S.a arkadaslar bende oyuna giriyorum enterlıyorm Requstinig user confirmationda kalıyor ne yapabilirm

arkadaşlar dün pc me format attım bugun herşeyi tekrar yüklü FNetwork 4 e kadar hepsi var DirectX 10bile var Holy Bot Crack e tıklıyorum saatin oraya geliyor sağ tuş Ebot a tıklıyorum açılıyor log in olup start game e tıklıyorum hiç bir etkisi olmuyor clienti çalıştırmıyor bi çözüm bulabilrmisiniz ya bayağı bi arttı bu sorun

bot çarımı görmüyor.envanterimde ticket felen yok,baska bir çarla deniyorum çalışıyor yani görüyor ama benim nuker çarımı görmüyor:( yardım lütfen!

hata alanlar bir dünya ben hiç hata anmadan direk oyuna girdim girdim ama *** oyun virüslü cıktı gelde sövme okaa oyun oynadım pc yi bu kadar ağzına s. oyun görmedim be pc cöktü yaw .

arkadaşlar ben oyundayken bi anda oyundan atıyo ve hiç bir hata vermiyo.. bunun nedeni ne olabilir ne yapmam gerekiyo yardımcı olabilirmisiniz

Bu botu deville kullanabilen varsa nasıl oldugunu yazsın şuraya bosu bosunamı aldım bu devili, devil üzerindeyken nezaman bota salsam anında dc oluyor :/

YHA YARDIM PLS bota tıklıyom unable to find a version of the runtime to run this application dio

arkadaslar admin mod yardım edin ben siteye kayıt olamıyorm submit tıklıyorum ama hicbirsey olmuyor

arkadaşlar yeni indirdim kurdum. launcher ı açıyorum patcing has not finished gbi bi hata alıyorum yardım pls???

arkadaşlar oyunu indirdim normal sitesinden server seçtikten sora oyuna girerken Sorry.Failed to execute Silkroad [Error Code(2)] diye bi hata veriyor çözümünü bilen bi söyliyebilir mi

Yukarı Alt