf yok zaten. Majestic ten guzel nick bulana madalya veririm ben o ayrı. Bu arada bu char nicki olmayacak. Siz yinede fikirlerinii soyleyin iste. :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
ChosenOne demiş ki:
Majestic demiş ki:
Majestic
Fikirler görecelidir kuzum.Bana göre en iyi nick Majestic ona göre Mahmut diğerine göre Osman işte dediğim gibi bizimle alakalı değil bunun cevabı sen neyi istersen onu komalısın.Çünkü o charla biz değil sen oynayacaksın. :wink1:
Abi o konuda ustune laf yok zaten. Majestic ten guzel nick bulana madalya veririm ben o ayrı. Bu arada bu char nicki olmayacak. Siz yinede fikirlerinii soyleyin iste. :D
Wax Whine :twisted: :mrgreen: :mrgreen:
Şaka tabi ki. Majestic'in de dediği gibi herkesin kendine göre zevkleri vardır. Onun beğendiği nick senen gözüne hoş görünmez gibisinden.

Herkese göre değişir, Benim beğendiğimi sen beğenmezsin senin beğendiğini ben sürer gider :)

Majestic demiş ki:
Majestic
anlamı nedir

Yukarı Alt